روسای دو کمیسیون مجلس ایران به کرونا مبتلا شدند

11/07/1399 09:24 ب.ظ

روسای کمیسیون اجتماعی و صنایع و معادن مجلس ایران به ویروس کرونا مبتلا شدند. - خبرگزاری آناتولی

روسای کمیسیون اجتماعی و صنایع و معادن مجلس ایران به ویروس کرونا مبتلا شدند. - خبرگزاری آناتولی 02.10.2020 استانبول/ خبرگزاری آناتولی مهدی عیسی‌زاده، نماینده میاندوآب و رئیس کمیسیون اجتماعی و عزت‌الله اکبری تالارپشتی، نماینده تهران و رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ایران به ویروس کرونا مبتلا شدند.

به گزارش رسانه‌های ایران، نتیجه تست کرونای عیسی‌زاده و اکبری تالارپشتی مثبت اعلام شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

بیانیه مشترک پرزیدنت ترامپ و روسای جمهوری فرانسه و روسیه: درگیری‌ها در قره‌باغ کوهستانی بی‌درنگ متوقف شودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دو نماینده مجلس به کرونا مبتلا شدند

ابتلای 2 نماینده مجلس به کرونا- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimعزت الله ‏اکبری تالارپشتی نماینده تهران و مهدی عیسی‌زاده نماینده میاندوآب در مجلس شورای اسلامی به ویروس کرونا مبتلا شدند. طرح اولیه اصلاحیه ماده54قانون مالیاتهای مستقیم، یک تبصره3بودکه به هرکدملی اجازه داشتن یک واحد مسکونی میداد اما با بازگشت ناگهانی بی اجازه از صحن علنی به کمیسیون اقتصادی، این تبصره حذف و فقط کل خانواده 1 واحد اجازه داد.چرا بقیه اعضای خانوار حق مسلم مصرح قانون اساسی، محروم میشود؟

ترامپ و همسرش ‏به کرونا مبتلا شدند

کرونا در جهان؛ شمار شهرهای دارای «وضعیت قرمز» در ایران رو به افزایش استایران هم اکنون در جدول جهانی کشورهایی که با کووید۱۹ دست و پنجه نرم می‌کنند، جایگاه سیزدهم را از لحاظ شمار مبتلایان، جایگاه دهم را در موضوع بیشترین شمار مرگ و میر و جایگاه چهارم را به عنوان کشوری با بیشترین بیمار در وضعیت بحرانی دارد.

شیوع کرونا در میان کودکان و نوجوانان ایران؛ «نزدیک به ۳۰۰ جان‌باخته»مدیر درمانگاه اورژانس بیمارستان سینا می‌گوید شمار مبتلایان به بیماری «کووید ۱۹» در میان افراد زیر ۱۸ سال ایران «بیش از ۳۰ هزار» است. Justice ⚖ for China 🇨🇳