روحانی: حضور نظامی آمریکا به مشکلات افغانستان افزوده است

روحانی: حضور نظامی آمریکا به مشکلات افغانستان افزوده است

20/11/2019 04:34:00 ب.ظ

روحانی: حضور نظامی آمریکا به مشکلات افغانستان افزوده است

حس روحانی، رئیس جمهور ایران روز سه شنبه (۲۸ آبان/عقرب) در دیدار با ژنرال قمر باجوه جاوید فرمانده ارتش پاکستان در تهران گفت که 'این مردم افغانستان هستند که می‌توانند در کشور خود بدون دخالت قدرت‌های خارجی تصمیم بگیرند'.

ژنرال قمر باجوه جاوید، فرمانده ارتش باکستان در تهرانحسن روحانی، رئیس جمهور ایران روز سه شنبه (۲۸ آبان/عقرب) در دیدار با ژنرال قمر باجوه جاوید، فرمانده ارتش پاکستان در تهران گفت"بدون تردید وجود پایگاه‌های نظامی و حضور نظامی آمریکا بر مشکلات افغانستان افزوده است".

یکی از عوامل مهم طلاق و کاهش جمعیت مسئله مسکن است "سید‌حسن نصرالله" خادم افتخاری مسجد مقدس جمکران ‌می‌شود- اخبار قم - اخبار استانها تسنیم | Tasnim تکذیب خبر'تصادف خودروی سفیر بلاروس با سرباز راهور'

بنا به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهوری ایران، آقای روحانی درباره افغانستان به ژنرال جاوید گفته که"همه می‌دانیم آنچه راهگشا خواهد بود مشارکت همه گروه‌ها و اقوام در سرنوشت افغانستان است".به گفته آقای روحانی،"این مردم افغانستان هستند که می‌توانند در کشور خود بدون دخالت قدرت‌های خارجی تصمیم بگیرند".

ژنرال قمر باجوه جاوید در یک سفر رسمی و در راس یک هیات بلندپایه نظامی-امنیتی با حسن روحانی، رئیس جمهور و محمدجواد ظریف، وزیر خارجه، محمدحسین باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ایران و حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران ایران دیدار و گفتگو کرد.حق نشر عکس headtopics.com

President.ir ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

روحانی :باید در برابر مزدورانی که علیه امنیت کشور اقدام می کنند، قاطع باشیمرئیس جمهور با قدردانی از اجتماعات عظیم و خودجوش مردم در شهرهای مختلف کشور از جمله زنجان، تبریز ، شهر کرد و سایر شهرها علیه آشوبگرها، تاکید کرد: این بزرگترین نمایش قدرت ملت ایران است و در این جریانات هم توان دشمنان ما مشخص شد و هم میزان ایستادگی، بزرگواری و عظمت ملت ایران به نمایش درآمد.

کشته شدن 2 نظامی آمریکایی در سقوط بالگرد در افغانستاندو نظامی آمریکایی بر اثر سقوط یک فروند بالگرد در افغانستان کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

روحانی: مردم در اغتشاشات پیروز شدند | DW | 20.11.2019در پی اعلام افزایش قیمت بنزین، اعتراض‌های گسترده‌ای در بیش از ۱۰۰ شهر ایران رخ داد. به گفته سازمان عفو بین‌الملل بیش از ۱۰۶ نفر در اعتراض‌ها کشته شده‌ و بیش از هزار نفر دستگیر شده‌اند.

روحانی: «مردم در اغتشاشات پیروز شدند» | DW | 20.11.2019در پی اعلام افزایش قیمت بنزین، اعتراض‌های گسترده‌ای در بیش از ۱۰۰ شهر ایران رخ داد. به گفته سازمان عفو بین‌الملل بیش از ۱۰۶ نفر در اعتراض‌ها کشته شده‌ و بیش از هزار نفر دستگیر شده‌اند.

مشاجره بنزینی روحانی و ازغدی در یک شورا

روحانی در همگامی با خامنه‌ای: اینها دشمنان هستندحسن روحانی رئیس جمهوری ایران در همگامی با رهبر انقلاب «دشمنان و بیگانگان» را به دست داشتن در 🔴 پیام من بعنوان یک ایرانی به مردم عراق:در این زمان که مردم ایران هم به پا خواستند،با مردم ایران همراه باشید و شما هم به دولت و حکومت همدست جمهوری منحوس اسلامی و سپاه و حشد الشعبی تروریست اعتراض کنید و اجازه ندید قاسم سلیمانی و یارانش از شما بعنوان برده سوء استفاده کنند❗️ ارە فقط خامنەایی و روحانی دزد و جنایتکار دوست ایران ھستند بقیە ھمە دشمن ایران ھستند.