روستاییان فارس مهیای میزبانی مسافران نوروزی می‌شوند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس از آمادگی دهیاران برای خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی خبر داد.

حامد رستمی امروز، ۱۹ اسفندماه از همزمانی بهار قرآن و طبیعت به عنوان فرصتی برای تزکیه نفس یاد کرد و افزود: با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده، دهیاران این آمادگی را دارند که در ماه مبارک رمضان با رعایت ضوابط و شعائر دینی، به مهمانان نوروزی ارائه خدمت کنند.

وی افزود: استان پهناور فارس با برخورداری از اقلیمی چهارفصل دارای طبیعت چشم نوازی است که مسافران زیادی را به خود جلب می‌کند و روستاهای استان بهترین تفرجگاه برای آشنایی با آداب و سنن و بهره‌مندی از طبیعت چشم‌نواز هستند. مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری فارس با بیان اینکه تعطیلات نوروزی فرصت مغتنمی برای برخورداری روستاییان از اقتصاد گردشگری است، افزود: روستاهای فارس مهد تولید صنایع دستی‌هایی هستند که آوازه جهانی دارند و برای شکوفایی این استعدادها تمامی توان خود را به‌کار می‌گیریم.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، رستمی در بخش پایانی سخنانش از عزم راسخ دولت برای محرومیت‌زدایی خبر داد و افزود: امیدواریم با گسترش زیرساخت و امکانات در روستاها شاهد باروری استعدادهای این مناطق باشیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الزام نصب نرخ‌های مصوب پروازها در فرودگاه مهرآبادکمیته تسهیلات نوروزی فرودگاه مهرآباد باهدف خدمت‌رسانی بهتر به مسافران نوروزی برگزار و بر الزام نصب نرخ‌های مصوب و برخورد قانونی با گران‌فروشان در ترمینال‌های فرودگاهی تأکید کرد.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

تمهیدات ویژه پلیس برای راهیان نور و مسافران نوروزی/ مهیا بودن تمام شرایط برای زائرانفرمانده کل انتظامی کشور گفت: کارکنان پلیس برای تأمین امنیت کاروان‌های راهیان نور و مسافران نوروزی در آماده‌باش کامل هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جلوگیری از اسکان مسافران نوروزی در مسیل‌ها و بستر رودخانه‌های استان اردبیلمعاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: با توجه به شرایط آب‌وهوایی استان اردبیل در عید نوروز، باید جلوگیری از اسکان مسافران نوروزی در مسیل‌ها و بستر رودخانه‌های سطح استان مورد توجه دستگاه‌های مرتبط باشد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خدمات مورد نیاز به مسافران نوروزی با رعایت شئونات و حرمت ماه رمضان ارائه می‌شودفرماندار کبودراهنگ گفت: خدمات مورد نیاز بخش گردشگری به مسافران در این شهرستان با توجه به تقارن تعطیلات پایانی امسال و نوروز ۱۴۰۳ با رعایت شئونات و حرمت ماه مبارک رمضان به مسافران ارائه خواهد شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نوروز به کرمانشاه سفر کنیدمدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه از آمادگی استان برای میزبانی از مسافران نوروزی خبر داد و از مردم ایران دعوت کرد تا در ایام نوروز سفری به این استان داشته باشند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی جهادگران به روستائیان بهابادیمسئول قرارگاه جهادی شهید ابراهیم هادی یزد از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به روستاییان بخش مرکزی شهرستان بهاباد خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »