روحانی: انتظارات باید در حد امکانات و واقعیات جامعه باشد

04/06/1399 04:39:00 ب.ظ

رییس جمهوری با بیان اینکه اولین دولت پس از انقلاب اسلامی هستیم که کار را در شرایط تحریم آغاز کردیم، گفت: در هر دولتی و در هر مقطعی اگر انتظارات را بالا ببریم، شکست خواهیم خورد. انتظارات باید در حد امکانات و واقعیت جامعه باشد وگرنه باعث سرخوردگی می‌شود

تهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه اولین دولت پس از انقلاب اسلامی هستیم که کار را در شرایط تحریم آغاز کردیم، گفت: در هر دولتی و در هر مقطعی اگر انتظارات را بالا ببریم، شکست خواهیم خورد. انتظارات باید در حد امکانات و واقعیت جامعه باشد وگرنه باعث سرخوردگی می‌شود. وی ادامه داد: ما در ادامه با موضوع کرونا مواجه شدیم یعنی هم شرایط را باید مدنظر قرار دهیم و هم خدمات را با خدمات گذشتگان مقایسه کنیم. جایی ممکن است خدمت ما بیشتر بوده، جایی کمتر بوده و جایی ممکن است نقطه قوت ما بوده و جایی نقطه ضعف.

اما در عین حال هر موفقیتی داشتیم در سایه حضور و تلاش مردم و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بوده است.

رییس دولت تدبیر و امید یادآورشد: تا پایان این دولت ۲ هزارمگاوات بر ظرفیت تولید برق کشور افزوده می‌شود که در دولت‌های قبلی بی‌سابقه است البته همه دولت‌ها خدماتی داشتند که می‌توانیم آنها را مقایسه کنیم. وی اضافه کرد: در این فرصت باقی مانده مثل گذشته از نقد رسانه‌ها استقبال می کنیم و می‌دانیم اگر از روی دلسوزی ها نقد صورت بگیرد موجب تصحیح، کمال و بهبود امور خواهد شد.

رییس‌جمهوری با بیان اینکه مهم است که رسانه‌ها چگونه انتظارات را مطرح کنند، افزود: فرصت کرونا که دوران سختی برای مردم ما بوده وهست، یکی از فرصت‌هایی که برای مردم ما ایجاد کرد، هم‌نوایی و هم‌صدایی همه از جمله دولت و رسانه‌ها در مبارزه با این بلیه بود. headtopics.com

باید از خام فروشی فاصله بگیریم | رییس جمهوری: باید کشور را به شرایطی برسانیم که به یک محصول وابسته نباشیم، محصولی که بتوانیم بگوییم هنوز ماده خام است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

در قرن ۲۱ برده‌داری در موریتانی هم‌چنان رایج است | DW | 23.08.2020برده‌داری قرن‌ها در ساحل عاج به شکل گسترده رایج بود. نزدیک به چهار دهه پیش برده‌داری در این منطقه ممنوع شد. اما هنوز بسیاری در بردگی بسر می‌برند. این پدیده در شماری از کشورهای آفریقایی در حال بازگشت است.

کرونا در ایران؛ دغدغه سفر در تعطیلات تاسوعا و عاشورا

صدور بیانیه کمیسیون‌ امنیت‌ ملی در محکومیت امارات در روز تعطیل مجلس

انفجار در نزدیکی هیئت عزاداری شیعیان در کرکوک عراقیک منبع امنیتی اعلام کرد، در اثر انفجار بمبی در نزدیکی یک تجمع شیعیان در شهر کرکوک شش تن زخمی شدند.

صدها نفر در مسابقه بین‌قاره‌ای شنا در تنگه بسفر شرکت کردند - BBC News فارسیدرحالیکه بسیاری از رویدادهای ورزشی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا در نقاط مختلف دنیا کنسل شده‌اند، مسابقه شنای منحصر به فردی دیروز (یکشنبه) در استانبول برگزار شد. براساس گزارش روزنامه حریت، یک هزار و ۷۶۵ شناگر از ۵۹ کشور در این مسابقه شش و نیم کیلومتری (چهار مایلی) عرض اندام کردند.

ترامپ می‌داند راه حل توافق در کجاست/ مبادلات با ونزوئلا در چارچوب منافع ملی استسخنگوی وزارت خارجه: *درباره تمایل ونزوئلا برای خرید موشک از ایران، درخواستی دریافت نکردیم *مبادلات با ونزوئلا در چارچوب منافع ملی است *ترامپ می‌داند راه حل توافق در کجاست *اسنپ بک یک واژه جعلی است که آمریکایی‌ها سعی کردند آن را به زبان‌ها بیندازند