روزنامه کیهان وابسته به رهبر ایران خواستار «حمله نظامی قدرتمند» به اسرائیل شد

16/09/1399 03:17 ب.ظ

روزنامه کیهان وابسته به رهبر ایران خواستار «حمله نظامی قدرتمند» به اسرائیل شد العربية

محسن فخری‌زاده واکنش نشان دهد، خواستار «حمله قدرتمند نظامی» به اسرائيل شد.نویسنده این یادداشت که امروز یکشنبه 6 دسامبر 2020 منتشر شد، ادعا کرد که «هیچ سیستم دفاعی قادر به مقابله با موشک‌های بالستیک ایران نیست» و حمله به اسرائیل می‌تواند معادلات نظامی و سیاسی در منطقه را تغییر دهد.

نویسنده این یادداشت که امروز یکشنبه 6 دسامبر 2020 منتشر شد، ادعا کرد که «هیچ سیستم دفاعی قادر به مقابله با موشک‌های بالستیک ایران نیست» و حمله به اسرائیل می‌تواند معادلات نظامی و سیاسی در منطقه را تغییر دهد.

در ادامه این یادداشت، از اظهارنظر رئیس‌جمهوری ایران که پاسخ به ترور فخری‌زاده را به «زمان مناسب» موکول کرده، انتقاد شده است. به باور این نویسنده، چنین اظهارنظری باعث می‌شود که اسرائیل به حدی از «اطمینان» از عدم واکنش ایران برسد.

رئیس‌جمهوری ایران در واکنش به کشته شدن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای ایران، اسرائیل را متهم به نقش داشتن در این حادثه دانست. او در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در این باره اظهار کرد: «ملت و مسئولان کشور در موقع مناسب پاسخ این جنایت را خواهند داد». headtopics.

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

پمپئو شبه‌نظامیان وابسته به ایران را به حمله به سفارت آمریکا در بغداد متهم کرددر واکنش به حملات راکتی شامگاه یکشنبه 20 دسامبر 2020 به سفارت ایالات متحده آمریکا در بغداد، مایک

نروژ فروش شرکت وابسته به رولز رویس به روسیه را به دلایل امنیتی متوقف کردبه نوشته رسانه‌های محلی نروژ، این شرکت از جمله سازنده موتور کشتی جاسوسی فوق سری «ماریاتا» نیز بوده است.

رژه تیربار به دستان در بغداد؛ عراق و معضلی به نام شبه‌نظامیان وابسته به ایرانهمشونم ي پسوند الله دارن!گوه تو اين الله ربع خدا، دقیقا تا کجای خدا میشه کاشکی برای تنوع هم که شده یه بار از الله بکشن بیرون یه اسم دیگه بذارند رو خودشون.

حمله هوایی آمریکا به شبه‌نظامیان وابسته به ایران در سوریه | DW | 26.02.2021در حمله هوایی آمریکا به مسیر مورد استفاده شبه‌نظامیان وابسته به جمهوری اسلامی در سوریه دست‌کم ۱۷ نفر کشته شدند. حمله به سه کامیون حامل مواد منفجره و در واکنش به حملات موشکی به تاسیسات آمریکایی در عراق صورت گرفته است. کاملا چرت و دروغ... ساختمان خالی رو زدند و قدقد الکی میکنند... رسانه'ازاد' صهیونیست جهانی ، 'حمله به مسیر مورد استفاده ' ؟ بهر روی از یک رسانه زرد انتظاری نیست . ایران ستیزان شرمتان باد اوه اوه اوه

حمله شبه‌نظامیان وابسته به ایران به شهرک مسکونی رسم‌الخوالد در جنوب سوریه

محسن فخری‌زاده واکنش نشان دهد، خواستار «حمله قدرتمند نظامی» به اسرائيل شد.

نویسنده این یادداشت که امروز یکشنبه 6 دسامبر 2020 منتشر شد، ادعا کرد که «هیچ سیستم دفاعی قادر به مقابله با موشک‌های بالستیک ایران نیست» و حمله به اسرائیل می‌تواند معادلات نظامی و سیاسی در منطقه را تغییر دهد.

در ادامه این یادداشت، از اظهارنظر رئیس‌جمهوری ایران که پاسخ به ترور فخری‌زاده را به «زمان مناسب» موکول کرده، انتقاد شده است.

به باور این نویسنده، چنین اظهارنظری باعث می‌شود که اسرائیل به حدی از «اطمینان» از عدم واکنش ایران برسد.

رئیس‌جمهوری ایران در واکنش به کشته شدن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای ایران، اسرائیل را متهم به نقش داشتن در این حادثه دانست.

او در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در این باره اظهار کرد: «ملت و مسئولان کشور در موقع مناسب پاسخ این جنایت را خواهند داد».

علی خامنه‌ای رهبر ایران نیز در پیامی بدون اشاره به نقش کشور یا گروهی خاص در این عملیات، از دست‌اندرکاران در ایران خواست «عاملان و آمران» این ترور را مجازات کنند.

همچنین هفته‌نامه حزب‌الله وابسته به دفتر رهبر ایران، چند روز پیش، با تاکید بر «عقلانیت در نظام فکری اسلام» نوشت که انتقام قتل محسن فخری‌زاده که از او به عنوان «پدر هسته‌ای ایران» یاد می‌شود، صرفا «نظامی» نیست.