روح الله حسینیان، نماینده سابق مجلس ایران در گذشت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی و نماینده مردم تهران در مجلس هشتم و نهم، در پی ابتلا به کرونا درگذشت. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

25.08.2020براساس گزارش خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، روح الله حسینیان، رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی و نماینده مردم تهران در مجلس هشتم و نهم ایران به دلیل ابتلا به بیماری کووید-19 فوت شد.روح الله حسینیان 65 ساله یکی از چهره‌های محافظه کار و از جمله پایه گذاران جبهه پایداری به شمار می‌رفت.

او خطاب به محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه و علی‌اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفته بود: ‌‍‍‌"شما را اعدام می‌کنیم و در رآکتور اراک دفن می کنیم و رویتان سیمان می ریزیم".

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صدور بیانیه کمیسیون‌ امنیت‌ ملی در محکومیت امارات در روز تعطیل مجلس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گفت‌وگو پمپئو و نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل درباره ایرانوزیر خارجه آمریکا با نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل در خصوص ایران گفت‌وگو کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انکار هولوکاست در محل کشتار صدها نفر به دست نازی‌ها در فرانسهسربازان آلمان نازی در روز ۱۰ ژوئن سال ۱۹۴۴ میلادی ۶۴۲ نفر از ساکنان روستای «ارادور» را کشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بخت ترامپ برای پیروزی در کالج الکترال و بقا در کاخ سفید چه قدر است؟دونالد ترامپ برای پیروزی در کالج الکترال و رسیدن به ۲۷۰ رای مورد نیاز باید بتواند پیروزی سال ۲۰۱۶ خود در اکثر ایالت‌های کلیدی مانند ویسکانسین، میشیگان، پنسیلوانیا، فلوریدا، کارولینای شمالی و اوهایو را تکرار کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برداشت زغال‌ اخته در روستای هیر در استان قزوینهمزمان با آغاز فصل برداشت زغال‌اخته، جشن شکرگزاری همراه با آئین‌های محلی و سنتی در روستای هیر استان قزوین برگزار می‌شود. هیر، روستایی در ۷۰ کیلومتری شمال قزوین و در دل کوه‌های البرز واقع شده است؛ بیش از 85 درصد زغال اخته کشور در باغات الموت استان قزوین تولید می‌شود و بیشترین تعداد از این درختان در روستای هیر از توابع بخش الموت استان قزوین وجود دارد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

در قرن ۲۱ برده‌داری در موریتانی هم‌چنان رایج است | DW | 23.08.2020برده‌داری قرن‌ها در ساحل عاج به شکل گسترده رایج بود. نزدیک به چهار دهه پیش برده‌داری در این منطقه ممنوع شد. اما هنوز بسیاری در بردگی بسر می‌برند. این پدیده در شماری از کشورهای آفریقایی در حال بازگشت است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »