روزنامه روزان و ماهنامه زنبور‌داران‌پیشرو مجرم شناخته شدند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

در جلسه امروز دادگاه مطبوعات استان تهران؛ روزنامه روزان و ماهنامه زنبور‌داران‌پیشرو مجرم شناخته شدند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا، در جلسه امروز دادگاه مطبوعت استان تهران مدیر مسئول روزنامه روزان به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی به اتفاق آرا مجرم شناخته شد و با اکثریت قریب به اتفاق آرا مستحق تخفیف دانسته نشد.

در این جلسه همچنین مدیر مسئول و مصاحبه شونده ماهنامه زنبور داران پیشرو به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی با اکثریت آرا مجرم شناخته شدند و هیئت منصفه دادگاه مطبوعات مدیر مسئول این ماهنامه را با اکثریت آرا مستحق تخفیف ندانست، ولی مصاحبه شونده را مستحق تخفیف دانست. لازم به توضیح است که به این پرونده‌های مطبوعاتی در شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی رسیدگی شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست ۱۳ فعال مدنی و سیاسی ایران برای اصلاحات اساسی در قوه‌قضاییهسیزده فعال سیاسی و کنشگر مدنی، در بیانیه‌ای خواهان اصلاح «روندها و سازوکارهای» فعلی قضایی شدند و نسبت به تداوم «سوءاستفاده از قانون در راستای اهداف سیاسی» هشدار دادند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

نظامیان اسرائیل 46 فلسطینی را در قدس مجروح کردنددر پی یورش نظامیان اسرائیل به منازل و اماکن کسب و کار فلسطینیان در قدس شرقی اشغالی 46 نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درخواست اصلاح سازوکارهای قضایی در نامه فعالان دانشجویی و مدنی به رییسیتهران-ایرناپلاس- بیش از ۱۲۰ نفر از فعالان دانشجویی و مدنی طی نامه‌ای به رییس قوه قضاییه خواستار اصلاح ساختار و سازوکار قضایی این دستگاه شدند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حملات پهپادی به تأسیسات آرامکو، تولید نفت عربستان را به نصف رساندتهران- ایرنا- به دنبال حملات پهپادهای انصارالله به پالایشگاه‌های نفتی و تأسیسات آرامکو، یک روزنامه آمریکایی شنبه شب نوشت که با این حملات، تولید نفت عربستان به نصف رسیده است. ساعاتی پس از آنکه مایک پمپئو حملات پالایشگاه‌های نفتی عربستان را به ایران مرتبط دانست، سناتور کریس مورفی چنین رویکرد وزیر خارجه را بی‌خردانه خواند. ایرنا جان! گمونم این عکس رو دست‌کم دو سه ساله داری واسه خبرای نفتی کشورای عربی استفاده می‌کنی. برای شما خیلی جالب نیست با امکانات نسبتا خوبی که دارید. arghanon
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حمله بوکوحرام به پایگاه نظامی در نیجریه؛ 9 کشتهدر حمله گروه تروریستی بوکوحرام به پایگاه نظامی در ایالت بورنوی نیجریه 9 سرباز کشته و 20 تن دیگر مفقود شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حامیان دولت محلی هنگ‌کنگ در یک مرکز خرید تجمع کردندصدها نفر از حامیان دولت محلی هنگ‌کنگ با خواندن آواز و در دست داشتن پرچم چین در یک مرکز خرید جمع شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »