روحانی دو عضو جدید شورای‌عالی مدیریت بحران کشور را منصوب کرد

07/06/1399 03:10 ب.ظ

رئیس جمهور دکتر علی مرادی و دکتر سید امیرحسین گرگانی را بنا به پیشنهاد رئیس سازمان مدیریت بحران و تایید وزیر کشور به عضویت شورای‌عالی مدیریت بحران کشور منصوب کرد

جناب آقای دکتر علی مرادیدر اجرای بند ۱۵ ماده ۶ قانون مدیریت بحران کشور مصوب هفتم مرداد ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی، بنا به پیشنهاد رئیس سازمان مدیریت بحران کشور و تایید وزیر محترم کشور با عنایت به سوابق و تجربیات علمی و اجرایی جناب‌عالی در مباحث مدیریت بحران، به موجب این حکم به عنوان «عضو شورای‌ عالی مدیریت بحران کشور» منصوب می‌شوید.

امید است با استفاده از توان علمی و فنی خویش و همکاری سایر اعضای محترم آن شورا، زمینه دستیابی به نتایج و پیامدهای اثربخش برنامه‌های ملی کاهش خطرات حوادث طبیعی و خسارات و سوانح و افزایش سطح مقابله، بازسازی و بازتوانی را فراهم آورید.

توفیق شما را در انجام وظایف محوله با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

جیمز جفری برای گفت‌وگو درباره بحران سوریه وارد آنکارا شدنماینده ویژه آمریکا در امور سوریه به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات ترکیه وارد آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی

نشست وزرای دفاع اتحادیه اروپا در میانه تنش شرق مدیترانه و بحران بلاروسوزرای دفاع کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای اولین بار پس از شیوع ویروس کرونا موفق به دیدار و گفتگوی حضوری در برلین شدند.

مدیریت اینترنت نباید در دست دولت باشد/ کنترل فضای مجازی در اختیار نهادی زیر نظر رهبری قرار گیرد/ متاسفم که مردم به پیام‌رسان اسرائیلی «تلگرام» اعتماد می‌کنندنماینده همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدیم اینترنت و شبکه مجازی نباید در دست دولت باشد؛ در بعضی از کشورها اینترنت در دست نهادهای نظامی است در کشور ما هم می‌تواند در دست نهادی باشد که زیر نظر رهبری کار می‌کند.

بریتانیا با استرداد اعضای گروه تروریستی بیتلز به آمریکا موافقت کرددیوان عالی بریتانیا پس از اینکه دادگستری آمریکا پذیرفت حکم اعدام را اجرا نکند، با استرداد دو عضو سلول تروریستی اسلام گرای بیتلز به ایالات متحده موافقت کرد.

وزیر آموزش و پرورش ۱۰ اصل آغاز سال تحصیلی را اعلام کردتهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، ۱۰ اصل شروع به کار مدارس را اعلام کرد.

مجیدی از سرمربیگری استقلال استعفا کرد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimفرهاد_مجیدی استعفا کرد سرمربی استقلال یک روز پس از برتری تیمش مقابل پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی جام‌حذفی فوتبال در صفحه شخصی‌اش تصمیم به استعفا از سرمربی‌گری استقلال گرفت مجيدى دلیل استعفایش را رفتار مدیران باشگاه توصیف کرد باشگاه استقلال: ‌در فضای مجازی استعفا نمی‌کنند! در دنیای حرفه‌ای مسئله مهمی مانند استعفای یک سرمربی نه در فضای مجازی بلکه با نامه‌ای رسمی صورت می‌پذیرد در حال حاضر استعفایی از سوی فرهاد_مجیدی به مدیران باشگاه استقلال ارائه نشده است