روحانی:‌ اربعین یکی از معجزات تاریخی است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

17/07/1398 11:22 ق.ظ

«روحانی:‌ اربعین یکی از معجزات تاریخی است» در_مسیر_اربعین

رئیس‌جمهور گفت: اربعین یکی از معجزات تاریخی است. وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توطئه آمریکا در فشار حداکثری به ملت ایران، گفت: به نظر من امروز همه آمار و ارقام و روحیه مردم نشان می‌دهد که دوران تاثیرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است و آنها شکست خوردند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توطئه آمریکا در فشار حداکثری به ملت ایران، گفت: به نظر من امروز همه آمار و ارقام و روحیه مردم نشان می‌دهد که دوران تاثیرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است و آنها شکست خوردند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

کیلومترها معنی و مفهوم معجزه جابجا شد. حرفی برای گفتن ندارن مجبورن شعر بگن. بزرگوار هنوز از درک تعریف معجزه عاجزند

عبور شبانه زائرین اربعین از مرز شلمچه«عبور شبانه زائرین اربعین از مرز شلمچه» در_مسیر_اربعین مرزهای شلمچه در خوزستان خخخخ

هزینه و فایده اربعین؛ اگر از آسمان تیر و سنگ هم ببارد

ویدئو؛ وحشت ساکنان یکی از شهرهای تایلند همزمان با نزدیک شدن تندبادشاهدان با دیدن این گردباد که به یک پمپ بنزین نزدیک می شد پا به فرار گذاشتند و به داخل مغازه‌های اطراف پناه گرفتند.

اتفاقات عراق تاثیر ویژه‌ای بر روی راهپیمایی اربعین حسینی نخواهد داشتسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بیان اینکه تحولات و اتفاقات رخ داده در عراق یک مسئله داخلی است، گفت: این اتفاقات تاثیر ویژه‌ای بر روی راهپیمایی اربعین حسینی نخواهد داشت و این راهپیمایی با حضور عاشقان امام حسین (ع) و اهل بیت از ایران و دیگر نقاط جهان با شکوه و با عظمت برگزار خواهد شد.

موسوی: اتفاقات اخیر در عراق تاثیری بر راهپیمایی اربعین نخواهد داشتسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بیان اینکه تحولات و اتفاقات رخ داده در عراق یک مسئله داخلی است، گفت: این اتفاقات تاثیر ویژه‌ای بر روی راهپیمایی اربعین حسینی نخواهد داشت و این راهپیمایی با حضور عاشقان امام حسین (ع) و اهل بیت از ایران و دیگر نقاط جهان با شکوه و با عظمت برگزار خواهد شد. خواهیم دید...! وقتی دارند پرچم جمهوری اسلامی (نه پرچم ایران) رو آتش میزنند، به سفارت ج.ا. حمله میکنند، میگویند تیراندازان به سمت مردم فارسی حرف میزنند و... دعوت از مردم برای سفر امن به کشوری که در همین چند روز گذشته بیشتر از ۱۳۰ نفر در جریان اعتراضاتش کشته شدند!

افزایش ۲۰ درصدی ظرفیت پذیرش زائران اربعین/ امنیت کامل در مرزهافرمانده ناجا: صدور گذرنامه از اول محرم تاکنون ۸۰ درصد افزایش یافته است، نیروی انتظامی به منظور تسهیل در ورود و خروج زائران گیت‌های کنترل گذرنامه را ۲۰ درصد افزایش داده است ۳۰ هزار نفر از نیروهای انتظامی در تمام مرزها مستقر هستند تا امنیت کامل را برپا کنند

، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در جلسه هیات دولت با اشاره به شور عزادارن امام حسین برای برگزاری مرامس اربعین گفت: اربعین یکی از معجزات تارحی است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به توطئه آمریکا در فشار حداکثری به ملت ایران، گفت: به نظر من امروز همه آمار و ارقام و روحیه مردم نشان می‌دهد که دوران تاثیرگذاری فشار حداکثری به پایان رسیده است و آنها شکست خوردند.

وی ادامه داد: یعنی ملت بزرگ ما با مقاومت، نشاط، کار و فداکاری حداکثری آن تحریم حداکثری و تروریسم اقتصادی را شکست، من نمی‌گویم شکسته می‌شود بلکه شکسته شد، ملت این کار را انجام داد.انتهای پیام/