رودی جولیانی، وکیل ترامپ، به کووید ۱۹ مبتلا شد | DW | 07.12.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 56 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 63%

رئیس‌جمهور آمریکا خبر داده رودی جولیانی، وکیل شخصی او و چهره اصلی کارزارش برای شکایت از نتیجه انتخابات به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده است. طبق گزارش‌ها جولیانی در یکی از بیمارستان‌های واشنگتن بستری شده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز یکشنبه ۶ دسامبر (۱۶ آذرماه) در توییتی از ابتلای رودی جولیانی، وکیل شخصی‌اش، به بیماری کووید۱۹ خبر داد. ترامپ در توییت خود جولیانی را"بزرگترین شهردار تاریخ شهر نیویورک" خواند و نوشت که جولیانی"به طور خستگی‌ناپذیری" برای برملا کردن ابعاد"فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا" تلاش کرده است. ترامپ برای جولیانی آرزوی بهبود کرده و نوشته است: «ما [به این راه] ادامه خواهیم داد.

جولیانی در هفته‌های اخیر پس از انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، ریاست چندین کمپین حقوقی ترامپ برای تغییر نتیجه انتخابات در چند ایالت را بر عهده داشته است. او تا کنون در مورد ابتلای خود به بیماری کووید ۱۹ اظهار نظر نکرده است. هنوز معلوم نیست که این بیماری چه عوارضی را برای جولیانی به همراه داشته است.روزنامه نیویورک تایمز و همچنین شبکه‌ خبری"ای‌بی‌سی" بامداد یکشنبه گزارش کردند جولیانی در بیمارستانی در واشنگتن بستری شده است.

جولیانی در هفته‌های گذشته برای پیشبرد شکایت انتخاباتی ترامپ سفرهای متعددی به چندین ایالت کلیدی کرده بود. او در جریان دیدارهای متعدد خود با مقامات و همچنین جلسات طولانی‌اش با دست‌اندرکاران انتخابات از ماسک استفاده نکرده بود. در این دیدارها و اجتماعات فاصله‌گذاری اجتماعی نیز رعایت نشده بود. جولیانی زمانی که شهردار نیویورک بود، یکی از محترم‌ترین شخصیت‌‌های حقوقی و سیاسی به شمار می‌رفت. محبوبیت او تا حدی بود که پس از حملات تروریستی یازده سپتامبر رسانه‌ها از او با عنوان"شهردار آمریکا" یاد می‌کردند.ترامپ سرشناس‌ترین چهره سیاسی است که به ویروس جدید کرونا مبتلا شده است. او مدت‌هاست که به خاطر سیاست‌هایش در رابطه با پاندمی کرونا مورد انتقاد قرار دارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بی شرفا این همه خبر از پیش رفتن شکائت ترامپ نرفتید الان فقط این خبر نشر میکنید

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رودی جولیانی وکیل شخصی ترامپ به ویروس کرونا مبتلا شددونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شامگاه یکشنبه 6 دسامبر 2020 از ابتلای رودی جولیانی وکیل
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

بیش از ۱۰۰هزار امضا در مخالفت با استرداد جولیان آسانژ به آمریکا | DW | 01.01.2021تصمیم در مورد استرداد مؤسس ویکی‌لیکس، جولیان آسانژ به آمریکا به زودی اتخاذ می‌شود. سازمان 'خبرنگاران بدون مرز' در مخالفت با استرداد او یک فراخوان با ۱۰۸هزار امضا ارائه داده است. کسانی که فساد در بالاترین سطوح جهانی را افشا کردند و می‌کنند باید ۱۰۰٪ مصعونیت کامل داشته باشند جولیان آسانژ باید فورا آزاد گردد You don’t kill the messenger period مصونیت جولیانی بزودی آزاد خواهد شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دادگاه انگلستان درخواست استرداد جولیان آسانژ به آمریکا را رد کرددادگاهی در انگلستان درخواست آمریکا برای استرداد جولیان آسانژ موسس ویکی‌لیکس را رد کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قاضی بریتانیایی با استرداد جولیان آسانژ به آمریکا مخالفت کرد | DW | 04.01.2021دادگاه رسیدگی به درخواست آمریکا برای تحویل بنیان‌گذار سایت افشاگر ویکی‌لیکس به این کشور با این کار مخالفت کرد. قاضی دادگاه علت این تصمیم را وضعیت روحی جولیان آسانژ و زندان‌های ایالات متحده عنوان کرده است. میدونید این پیروزی برای ترامپ محسوب میشه رسمیاین مصوبه و تکلیف چیزی نیست جز اعلان رسمی جنگ با اسراییل ؟؟؟ اسامی بزودی توسط ترامپ عفو خواهد شد انگلستان دقیقا شبیه ج.ا دست به گروگانگیری زده البته از بز چه زاید بزغاله به کثافت کاری های انگلستان گرونگیری نیز افزوده شد اسانژ را آزاد کنید لیدر انگلستان و چین به تصوف حمله می کنند آیا ؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ویدئوی خوشحالی حامیان جولیان آسانژ از عدم استرداد او به آمریکابنیانگذار وب سایت افشاگر ویکی‌لیکس در صورت استرداد به آمریکا ممکن است به ۱۷۵ سال زندان محکوم شود درودها دوستان فردا سه شنبه 5.1.2021 پاپ اعظم بر کیمیاگر 21.5.1442 رستاخیز بر پاپ اعظم 16.10.1399 آتش زدن برج بر چرخ اقبال &از بابت رد استرداد آسانژ به امریکا خوشحالم &امیدوارم فردا در جورجیا دوکرسی سنا به دموکراتها برسه تا راه بایدن هموار باشه $به هم محبت کنیم رفقا محبت گنجه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »