روح‌الله‌زم در دادگاه: من فقط یک خبرنگار بودم!/ افراد دیگری هم با سرویس فرانسه مرتبط و تحت حفاظت هستند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چهارمین جلسه دادگاه محاکمه زم روح‌الله‌_زم: من فقط یک خبرنگار بودم! افراد دیگری هم با سرویس فرانسه مرتبط و تحت حفاظت هستند

به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه؛ چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات روح‌الله زم در شبعه 15 دادگاه انقلاب تهران به‌ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

متهم زم بیان کرد: بله، رفتار بازپرس شرعی، قانونی و انسانی بود، اما برخی موارد را الآن که مرور می‌کنم قبول ندارم. نماینده دادستان گفت: سوءنیت در همان پیام ارسالی به ساغر کسرائی قابل تشخیص است، شما رسانه نبودید چرا که رسانه با سرویس جاسوسی خارجی ارتباط نمی‌گیرد و به مسئول میز براندازی در کنگره آمریکا پیام نمی‌دهد.

و فراخوان‌هایی خواستید ماشین های نیروهای انتظامی به آتش کشیده شود. همچنین در اظهاراتت گفته‌ای که نقش محوری ایفا داشتی.نماینده دادستان گفت: تقاضا دارم که جلسه بعد فیلم‌ها پخش شود. متهم زم پاسخ داد: مگر من فقط این رابطه را داشتم افراد دیگری نیز در فرانسه با سرویس آنجا ملاقات دارند و تحت حفاظت هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جدال توییتری سخنگوی نظامیان آمریکایی در افغانستان با سخنگوی طالبانذبیح‌الله مجاهد با بازنشر توییت کلنل سونی لگت نوشت: «ما به هدف خود متعهدیم. شما به تعهدات خود پایدار باشید.» خب بعدش...؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توجیه ناموجه خطا و تبعیض در برخورد با آن، وجدان عمومی را رنج می‌دهدواکنش وزیر ارشاد به حواشی یک مداحی | وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین توئیت خود با اشاره به اشتباه یک مداح و ایجاد برخی برداشت‌ها نسبت به آن، نوشت: توجیه ناموجه خطا و تبعیض در برخورد با خطا، وجدان عمومی را رنج می‌دهد وزیر وقتی خانوم بازیگر رسما به ائمه توهین میکنه لال میشن دیگه ؟! من وجدانم بخاطر اشاره کردن به شغل اصلی یک مشت قاتل و جانی توسط یک فاسد فی الارض رنجور نمیشه اما از اینکه یک مشت قاتل و لات و لوت و فاشیست حاکم مملکت ایران شدند ناراحتم اتفاقا خیلی هم حال میدهد!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کره جنوبی از تبادل آتش با کره شمالی در منطقه مرزی خبر داد🔺کره جنوبی از تبادل آتش با کره شمالی در منطقه مرزی خبر داد ⚡️گزارش‌ها حاکی است که کره_شمالی و کره_جنوبی اوایل روز یکشنبه۱۴ اردیبهشت، در نزدیکی یک پست دیده‌بانی مرزی کره جنوبی تبادل آتش کرده اند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

با تغییراتی در قانون انتخابات، اختیارات شورای نگهبان محدود ‌می‌شود | DW | 03.05.2020نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هفته‌های پایانی کار خود طرحی را تصویب کردند که طبق آن 'حکم قطعی دادگاه صالح مبنی بر فساد مالی یا اخلاقی داوطلبان' ملاک تایید یا عدم تایید صلاحیت شرکت او در انتخابات خواهد بود. گر حکم کنند که مست گیرند در شهر هرآنچه هست گیرند التماس تفکر
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ماموریت‌های سفارت‌های چین در سراسر دنیا برای مقابله با خشم جهانیان از دولت پکن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراف با خودرو؛ راه حل کشیشان برای مؤمنان در ایام قرنطینهپارچه‌نوشته بزرگی را نیز روی کلیسا نصب کرده و روی آن نوشته است: اعتراف با خودرو. به بازی با کلمات دقت کنید ما هرکاری کنیم کلمه ی مومن رو برامون استفاده نمی کنن اما به افرادی که پیش کشیش اعتراف کنن مومن میگن رهبر انقلاب: دشمن ما در استفاده از فضای مجازی به بلوغ رسیده است
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »