روز طبیعت زیر سایه کرونا در تهران- عکس خبری تسنیم | Tasnim

02/04/2021 04:40:00 ب.ظ

#روزdطبیعت زیر سایه کرونا در تهران

ر و زd ط ب ی عت

روزdطبیعت زیر سایه کرونا در تهران

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

30 / 1روز طبیعت زیر سایه کرونا در تهران۱۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱حسین ظهروندفضای سبز و بوستان‌های تهران در روز سیزدهم فروردین ۱۴۰۰ نیز مانند سال گذشته، در پی افزایش ابتلا به این ویروس و طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا تعطیل بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

جدال انسان با طبیعت / در آستانه روز طبیعت- عکس استانها تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

عکس روز: سر به زیر لحافی از برف | DW | 06.04.2021عکس روز: سر به زیر لحافی از برف یک جبهه هوای سرد قطبی آلمان را فرا گرفته. اروپایی‌ها هوای آوریل را به خلق و خوی آدم‌های دمدمی تشبیه می‌کنند اما بوران کنونی ناغافل بود. بنفشه‌های پنسی خود را زیر برف از گزند باد و رگبار و سوز زمستانی در امان نگاه می‌دارند.

آمار بیماران دزفول روز به روز بیشتر می‌شود / کمبود اکسیژن در بیمارستان بزرگ دزفولمعاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول: آمار بیماران کرونا در دزفول روز به روز درحال افزایش است و از توان پاسخگویی ما فراتر رفته است وضعیت شهر خوب نیست تخت خالی برای بیماران نداریم با پیک سنگینی مواجه هستیم به‌سختی درحال تامین اکسیژن برای بیماران هستیم وضعیت شهرها خوب نیست حال مردم خوب نیست اما حال و هوای مسئولان خوب است پس جای نگرانی نيست

روز انتخابات و روز ماقبل آن درخواست جدید صدور شناسنامه پذیرفته نمی‌شودسخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با تاکید بر اینکه برای شرکت در انتخابات ضرورتی برای داشتن شناسنامه مکانیزه نیست و با شناسنامه های قدیمی می شود در انتخابات شرکت کرد افزود: روز انتخابات و ماقبل آن درخواست جدید صدور شناسنامه پذیرفته نخواهد شد.

نگاه تطبیقی به طبیعت در شعر السیّاب ونیما یوشیجبدر شاکر السیّاب ونیما یوشیج از پیشگامان شعر معاصر به شمار می آیند. هر دو شاعر تلاش فراوانی کردند که قالب ها ومضمون های کلاسیک را دگرگون کنند وطرحی نو بیآفرینند. بدر شاکر السیّاب با شعر' سرود باران' و نیمایوشیج با شعر'ققنوس' مسیر تکاملی شعر نو را پیمودند.

روز طبیعت زیر سایه کرونا در تهران 30 / 1 روز طبیعت زیر سایه کرونا در تهران ۱۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱ حسین ظهروند فضای سبز و بوستان‌های تهران در روز سیزدهم فروردین ۱۴۰۰ نیز مانند سال گذشته، در پی افزایش ابتلا به این ویروس و طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا تعطیل بود.جدال انسان با طبیعت / بمناسبت سیزدهم فروردین روز طبیعت 40 / 1 جدال انسان با طبیعت / در آستانه روز طبیعت ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۶ عبدالرحمن رافتی این روزهابا هجوم مردم به شهرها و گسترش شهرنشینی و ساخت و سازهای بی رویه و تراکم زیاد شهرها رفته رفته باغها و فضاهای سبز شهرها مورد هجوم ساخت وسازهای بی رویه و غیرمجاز قرارگرفته اند و با قطع درختان و پیش روی مردم به سمت باغات و فضاهای سبز و جنگلی ،این سرمایه های سبز درمعرض خطر نابودی قرار دارند.سر به زیر لحافی از برف یک جبهه هوای سرد قطبی آلمان را فرا گرفته، در حالی که درختان و گل‌ها در آفتاب دلپذیر روزهای قبل شکوفا شده بودند.دکتر عبدالکریم فیروززاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت شیوع ویروس کرونا در دزفول، اظهار کرد: وضعیت شهر خوب نیست؛ با وجود اینکه با حداکثر توان در حال ارائه خدمت هستیم اما توان، محدود است.

به اشتراک بگذارید: .