روزانه ۱۰ تُن سیم برق در قم به سرقت می‌رود

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم: به طور متوسط روزانه بین هشت تا ۱۰ تُن سیم برق در قم سرقت می‌شود.

مهدی آهنین پنجه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: در حال حاضر سرقت کابل‌های برق بزرگ‌ترین مشکل در شبکه برق رسانی می‌باشد که منجر به مشکلات زیادی می شود.

آهنین پنجه افزود: استفاده از محافظ یکی دیگر از روش‌های پیشگیرانه است که برای تغییر ولتاژ می‌تواند از وسایل برقی محافظت نماید. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق قم با بیان اینکه انتقال این پست‌ها هزینه سرسام آوری دارد و بیش از سه هزار میلیارد ریال برآورد می‌شود، گفت: از سوی دیگر با توجه به تعداد مشترکان برق، مرکز بار پست باید در شهر فعال باشد، در غیراینصورت با ضعف ولتاژ در برق مشترکان شهری مواجه می‌شویم.

وی اضافه کرد: نصب این دستگاه‌ها تا زمانی که دستورالعمل محاسبه قیمت آن مشخص شود، غیرقانونی است و رهگیری آن با توجه به میزان استفاده برق و اینترنت انجام می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هر جا حضور روحانیون کم رنگ بوده اخلاقیات سقوط کرده! احسان علیخانی: متوجه نشدم! یعنی چی؟ یعنی الان تو فم زندانی و تبهکار نداریم مثلا؟ آخوند: چرا داریم! منظورم این نیست (زیر لب فحش میده و تو دلش میگه :تو گوه نخوری کسی نمیگه لالی)

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فساد درحوزه دارو و درمان| وزیر بهداشت: عده‌ای به جای استنت قلب کابل برق وارد کرده‌اند🔺فساد درحوزه دارو و درمان| وزیر بهداشت: عده‌ای به جای استنت قلب کابل برق وارد کرده‌اند ⚡️وزیر بهداشت ایران با اعلام واردات کابل برق به جای استنت قلب از سوی برخی افراد، گفت که عده‌ای با ارز دولتی داروی تاریخ گذشته وارد کرده‌اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک اپلیکشن مذهبی ساخت قم با نام انگلیسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ایران: مامورانی از دولت با ارز دولتی دارو و لوازم پزشکی، کابل برق وارد کردندسعید نمکی وزیر بهداشت ایران گفته است که افرادی در این وزارتخانه با ارز دولتی که برای واردات دارو و لوازم پزشکی اختصاص دارد، اقلام دیگری از جمله کابل برق وارد کرده اند. سال گذشته مقام های دولتی گفته بودند با ارز اختصاص داده شده به واردات دارو، جاروبرقی و بخارشور وارد شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ایران از فساد گسترده مالی می‌گویدسعید نمکی، وزیر بهداشت ایران، گفته است که افرادی در این وزارتخانه با ارز دولتی که برای واردات دارو و لوازم پزشکی اختصاص دارد، اقلام دیگری از جمله کابل برق وارد کرده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: مردم روزانه از طریق فضای مجازی به مشروعیت حاکمیت نمره می‌دهندرئیس‌جمهور: * نمی‌توان فضای مجازی را تعطیل کرد، مردم از طریق فضای مجازی روزانه به مشروعیت حاکمیت نمره می‌دهند * ما به فضای مجازی امن، آسان و ارزان نیاز داریم * استفاده از فضای مجازی بدون همکاری همه قوا ممکن نیست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در ژاپن از سمت خود کنار می‌رودسفارت ایالات متحده در ژاپن اعلام کرد ویلیام هاگرتی، سفیر آمریکا در ژاپن، پس از دو سال در پایان ماه جاری از سمت خود استعفا خواهد کرد. به گزارش رویترز، سفارت آمریکا در ژاپن در بیانیه‌ای این خبر را اع
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »