روحانی: به استان‌های با وضعیت قرمز اختیار دادیم تا محدودیت ایجاد کنند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

- خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شد.

اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

روحانی: اعتراف می‌کنم دولت در بخش مسکن دچار عقب ماندگی شد

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مشاور روحانی: داشتن طرح همکاری ۲۵ ساله با یک کشور نشانه ضعف نیستآشنا، مشاور روحانی: *داشتن طرح همکاری ۲۵ ساله با یک کشور نشانه ضعف نیست *ضعف در این است که قراردادهای همکاری بلند مدت‌مان محدود به یک کشور بماند *داشتن قراردادهای همکاری ۲۵ ساله‌ی با ده‌ها کشور مهم دیگر نشان قدرت و ضامن ثبات ما است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جوزف بورل: نیاز به همکاری بیشتری با ترکیه داریمجوزف بورل: نیاز به همکاری بیشتری با ترکیه داریم نماینده عالی سیاست‌های امنیتی و روابط خارجی اتحادیه_اروپا: از لحاظ سیاست خارجی، روابط ما با ترکیه به مهمترین مسئله این اتحادیه تبلید شده‌است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرستاری که با نواختن ویولن به بیماران آرامش می‌دهد - BBC News فارسیشیلی از کشورهایی است که شیوع کرونا در آن گسترده بوده. حدود ۳۰۰ هزار نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند و بیش از ۶ هزار نفر هم جانشان را از دست داده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رئیس‌جمهوری مکزیک در نخستین سفر رسمی خود به واشنگتن با پرزیدنت ترامپ ملاقات خواهد کردرئیس‌جمهوری مکزیک در نخستین سفر رسمی خود به واشنگتن با پرزیدنت ترامپ ملاقات خواهد کرد کاخ سفید در بیانیه ای گفت که دو رهبر، توافق تاریخی موسوم به «موافقتنامه ایالات متحده ـ مکزیک ـ کانادا» را که از اول ژوئیه به اجرا گذاشته شد، به رسمیت می‌شناسند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در روسیه به مرز 688 هزار نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار مجدد چین به دولت کانادا درباره هنگ کنگ؛ «مقابله به مثل می‌کنیم»دولت چین می گوید در صورتی که که کانادا توافق های تجاری با هنگ کنگ را لغو کند، این کشور دست به مقابله به مثل زده و واکنش نشان خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »