روح‌الله زم به حکم اعدامش اعتراض کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

وکیل مدافع روح‌الله زم از اعتراض به حکم اعدام موکلش خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استانبول/ خبرگزاری آناتولی

دبیر دریابیگی بلوردی، وکیل روح‌الله زم مدیر کانال تلگرامی «آمدنیوز» گفت: نسبت به حکم اعدام زم اعتراض داریم. به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، وی افزود: بعد از ابلاغ حکم پرونده موکلم، نسبت به رأی دادگاه اعتراض و درخواست فرجام خواهی دادم و قرار شده پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شود.گفتنی است سپاه پاسداران ایران 22 مهر 98 (14 اکتبر 2019) با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که روح الله زم، مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز را بازداشت کرده است.

اولین جلسه دادگاه زم 21 بهمن 98 (10 فوریه 2020) به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد. در این دادگاه موارد کیفرخواست که نماینده دادستان قرائت کرد در 17 بند عنوان شد. در این کیفرخواست «افساد فی الارض، جاسوسی به نفع سرویس اطلاعاتی اسرائیل، جاسوسی به نفع سرویس اطلاعاتی کشور فرانسه و همکاری با دولت آمریکا علیه ایران» جزو موارد نامبرده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض روح‌الله زم به حکم اعداماعتراض «زم» به حکم اعدام وکیل مدافع روح‌الله زم: بعد از ابلاغ حکم پرونده موکلم، نسبت به رأی دادگاه اعتراض و درخواست فرجام خواهی دادم و قرار شده پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض روح‌الله زم به حکم اعداماعتراض «زم» به حکم اعدام وکیل مدافع روح‌الله زم: بعد از ابلاغ حکم پرونده موکلم، نسبت به رأی دادگاه اعتراض و درخواست فرجام خواهی دادم و قرار شده پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض اوکراین به بازداشت تاتارهای کریمه توسط روسیهوزارت امور خارجه اوکراین به بازداشت تعدادی از تاتارهای منطقه کریمه توسط روسیه اعتراض کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حکم بازداشت اوو مورالس صادر شددادگاه بررسی جرایم رئیس‌جمهور پیشین بولیوی حکم بازداشت وی را به اتهام «شورش، تروریسم و ​​تامین مالی تروریسم» صادر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرچمِ «نه به خصوصی‌سازی» در هفت‌تپه بالاست!کارگران هفت‌تپه می‌گویند: ما سال گذشته فقط ۱۸ هزار تن شکر تولید کردیم درحالیکه هفت‌تپه در دوران اوج خود در سال‌های ابتدایی دهه ۸۰، سالی ۱۱۰ هزار تن تولید داشته است. هنوز هم دلسوز واقعی شرکت فقط کارگران هستند و بس! شما فکر می‌کنید چرا کارگر هفت‌تپه با وضعیت قرمز کرونا، هر روز دست به تجمع می‌زند ؟!
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بخشدار کهریزک اعلام کرد؛ دست‌کم دو کشته و سه مجروح طی انفجار مهیب یک کارخانه در باقرشهربخشدار کهریزک وقوع انفجار در باقرشهر را تایید کرد و گفت که این انفجار بامداد سه‌شنبه در ساختمان کارخانه‌ای به نام «سپاهان برش» رخداد، خساراتی نیز به کارخانه «سایپا پرس» وارد کرد و دست‌کم ۲ کشته و ۳ مجروح برجا گذاشت.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »