کووید۱۹, رودی جولیانی

کووید۱۹, رودی جولیانی

رودی جولیانی، وکیل ترامپ، به کووید ۱۹ مبتلا شد | DW | 07.12.2020

رئیس‌جمهور آمریکا خبر داده رودی جولیانی، وکیل شخصی او و چهره اصلی کارزارش برای شکایت از نتیجه انتخابات به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده است. طبق گزارش‌ها جولیانی در یکی از بیمارستان‌های واشنگتن بستری شده است.

07/12/2020 09:30:00 ق.ظ

رئیس‌جمهور آمریکا خبر داده رودی جولیانی ، وکیل شخصی او و چهره اصلی کارزارش برای شکایت از نتیجه انتخابات به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده است. طبق گزارش‌ها جولیانی در یکی از بیمارستان‌های واشنگتن بستری شده است.

رئیس‌جمهور آمریکا خبر داده رودی جولیانی ، وکیل شخصی او و چهره اصلی کارزارش برای شکایت از نتیجه انتخابات به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده است. طبق گزارش‌ها جولیانی در یکی از بیمارستان‌های واشنگتن بستری شده است.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز یکشنبه ۶ دسامبر (۱۶ آذرماه) در توییتی از ابتلای رودی جولیانی، وکیل شخصی‌اش، به بیماری کووید۱۹ خبر داد. ترامپ در توییت خود جولیانی را"بزرگترین شهردار تاریخ شهر نیویورک" خواند و نوشت که جولیانی"به طور خستگی‌ناپذیری" برای برملا کردن ابعاد"فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا" تلاش کرده است. ترامپ برای جولیانی آرزوی بهبود کرده و نوشته است: «ما [به این راه] ادامه خواهیم داد.»

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است عفو بین‌الملل: «جنایات علیه بشریت» بر مراسم تحلیف رئيسی «سایه‌ای سهمگین» انداخته؛ افزایش انتقادها از سفر نماینده اتحادیه اروپا به تهران سرلشکر سلامی: قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

جولیانی در هفته‌های اخیر پس از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، ریاست چندین کمپین حقوقی ترامپ برای تغییر نتیجه انتخابات در چند ایالت را بر عهده داشته است. او تا کنون در مورد ابتلای خود به بیماری کووید ۱۹ اظهار نظر نکرده است. هنوز معلوم نیست که این بیماری چه عوارضی را برای جولیانی به همراه داشته است.

به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندیدروزنامه نیویورک تایمز و همچنین شبکه‌ خبری"ای‌بی‌سی" بامداد یکشنبه گزارش کردند جولیانی در بیمارستانی در واشنگتن بستری شده است. این حقوقدان ۷۶ ساله پیش‌ از انتشار اخبار ابتلایش به کووید ۱۹ در یک مصاحبه تلویزیونی با شبکه فاکس نیوز ظاهر شده بود. در این مصاحبه او هیچ‌گونه علامتی از ابتلا به کووید ۱۹ بروز نداده بود. headtopics.com

جولیانی در هفته‌های گذشته برای پیشبرد شکایت انتخاباتی ترامپ سفرهای متعددی به چندین ایالت کلیدی کرده بود. او در جریان دیدارهای متعدد خود با مقامات و همچنین جلسات طولانی‌اش با دست‌اندرکاران انتخابات از ماسک استفاده نکرده بود. در این دیدارها و اجتماعات فاصله‌گذاری اجتماعی نیز رعایت نشده بود.

جولیانی زمانی که شهردار نیویورک بود، یکی از محترم‌ترین شخصیت‌‌های حقوقی و سیاسی به شمار می‌رفت. محبوبیت او تا حدی بود که پس از حملات تروریستی یازده سپتامبر رسانه‌ها از او با عنوان"شهردار آمریکا" یاد می‌کردند.ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدند

دونالد ترامپ (رئیس جمهوری آمریکا)ترامپ سرشناس‌ترین چهره سیاسی است که به ویروس جدید کرونا مبتلا شده است. او مدت‌هاست که به خاطر سیاست‌هایش در رابطه با پاندمی کرونا مورد انتقاد قرار دارد. آمریکا با بیش از هفت میلیون و ۳۳۳ هزار مبتلا و نزدیک به ۲۰۹ هزار فوتی کووید۱۹ در صدر فهرست کشورهایی قرار دارد که با پاندمی کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند.

ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدندترامپ و بانوی اولخبر ابتلای ترامپ و همسرش ملانیا به ویروس جدید کرونا به محض انتشار در صدر اخبار رسانه‌های جهان قرار گرفت. در حالی که ترامپ یک روز پس از انتشار این خبر برای درمان به بیمارستانی نظامی منتقل شده، بانوی اول آمریکا همچنان در کاخ سفید در قرنطینه به سر برده و تحت مراقبت‌های ویژه است. headtopics.com

وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید آمادگی حمله به ایران را دارند فرمانده ارتش بریتانیا: ایران خطای بزرگی مرتکب شده و باید به آن پاسخ بدهیم المپیک توکیو؛ دونده زن اهل بلاورس پس از توقف در وین به لهستان رفت

ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدندژائیر بولسونارو (رئیس جمهوری برزیل)بولسونارو نیز از سیاستمدارانی است که پیوسته کوشیده‌اند خطر ویروس جدید کرونا را کم‌اهمیت جلوه دهند. او در اوایل ژوئیه امسال اعلام کرد که به کووید۱۹ مبتلا است. بولسونارو پیش از آن پیوسته از استفاده از ماسک ایمنی خودداری کرده و از کرونا به عنوان"گریپ خفیفی" سخن گفته بود که زود رفع می‌شود. شایان ذکر آنکه شماری از اعضای کابینه بولسونارو نیز"طعم" این بیماری را چشیده‌اند.

ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدند"ناتوانی" در مقابله با پاندمی کرونابولسونارو (راست) نیز مانند ترامپ به خاطر سیاست‌هایش برای مقابله با پاندمی کرونا با انتقادات شدیدی روبرو بوده است. در برزیل تا کنون بیش از چهار میلیون و ۸۸۰ هزار نفر به ویروس جدید کرونا مبتلا شده‌اند و بیش از ۱۴۵ هزار نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کووید۱۹ از دست داده‌اند. تصویری از دیدار ترامپ و بولسونارو در تابستان ۲۰۱۹؛ دورانی که هنوز از کرونا خبری نبود.

ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدندبوریس جانسون (نخست‌وزیر بریتانیا)بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا، در آغاز پاندمی کرونا خطر شیوع این ویروس را جدی نگرفته بود، اما خود در اوایل ماه آوریل به کووید۱۹ مبتلا شد و مدتی را حتی در بیمارستان به سر برد. او سپس اقدامات متعددی برای مقابله با کرونا انجام داد، اما برخی تحلیلگران بر این باورند که سیاست‌های او در برخورد با پاندمی این ویروس با"نوسانات زیادی" همراه بوده است.

ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدندسیلویو برلوسکونی (نخست‌وزیر پیشین ایتالیا)سیلیو برلوسکونی، نخست‌وزیر پیشین ایتالیا نیز یکی از دیگر چهره‌های سرشناس دنیای سیاست است که از ابتلا به کووید۱۹ در امان نماند. او که حتی ۱۲ روز در بیمارستانی در میلان بستری بود و تحت مراقبت‌های ویژه قرار داشت، از ابتلا به ویروس جدید کرونا به عنوان"بدترین تجربه زندگی‌اش" سخن گفته است. برلوسکونی از بیمارستان مرخص شده، اما همچنان در قرنطینه خانگی به سر می‌برد. headtopics.com

ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدندبرونو لومر (وزیر اقتصاد و دارایی فرانسه)لومر که در رأس وزارت اقتصاد و دارایی فرانسه قرار دارد، در ماه سپتامبر به ویروس جدید کرونا مبتلا شد و فورا خود را هشت روز قرنطینه کرد. او به تازگی در مصاحبه‌ای رادیویی گفت که روند بیماری او بسیار شدید بوده و علائم و دردهای ناشی از کووید۱۹ با بیماری‌های دیگر بسیار فرق دارد. او شهروندان فرانسه را فراخواند تا از"خودخواهی" بپرهیزند و دستورالعمل‌ها و موازین بهداشتی را رعایت کنند.

ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدندایرج حریرچی (معاون کل وزیر بهداشت ایران)ایرج حریرچی در زمان آغاز شیوع کرونا مسئولیت مقابله با این ویروس را برعهده گرفت و به عنوان دبیر ستاد مبارزه با کرونا منصوب شد. حریرچی اما چندی بعد اعلام کرد که تست کرونای او مثبت است.

وزارت خارجه آمریکا: ایران به‌احتمال زیاد در تلاش برای ربودن «آسفالت پرینسس» دست داشته‌ است مرد ۲۱ ساله برای اعتراض به تغییرات آب و هوایی از برج ۳۶ طبقه بالا رفت فائزه هاشمی: اعتماد به نفس ندارند، پدرم را تخریب می‌کنند

ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدندکارمن کالوو (معاون نخست‌وزیر اسپانیا)کالوو اواخر ماه مارس به ویروس جدید کرونا مبتلا شد و پس از اقامتی چند روزه در بیمارستان راهی قرنطینه خانگی شد تا اینکه بهبود یافت. اسپانیا از کشورهای اروپایی است که سنگینی پاندمی کرونا را به‌شدت تجربه کرده است. شماری از اعضای کابینه اسپانیا نیز به کووید۱۹ مبتلا شدند. تا کنون حدود ۷۹۰ هزار مبتلا به ویروس جدید کرونا در این کشور شناسایی شده و بیش از ۳۲ هزار نفر بر اثر ابتلا به کووید۱۹ جان باخته‌اند.

ترامپ و شرکا؛ سیاستمدارانی که گرفتار کرونا شدندیعقوب لتیزمان (وزیر بهداشت پیشین اسرائیل) ادامه مطلب: DW فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

بی شرفا این همه خبر از پیش رفتن شکائت ترامپ نرفتید الان فقط این خبر نشر میکنید

رودی جولیانی وکیل شخصی ترامپ به ویروس کرونا مبتلا شددونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شامگاه یکشنبه 6 دسامبر 2020 از ابتلای رودی جولیانی وکیل

بیش از ۱۰۰هزار امضا در مخالفت با استرداد جولیان آسانژ به آمریکا | DW | 01.01.2021تصمیم در مورد استرداد مؤسس ویکی‌لیکس، جولیان آسانژ به آمریکا به زودی اتخاذ می‌شود. سازمان 'خبرنگاران بدون مرز' در مخالفت با استرداد او یک فراخوان با ۱۰۸هزار امضا ارائه داده است. کسانی که فساد در بالاترین سطوح جهانی را افشا کردند و می‌کنند باید ۱۰۰٪ مصعونیت کامل داشته باشند جولیان آسانژ باید فورا آزاد گردد You don’t kill the messenger period مصونیت جولیانی بزودی آزاد خواهد شد.

دادگاه انگلستان درخواست استرداد جولیان آسانژ به آمریکا را رد کرددادگاهی در انگلستان درخواست آمریکا برای استرداد جولیان آسانژ موسس ویکی‌لیکس را رد کرد

قاضی بریتانیایی با استرداد جولیان آسانژ به آمریکا مخالفت کرد | DW | 04.01.2021دادگاه رسیدگی به درخواست آمریکا برای تحویل بنیان‌گذار سایت افشاگر ویکی‌لیکس به این کشور با این کار مخالفت کرد. قاضی دادگاه علت این تصمیم را وضعیت روحی جولیان آسانژ و زندان‌های ایالات متحده عنوان کرده است. میدونید این پیروزی برای ترامپ محسوب میشه رسمیاین مصوبه و تکلیف چیزی نیست جز اعلان رسمی جنگ با اسراییل ؟؟؟ اسامی بزودی توسط ترامپ عفو خواهد شد انگلستان دقیقا شبیه ج.ا دست به گروگانگیری زده البته از بز چه زاید بزغاله به کثافت کاری های انگلستان گرونگیری نیز افزوده شد اسانژ را آزاد کنید لیدر انگلستان و چین به تصوف حمله می کنند آیا ؟

ویدئوی خوشحالی حامیان جولیان آسانژ از عدم استرداد او به آمریکابنیانگذار وب سایت افشاگر ویکی‌لیکس در صورت استرداد به آمریکا ممکن است به ۱۷۵ سال زندان محکوم شود درودها دوستان فردا سه شنبه 5.1.2021 پاپ اعظم بر کیمیاگر 21.5.1442 رستاخیز بر پاپ اعظم 16.10.1399 آتش زدن برج بر چرخ اقبال &از بابت رد استرداد آسانژ به امریکا خوشحالم &امیدوارم فردا در جورجیا دوکرسی سنا به دموکراتها برسه تا راه بایدن هموار باشه $به هم محبت کنیم رفقا محبت گنجه