روسیه دو معترض دیگر را در آستانه رای‌گیری یکشنبه در مسکو به زندان محکوم کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روسیه دو معترض دیگر را در آستانه رای‌گیری یکشنبه در مسکو به زندان محکوم کرد پلیس در این تظاهرات بیش از ۲ هزار نفر را بازداشت کرده و برایشان پرونده‌های تحقیقات جزایی تشکیل داده است.

- دادگاهی در روسیه دو مرد را برای اعمال خشونت علیه پلیس در تظاهرات سیاسی به سه و سال نیم زندان محکوم کرد. هدف از آن تظاهرات دعوت به برگزاری یک انتخابات آزاد در روز یکشنبه بود.

معترضان خواهان حضور نامزدهای اپوزیسیون در انتخابات ۸ سپتامبر برای تعیین قانونگذاران در مسکو هستند. اما آنها به دلیل کوتاهی در گردآوری امضای کافی از شرکت در رقابت ها منع شده اند. اما مخالفان می گویند که این ادعا دروغی بیش نیست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادگاهی در روسیه یک وبلاگ‌نویس را به ۵ سال زندان محکوم کرددادگاهی در روسیه یک وبلاگ‌نویس را به ۵ سال زندان محکوم کرد به گزارش رویترز، حکم این وبلاگ نویس روز سه شنبه ۱۲ شهریور، صادر شد. دادگاه او را در اتهام تحریک مردم به خشونت علیه کودکان ماموران پلیس گناهکار شناخت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عملیات گذربان در خلیج فارس؛ ناوشکن‌های آمریکایی در دو سوی تنگه هرمز مستقر شدندعملیات گذربان در خلیج_فارس ؛ ناوشکن‌های آمریکایی در دو سوی تنگه_هرمز مستقر شدند خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی به حضور نظامی آمریکا در منطقه پرداخته و می‌گوید هرچند این حضور با هدف بازدارندگی است، ولی احتمال مناقشه را هم بالا برده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله به سرباز خارجی‌تبار در برلین به دلایل نژادپرستانه | DW | 03.09.2019در محله نوی‌کلن برلین، پایتخت آلمان، دو مرد ناشناس به یک سرباز ارتش آلمان که یونیفورم بر تن داشت حمله کردند. آنچه مهاجمان موقع حمله گفته‌اند، می‌تواند انگیزه آنها را برملا کند. وزیر دفاع آلمان عمل مهاجمان را محکوم کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض به کشته شدن چهار برادر در عملیات نیروهای امنیتی در ننگرهارمنابع محلی ولایت ننگرهار در شرق افغانستان می‌گویند که در نتیجه عملیات نیروهای قطعه ۲ در حوزه چهارم امنیتی شهر جلال آباد مرکز این ولایت ۴ نفر از اعضای یک خانواده کشته شده‌اند. قطعه ۰۲ امنیتی اما گفته در این عملیات ۵ تن از افراد گروه داعش کشته شده‌اند. این رویداد واکنش گسترده مردم شهر جلال ‌آباد را در پی داشته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پرواز پرنده‌های شرقی در آسمان روسیهشرکت های هوایی مختلف دستاوردهای خود را در نمایشگاه هوایی مکس روسیه به نمایش گذاشتند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نظامیان روسیه در بنادر ایرانی خلیج‌فارسقرار است در هفته‌های آینده، نیروی دریایی روسیه و چند شناور نظامی ایران، در آب‌های مجاور تنگه_هرمز، رزمایشی دریایی برگزار کنند و درپی آن، واحدهایی از نیروی دریایی روسیه در بندر چابهار مستقر شوند. بیشتر بخوانید در یادداشتی از رضا تقی‌زاده، تحلیلگر سیاسی:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »