روحانی: جمهوری اسلامی صدها سال دیگر مستحکم‌تر می‌ماند | DW | 22.08.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسن روحانی می‌گوید آمریکای امروز ضعیف‌تر از همیشه است اما جمهوری اسلامی برای 'صدها سال' باقی خواهد ماند. علی خامنه‌ای یک روز قبل گفته بود که چهل سال دوم جمهوری اسلامی حتما از چهل سال اول بهتر خواهد بود.

حسن روحانی می‌گوید آمریکای امروز ضعیف‌تر از همیشه است اما جمهوری اسلامی برای"صدها سال" باقی خواهد ماند. علی خامنه‌ای یک روز قبل گفته بود که چهل سال دوم جمهوری اسلامی حتما از چهل سال اول بهتر خواهد بود.

هدف از این تحریم‌ها که در ماه‌های گذشته شدت یافته وارد کردن"فشار حداکثری" بر جمهوری اسلامی به منظور کشاندن تهران پای میز مذاکره برای دست یافتن به توافقی جدید عنوان می‌شود. ظاهرا سخنان روحانی، در مورد بقای رژیم حاکم بر ایران تا چند قرن دیگر، متاثر از اظهارات روز گذشته رهبر جمهوری اسلامی در دیدار با اعضای هیئت دولت یا تکرار مبالغه‌آمیز ادعاهای او درباره دهه‌های آینده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جمهوری اسلامی در مقابل عقد آریایی: مشروع نیستعلی مظفری، رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق آنچه عقد آریایی نامیده را غیر قانونی و غیر شرعی نامیده و گفته دفاتری که این نوع عقد را جاری می کنند، غیرمجاز هستند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پژوهشگر نزدیک به خامنه‌ای: اسرائيل در سیستم اطلاعاتی جمهوری اسلامی نفوذ کرده استعبدالله شهبازی، پژوهشگر و تاریخ‌نگار نزدیک به خامنه‌ای، از نفوذ دستگاه‌های اطلاعاتی اسرائیل در نهادهای اطلاعاتی و امنیتی جمهوری اسلامی خبر داد و گفت: مسئول پرونده دستگیرشدگان «ترور دانشمندان_هسته‌ای ایران» به اسرائیل فرار کرده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردندتهران - ایرنا - به مناسبت سی و هشتمین سالگرد شهادت محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر و فرارسیدن هفته دولت، رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. مقام معظم رهبری در دیدار رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت: - قدرشناسی مسئولین از فرصت خدمت به مردم و همکاری و هم‌افزایی قوای سه‌گانه ضروری است. - مسئولان به «تولید داخلی» به عنوان «کلید اصلی حل مشکلات موجود» توجه کامل کنند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

نامزد ارس امیری: جمهوری اسلامی می‌خواهد از او برای «چانه زنی» استفاده کندنامزد ارس امیری، شهروند ایرانی مقیم بریتانیا که در ایران در بازداشت به سر می‌برد، می‌گوید حکومت جمهوری اسلامی از نامزدش به عنوان اهرمی جهت چانه زنی استفاده می‌کند. جیمز تایسون در گفت‌وگو با شبکه خبر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری ایران لایحه «حذف چهار صفر» از پول ملی را به مجلس فرستادرئیس جمهور ایران لایحه «حذف چهار صفر از پول ملی و تغییر واحد پول ملی» را به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد. پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، روز چهارشنبه ۳۰ مرداد گزارش داد که حسن روحانی، لایحه اصلاح
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهوری افغانستان: راهکار نادرست برای رسیدن به صلح عواقب ناگوار خواهد داشترئیس جمهوری افغانستان: راهکار نادرست برای رسیدن به صلح عواقب ناگوار خواهد داشت کمیسیون حقوق بشر: در گفت‌وگوهای صلح قربانیان مدنظر گرفته شود
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »