روحانی معاون مرکز اسلامی هامبورگ از آلمان اخراج شد

29/03/1401 09:50 ق.ظ

رسانه‌های آلمان از اخراج سید سلیمان موسوی‌فر، روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ از این کشور خبر داده‌اند. بنابرگزارش روزنامه‌ آلمانی آقای موسوی‌فر با مقامات حزب‌الله «روابط نزدیکی» دارد. مرکز_اسلامی_هامبورگ آلمان

سال گذشته مرکز اسلامی هامبورگ، از هیات اجرایی «شورای جوامع اسلامی هامبورگ» اخراج شد.

رسانه‌های آلمان از اخراج سید سلیمان موسوی‌فر، روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ از این کشور خبر داده‌اند. روزنامه «هامبورگر مورگن پست»، اعلام کرده که اخراج این روحانی به خاطر حمایت از سازمانهای «افراطی و تروریستی» و انتشار ویدیوهای تبلیغاتی از آنها در فیس‎‌بوک صورت گرفته است.

روزنامه بیلد آلمان نیز با تایید این خبر و اشاره به قرار داشتن نام حزب‌الله در لیست گروه‌های تروریستی آلمان گزارش داده است که حمایت آشکار از گروه‌های تروریستی تهدیدی برای آلمان است. مقامات ایران نسبت به اقدام دولت آلمان در خصوص اخراج سید سلیمان موسوی‌فر نشان نداده‌اند اما خبرگزاری فارس رسانه نزدیک به سپاه پاسداران این اقدام دولت آلمان را « اقدامی همراستا با رژیم موقت صهیونیستی» عنوان کرده است.

ادامه مطلب:
iranwire »

اخراج روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ از آلمانرسانه‌های آلمان از اخراج سید سلیمان موسوی‌فر، روحانی ایرانی و معاون مرکز اسلامی هامبورگ از این کشور خبر داده‌اند. عااالی بفرست انگلیس یه،استراحتی،بکنه ولی این مرکز تبلیغات تروریسم در هامبورگ، تحت نظارت سازمان سیا همچنان به فعالیت ادامه خواهد داد. ملا ممد خاتمی و آخوند بهشتی هم در همین مرکز آموزش دیدند.

استفاده ۴۱ درصدی از ماسک/بیشترین شکایات بهداشتی از نانوایی‌هابا ادامه روند کاهشی کرونا در کشور، درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز در یک شیب کاهشی قرار گرفته است؛ به طوری که طبق آخرین گزارش‌ها، استفاده ۴۱ درصدی از ماسک، به عنوان یکی از مهم‌ترین پروتکل‌های ضدکرونایی گزارش شده است.

سازمان جهانی بهداشت: در دنیا از هر ۸ نفر، یک نفر از اختلالات روانی رنج می‌بردسازمان جهانی بهداشت روز جمعه ۱۷ ژوئن (۲۷ خرداد) نسبت به افزایش اختلالات روانی در جوامع به‌ویژه پس از همه‌گیری کرونا هشدار داد و از تمامی کشورها خواست تا در زمینه سلامت روان سرمایه‌گذاری بیشتری کنند. اغلبشم اروپایی ها هستن🍆

آیا رهبران حزب کمونیست چین با رونمایی از ناو هواپیمابر، آمریکا را به چالش کشیدند؟چین امروز از یک ناو هواپیمابر پیشرفته در کلاس ناوهای هواپیمابر آمریکا رونمایی کرد، آیا حزب کمونیست می‌تواند آمریکا را در دریاها به چالش بکشد؟ مثل بقیه اجناسشون بنجله اروپا نگران آمریکا نباشه

پمپئو: دلیل مذاکره بایدن با ایران از درکم خارج است/ ترور ژنرال سلیمانی برای حفاظت از خودمان بودوزیر خارجه آمریکا در دوران دونالد ترامپ در گفت‌وگویی مدعی شد که جمهوری اسلامی ایران قطعنامه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را نقض کرده است!

عضو کمیسیون سیاست خارجی: در مجلس خروج از ان‌پی‌تی مطرح نیست | DW | 18.06.2022سردار کوثری، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی می‌گوید بحث خروج از پیمان ان‌پی‌تی در مجلس مطرح نیست. سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی پیشنهاد کرده بود تعلیق عضویت در ان‌پی‌تی 'در اولین فرصت' در مجلس بررسی شود.