روح‌الله زم با رد اتهامات خود در دادگاهش: من خبرنگارم، کار خبری می‌کردم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روح‌الله‌_زم، موسس سایت و کانال تلگرامی آمدنیوز، در جلسه دادگاه خود اتهاماتش را مانند اقدام علیه امنیت ملی، ایجاد احراق و اخلال در نظم اقتصادی نپذیرفت و گفت او خبرنگار است و در آن زمان کار خبری می‌کرده است. بخوانید 👇 اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست

چهارمین جلسه دادگاه روح‌الله زم، موسس سایت و کانال تلگرامی «آمدنیوز» روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست ابوالقاسم صلواتی برگزار شد.

او در جلسه دادگاه خود اتهاماتش را مانند اقدام علیه امنیت ملی، ایجاد احراق و اخلال در نظم اقتصادی نپذیرفت و گفت او خبرنگار است و در آن زمان کار خبری می‌کرده است. روح‌الله زم در این جلسه در مقابل پرسش نماینده دادستان گفته است او اتهام اقدام علیه امنیت داخلی و خارجی را قبول ندارد «خیر، من کار مطبوعاتی می‌کردم.»

نماینده دادستان که نام او مشخص نیست در این جلسه دادگاه از روح‌الله زم پرسیده چرا او با ساغر کسرایی در ارتباط بوده است. او از خانم کسرایی به‌عنوان عضو سرویس جاسوسی نام برد. موسس آمدنیوز همچنین اتهام «معاونت گسترده در ایجاد احراق، تخریب و اخلال در نظم اقتصادی» را در دادگاه نپذیرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جزئیات چهارمین جلسه محاکمه «روح‌الله زم»چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات« روح‌الله زم» در شبعه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چهارمین جلسه دادگاه روح الله زم فردا برگزار می‌شودچهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده روح الله زم، فردا (۱۵ اردیبهشت ماه ) در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاصی صلواتی برگزار می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات چهارمین جلسه محاکمه «روح‌الله زم»چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات« روح‌الله زم» در شبعه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تبرئه تمامی کارگران هپکو از اتهامات وارده/مدیرعامل سابق محکوم شدنایب رییس شورای اسلامی کار هپکو: با حکم مقام قضایی تمامی ۱۴ کارگر شرکت هپکو تبرئه شدند اینکه برای یک مدیرعامل ۶ ماه حبس و ۳۰ ضربه شلاق در نظر گرفته شود جای تعجب دارد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روح‌الله‌زم در دادگاه: من فقط یک خبرنگار بودم!/ افراد دیگری هم با سرویس فرانسه مرتبط و تحت حفاظت هستند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimروح‌الله زم در چهارمین جلسه دادگاه محاکمه خود با بیان 'من فقط یک خبرنگار بودم'، درباره ارتباط با سرویس اطلاعات فرانسه گفت: مگر من فقط این رابطه را داشتم افراد دیگری نیز در فرانسه با سرویس آنجا ملاقات دارند و تحت حفاظت هستند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پیانو نوازی موزیسین ترک در دامان طبیعتیک پیانیست ترک با نواختن قطعه ای در دل طبیعت استان سامسون ترکیه٬ توجه کابران صفحات اجتماعی را به خود جلب کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »