روز هفتم جام جهانی قطر؛ فرانسه نخستین تیم صعود کننده در شبی که مسی برای آرژانتین درخشید

06/09/1401 01:03:00 ق.ظ

روز هفتم جام جهانی قطر؛ فرانسه نخستین تیم صعود کننده در شبی که مسی برای آرژانتین درخشید

روز هفتم جام جهانی قطر؛ فرانسه نخستین تیم صعود کننده در شبی که مسی برای آرژانتین درخشید

روز هفتم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی به پایان رسید که فرانسه، مدافع عنوان قهرمانی با دومین پیروزی، جواز حضور در دور بعدی را پیدا کرد و آرژانتین با درخشش مسی مقابل مکزیک به برتری رسید.

Send روز هفتم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی به پایان رسید که فرانسه، مدافع عنوان قهرمانی با دومین پیروزی، جواز حضور در دور بعدی را پیدا کرد و آرژانتین با کمک مسی مقابل مکزیک به برتری رسید.۵ آذر ۱۴۰۱ خواندن در ۱ دقیقه «خبرآنلاین» مدعی شده است که فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی، برای پیروزی تیم فوتبال مقابل ولز در دومین دیدار رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، پاداشی ویژه در نظر گرفته است.به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رییس فدراسیون در این باره عنوان کرد: تلاش و زحمات بی‌شائبه گروه فنی و بازیکنان تیم ملی برای دیدار مقابل ولز باعث خلق یک روز بزرگ در تاریخ فوتبال ایران زمین شد.جام جهانی 2022 قطر برخوردارند.

بازی‌های امروز جام جهانی قطر با نخستین دیدار گروه دی (D) آغاز شد جایی که استرالیا و تونس مقابل هم صف آرایی کردند.در این بازی استرالیا توانست با یک گل تونس را شکست دهد.تیم فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل انگلیس با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد و در دومین دیدار مقابل ولز به پیروزی ۲ بر صفر رسید.تونس در بازی قبل خود توانسته بود یک امتیاز مقابل دانمارک بگیرد.اکنون ملی پوشان یک میدان مهم دیگر و یک ۸ آذر سرنوشت ساز دیگر را در پیش دارند که امید داریم به دومین ۸ آذر تاریخی فوتبال ایران(مساوی تاریخی با استرالیا که به صعود ایران به جام‌جهانی ۱۹۹۸ منجر شد) بدل شود.این شکست باعث شد تا این تیم در آستانه حذف از رقابت ها قرار گیرد.ثبت نظر.اما بازی دوم این گروه بین فرانسه و دانمارک برگزار شد جایی که فرانسه توانست با پیروزی، جواز حضور در مرحله بعدی را کسب کند.عدم انتقاد شدید مطبوعات چیزی که کاپیتان لیونل مسی را تحت تاثیر قرار داد این است که بر خلاف گذشته مطبوعات آرژانتینی از این شکست خوشحال نشدند.

تماشاگران ناراحت تونسی آسوشیتدپرس فرانسه در این بازی با دو گل کیلیان امباپه موفق شد جایگاه خود در صدر جدول این گروه را محکم کند و احتمال حذف را به صفر برساند.گلزنی امباپه AP Photo بازی‌های گروه سی ( C) با شکست نخستین شگفتی‌ساز جام جهانی همراه شد جایی که عربستان با دو گل مغلوب لهستان شد.نیمه اول این بازی در دقایق پایانی به نفع لهستان رقم خورد و حتی ضربه پنالتی به نفع عربستان نیز گل نشد تا نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به نفع لهستان تمام شود.جام جهانی قطر؛ هفت تیم اروپایی زیر فشار فیفا از بستن بازوبند «یک عشق» صرف نظر کردند نیمه دوم نیز لهستان گل دوم خود را به ثمر رساند تا این بازی دو بر صفر به پایان برسد.اما آخرین دیدار امروز، بین آرژانتین و مکزیک برگزار شد که جایی که یاران مسی توانستند دو بر صفر پیروز میدان شوند.خانواده مسی همیشه در دوران پیچیده و دشوار این ابر‌ستاره فوتبال جهان نقشی مهم و موثر را ایفا کرده‌اند.

نخستین گل بازی را لیونل مسی وارد دروازه مکزیک کرد.این هشتمین گل مسی در پنج دوره جام جهانی بود و او توانست به رکورد مارادونا برسد که در چهار دوره جام جهانی همین میزان گل به ثمر رسانده بود.لیونل مسی AP Photo اما مسی همچنان برای رسیدن به گابریل باتیستوتا راه در پیش دارد.باتیستوتا در کل جام جهانی‌هایی که با آرژانتین حضور داشت توانست ۱۰ گل به ثمر برساند که بهترین گلزن این کشور در دوره‌های جام جهانی محسوب می‌شود.مسی در این بازی یک پاس گل هم داد تا ستاره زمین شود..

مسی در دقایق پایانی بازی فرناندز را در فرصت گلزنی قرار داد که این بازیکن نیز توانست دروازه مکزیک را باز کند.هم‌رسانی این مطلب:.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

پاداش پیروزی مقابل ولز؛ ۱۵ هزار دلار«خبرآنلاین»مدعی شده که فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی،برای پیروزی تیم فوتبال_ایران مقابل ولز پاداشی ۱۵ هزار دلاری(معادل بیش از ۵۲۰میلیون تومانی)برای هر یک از بازیکنان و اعضای کادرفنی تیم فوتبال داده است. ورزش جام‌جهانی_قطر مهسا_امینی اعتراضات_سراسری ايننننن همه خايه‌مالی واسه ۱۵ هزار دلار؟ بازیکنای عربستان نفری یه رولز رویس گرفتن :)))))) یک انگشت وسط بهشون میده ۵۲۰میلیون+۱۶۰میلیون سکه های رییسی را گفتن که شرفشان را بفروشند چقدر حقیرین شما

تاج: امیدواریم دومین ۸ آذر تاریخی فوتبال ایران رقم بخوردرییس فدراسیون فوتبال در پیامی ضمن خدا قوت به کادر فنی و ملی پوشان، ابراز امیدواری کرد که روند مثبت فنی تیم ملی در ادامه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر تداوم یابد.

پنج دلیل برای ادامه باور به شانس قهرمانی آرژانتین و مسی در جام جهانیبه‌رغم شکست غیرمنتظره تیم ملی فوتبال آرژانتین مقابل پادشاهی عربی سعودی، یاران لیونل مسی همچنان از اعتماد به‌نفس بسیار بالایی پیرامون قهرمانی در رقابت‌های یعنی فراموش کنید این تیمُ؛ تیم آرژانتین فقط یک فاجعه است. هیچ نوری به پیشونیش نیست.

برد تیم ملی فوتبال؛ شادی ماموران حکومتی در خیابان‌ها، فشار بر معترضان در دوحهبازی تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مقابل تیم ولز در جام جهانی قطر با حواشی بی‌سابقه‌ای در تاریخ فوتبال ایران طی چهار دهه اخیر همراه بود.

فیفا ورود طرفداران تیم انگلیس با شمايل جنگجویان صلیبی به استادیوم‌ها را ممنوع کردفیفا اعلام کرد ورود آن دسته از طرفداران تیم ملی انگلیس که لباس جنگجویان صلیبی می‌پوشند در مسابقه امروز در برابر تیم آمریکا و مسابقات بعدی جام جهانی به استادیوم‌ها ممنوع است. کسی مثل alikarimi_ak8 باید برای دنیا توضیح دهد این تیم حاضر در جام جهانی تیم مردم ایران نیست تیم ملاها ست تیم جمهوری اسلامی است و امثال بوفون را تگ کند تا شعر ور به نام ازادی ایران ب کام تروریست های جمهوری اسلامی ننویسد gianluigibuffon مهسا_امینی از مردم انگلستان انتظار بیشتری داشتیم قطر هم مثل ندید بدید ها ی جام جهانی رو با هزاران رشوه و ترفند میزبانی کرد و کل دنیارو نمود با محدودیت های بیجایی که ایجاد کرد و به هر چیزی گیر داد...

۶ حالت صعود ایران به مرحله حذفی جام جهانی۶ حالت صعود ایران به مرحله حذفی جام جهانی *برد ایران - برد انگلیس= صعود *تساوی ایران - باخت ولز= صعود *برد ایران - تساوی انگلیس= صعود *تساوی ایران - تساوی انگلیس= صعود *برد ایران - شکست انگلیس=صعود *تساوی ایران - شکست انگلیس=صعود ما نفهمیدیم بلاخره تفاضل گل مهم هست یا بازی رو در رو 🧐 مساوی ایران ، برد ولز شما گفتین صعود ، تسنیم گفته حذف 🤦🏻😂😂 تساوی ایران شکست انگلیس مساوی میشه با حذف ما تفاضل گل خوبی نداریم