روحانی: عربستان و اسرائیل از عوامل اصلی خروج آمریکا از برجام هستند.

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

روحانی: عربستان و اسرائیل از عوامل اصلی خروج آمریکا از برجام هستند

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حسن روحانی، رئیس جمهور ایران: عربستان و اسرائیل از عوامل اصلی خروج آمریکا از برجام هستند.-گفت‌وگوی تلفنی با اوباما باعث شد به توافق ژنو برسیم.

- تحریم‌ها را کنار بگذارند مشکلی برای مذاکره نداریم اما در شرایطی که حق ما تامین نشود همه باید دست به دست هم دهند. - تحریم‌ها را رئیس‌جمهور آمریکا بردارد ساعت بعد من ملاقات می‌کنم. در آن صورت 1+5 همه در نیویورک جمع می‌شویم و بحث می‌کنیم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: مشکلی برای تجدید روابط با عربستان نداریمرئیس جمهوری ایران اعلام کرد از نظر ما هیچ مشکلی برای توسعه روابط با همسایگان و تجدید روابط با عربستان سعودی وجود ندارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

فوتبال ایران از جوایز بهترین‌های آسیا هیچ سهمی نبرد؛ دلخوری از تاجفوتبال ایران از جوایز بهترین‌های آسیا هیچ سهمی نبرد؛ دلخوری از تاج به غیر از علیرضا بیرانوند، کتایون خسرویار، مربی ‌پیشین تیم دختران زیر ۱۹ سال ایران که نامزد دریافت جایزه بهترین مربی زن سال آسیا است در هنگ کنگ حضور یافته است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

گزارش بخش فارسی صدای آمریکا از دانشگاه پلی تکنیک‌ هنگ کنگ، دو‌ هفته پس از محاصرهگزارش بخش فارسی صدای آمریکا از دانشگاه پلی تکنیک‌ هنگ_کنگ، دو‌ هفته پس از محاصره دو‌هفته پس از پایان محاصره دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ و درگیری ها میان دانشجویان و‌ پلیس، این‌ دانشگاه‌ بطور کامل بازگشایی نشده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| فوت ۵۶ نفر از آغاز موج شیوع آنفلوانزا تاکنون
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

استقبال از گرتا تونبرگ، کنشگر نوجوان محیط زیست در لیسبونخانم تونبرگ برای شرکت در نشست تغییرات اقلیمی «کُپ ۲۵» راهی مادرید پایتخت اسپانیا شده است. دنیا را ایرانی ها ساختند وپیشرفت دادند دختر مکروهی که بیخود و بی جهت بزرگ نمایی شده. محفل سوروس پیشتر به تروریست‌ها متوسل می‌شد، بعداً دریافت که با توسل به کودکان و معلولین بهتر می‌تواند به اهداف فاشیستی‌اش دست یابد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اغلب هنرمندان تئاتر زیر خط فقرند/به اندازه درآمد، از هنر مالیات بگیریدنشست هم‌اندیشی هنرمندان تئاتر و نمایندگان مجلس پیرامون بودجه و مالیات، عصر امروز برگزار شد و هنرمندان در این نشست به بیان دغدغه‌های خود پرداختند و خواهان نگاه جدی‌تر و حمایتی دولت و مسئولان به این هنر شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »