روزهایی را گذراندیم که زیر ۱۰۰ هزار بشکه فروش نفت داشتیم

07/12/1399 09:27:00 ب.ظ

واعظی: *روزهایی گذراندیم که زیر ۱۰۰ هزار بشکه صادرات نفت داشتیم *نمی‌توانستیم حتی پول آن (۱۰۰ هزار بشکه) را جابجا کنیم *اکنون فروش و صادرات نفت در کشور روان شده است *خوشبختانه شرایط در حال تغییر است *امیدواریم این شرایط را پیش ببریم

رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: روزهایی را پشت سر گذاشتیم که زیر ۱۰۰ هزار بشکه فروش نفت داشتیم و نمی توانسیم حتی پول آن را جابجا کنیم، با این وجود ناچار بودیم فضایی را در کشور ایجاد کنیم که کمبود کالایی نداشته باشیم. وی به کاهش نرخ بیکاری اصفهان اشاره کرد و گفت: برای کاهش دو یا سه دهم نرخ بیکاری به خصوص در شرایط سخت فعلی کشور باید زحمت بسیاری کشید.

به گزارش ایسنا، رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: از اسفند سال گذشته تاکنون با شیوع ویروس کرونا هدفگذاری ما این بود که ریزش نداشته باشیم و خوشبختانه در زمینه های مختلف، بسیاری از شرکت ها در حال رشد و فعالیت هستند.

وی با اشاره به وضعیت خوب اصفهان که نسبت به سایر استان ها در سطح بالایی قرار دارد، اظهار کرد: البته انتظار از اصفهان همین گونه است و باید در بسیاری موارد برای دیگر استان ها و حتی تهران الگو باشد. وی تصریح کرد: حرکت و رشد اصفهان موجب رشد اقتصاد کشور می شود، بنابراین می خواهیم این پیشتازی موجب تحرک کشور به خصوص در مسائل اقتصادی شود.

واعظی با تاکید بر ضرورت سازگاری تجربه پیشکسوتان با ایده های جوانان، گفت: در سال ۱۳۹۲، حدود ۵۶ شرکت دانش بنیان در کشور داشتیم، اما امروز به برکت فضای دانشگاهی، صنعت و ... ۵۷۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور فعالیت می کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

از بی کفایتی دولت بنفش این اتفاقات افتاده است .وقتی نگاه بسمت غرب باشد وضعیت مملکت همین میشود. از جیب مردم زدین و دارین میزنین آشغالها عوضش جیب مردم را تو بورس زدید. چون ترامپ رفته شرایط در حال تغییر هستش اگر می موند که خیلی بدتر میشد