روسای جمهور ترکیه و قرقیزستان بر گسترش همکاری‌های بین دو کشور تاکید کردند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روسای جمهور ترکیه و قرقیزستان بر گسترش همکاری‌های بین دو کشور تاکید کردند روسای جمهور ترکیه و قرقیزستان به مناسبت سی‌امین سالگرد تاسیس جمهوری قرقیزستان بیانیه‌ای مشترک صادر و بر گسترش همکاری ها تاکید کردند.

روسای جمهور ترکیه و قرقیزستان به مناسبت سی‌امین سالگرد تاسیس جمهوری قرقیزستان بیانیه‌ای مشترک صادر و بر گسترش همکاری ها تاکید کردند.نهاد مطبوعاتی ریاست جمهوری ترکیه بیانیه مشترک رجب طیب اردوغان و و سدیر جباروف روسای جمهور ترکیه و قرقیزستان به مناسبت سی‌امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین دو کشور را منتشر کرد.

در ادامه این بیانیه آمده است: «دو کشور به صورت فعال به همکاری‌ در زمینه‌های نظامی-فنی و امنیتی ادامه می دهند و در این راستا به عنصر مهم ثبات در منطقه تبدیل شده‌اند.فعالیت‌های بین پارلمانی و دیدارهای متقابل منظم بین مجلس ملی کبیر ترکیه و مجلس قرقیزستان به بخش مهم مکمل روابط ترکیه و قرقیزستان تبدیل شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدار وزرای خارجه آذربایجان و ایرانوزرای خارجه آذربایجان و ایران بر اهمیت گسترش روابط بین دو کشور تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی این دیدارهای جاهلان حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران با انواع قرض و فرضهای جاهلانه ره بجایی ندارد. ایران نیازمند تعریف و بنیان حکومت حقیقی و حقوقی'حضوریکتائی'ملتهای ایرانیانست کِش دادن این حکومت جاهلیت شرکای اشرار فرقه فارسیسم تحمیلی جز اوباشگری چیزی بیش نیست.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیدار امیرعبداللهیان با علی اف در باکوامیرعبداللهیان در دیدار علی اف در باکو: روابط ایران و جمهوری آذربایجان فصل جدیدی را آغاز کرده است آماده نهایی کردن تمام پروژه های قبلی و بنیان توافقات جدید میان دو کشور هستیم اینقدر در مقابل این بی شرف منفعل نباشید. این علیف این همه بی آبرو کرد آخوندها را. باز رفتید پیشش سر خم کردید؟ غرامت جنگ عراق رو پیگیری کنید تا دیرتر نشده
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

گفت‌وگوی تلفنی اردوغان و مادورورئيس جمهور ترکیه و ونزوئلا به صورت تلفنی با یکدیگر گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید اردوغان بر احیای روابط ترکیه و اسرائیل در دیدار با خاخام‌های یهودیرجب طیب اردوغان در دیدار ده‌ها خاخام یهودی از کشورهای مختلف گفت که مناسبات ترکیه و اسرائیل «به‌زودی» به حالت عادی بازخواهد گشت. او جسورانه ریسک می کند. او می داند چگونه شرایط را به نفع خود 'بد' کند، و مجددا شرایط را به نفع خود 'خوب' کند، تا در این میان دوبرابر سود ایجاد نماید. البته نتیجه بسیاری از تصمیم گیری ها به این بستگی دارد که شانس و شرایط چگونه باشد و در حالت 'بد'، کنترل از دست خارج نشود.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نقض احکام زندان سیف و عراقچی؛ دیوان عالی کشور: آنها «مجریان سیاست‌های کلان ارزی» بود‌ندنقض احکام زندان سیف و عراقچی؛ دیوان عالی کشور: آنها «مجریان سیاست‌های کلان ارزی» بود‌ند ولی‌الله سیف از سال ۹۳ تا ۹۷ در دولت حسن روحانی ریاست بانک مرکزی را بر عهده‌ داشت و احمد عراقچی معاون او بود. باز هم رسانه خوکهای آمریکا یی و مزخرف گویی علیه ایران... راستی از شهید اشلی_بابیت چه خبر؟ این دزدان و اختلاس گران هرگز محکوم و زندانی نمی‌شوند چون آنقدر در پشت صحنه شریک و یاور دارند که روحانی ودولتش و‌چند نسل نقش فعال دارند پس همه چیز کشک.از این بگیر و ببند زیاد شنیدیم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عربستان تعلل در کمک به خروج سفیر ایران را رد کرد؛ «غیرقانونی وارد یمن شده بود»سخنگوی ائتلاف نظامی به رهبری عربستان می‌گوید مقامات این کشور پس از «وساطت عمان و عراق» و «آگاهی از شرایط بیماری ایرلو» طی کمتر از ۴۸ ساعت خروج او را تسهیل کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »