روسیه, گفتگو, حسن روحانی, روسیه, ولادیمیر پوتین

روسیه, گفتگو

روسای جمهور ایران و روسیه تلفنی گفتگو کردند

روسای جمهور #ایران و #روسیه تلفنی #گفتگو کردند

16/07/2020 02:40:00 ب.ظ

روسای جمهور ایران و روسیه تلفنی گفتگو کردند

حسن روحانی و ولادیمیر پوتین روسای جمهور ایران و روسیه تلفنی گفتگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

16.07.2020استانبول/ خبرگزاری آناتولیحسن روحانی، رئیس جمهور ایران و ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه امروز پنجشنبه 16 ژوئن طی گفتگوی تلفنی، موضوعات دوجانبه و منطقه‌ای را مورد بحث و رایزنی قرار دادند.به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی دولت ایران»، روحانی در این گفتگوی تلفنی با اشاره به برگزاری نشست مجازی سران سه کشور ایران، ترکیه و روسیه درباره بحران سوریه، بر ضرورت ادامه همکاری‌های سه کشور در روند آستانه برای تحقق این هدف به ویژه در زمینه مسائل انسانی تاکید کرده است.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی چشم‌انداز: دوره مرگبار حسن روحانی، با ایران چه کرد؟

رئیس جمهور ایران همچنین با اشاره به اهمیت حفظ و اجرای کامل برجام به عنوان یک تعهد بین‌المللی برای طرفین امضاکننده آن، خواستار مقابله با"یکجانبه‌گرایی" و تلاش‌های آمریکا برای تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران شده است.وی همچنین خواهان همکاری ایران و روسیه در روند مقابله با ویروس کرونا شده است.

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

روسای جمهور ترکیه و آمریکا تلفنی گفت‌وگو کردندروسای جمهور ترکیه و آمریکا تلفنی گفت‌وگو کردند

حمایت رئيس جمهور آمریکا از کمپین «اعدام نکنید» | DW | 15.07.2020درخواست‌ها برای توقف احکام اعدام سه تن از جوانان بازداشت‌شده در اعتراض‌های آبان ۹۸ با هشتگ «اعدام نکنید» ادامه دارد. دونالد ترامپ، رئيس جمهور آمریکا نیز در توئیتی به زبان فارسی از کارزار «اعدام_نکنید» حمایت کرد.

پیام رئیس جمهور آذربایجان به مناسبت سالگرد کودتای نافرجام 15 جولایرئيس جمهور آذربایجان در پیامی به مناسبت فرا رسیدن چهارمین سالگرد بزرگداشت «روز دموکراسی و اتحاد ملی ترکیه»، گفت که ترکیه از این آزمون دشوار قدرتمندتر و سربلند بیرون آمد. - خبرگزاری آناتولی

طرح استیضاح رئیس جمهور از دستورکار نمایندگان خارج شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimطراحان طرح استیضاح رئیس جمهور می گویند از ادامه پیگیری این طرح منصرف شده اند.

روسای جمهور ترکیه و آمریکا تلفنی گفت‌وگو کردندروسای جمهور ترکیه و آمریکا تلفنی گفت‌وگو کردند

گفتگوی تلفنی ظریف با وزرای خارجه ارمنستان و جمهوری آذربایجان- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim گفتگو ی تلفنی ظریف با وزرای خارجه ارمنستان و آذربایجان در پی بروز درگیری‌ میان نیروهای آذری و ارمنی، ظريف ضمن توصیه به طرفین برای خویشتنداری و آغاز گفتگو برای حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات، آمادگی ایران را برای کمک به پایان دادن به تنش‌ها اعلام کرد