روحانی: از دولت جدید آمریکا حسن‌نیتی ندیدیم

23/11/1399 04:30:00 ب.ظ

رئیس‌جمهور ایران ضمن انتقاد از عدم کاهش تحریم‌ها علیه این کشور در دولت جدید آمریکا تاکید کرد هنوز حسن‌نیتی ندیده‌ایم؛ کلام تغییر کرده اما در عمل تغییری روی نداده است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس‌جمهور ایران ضمن انتقاد از عدم کاهش تحریم‌ها علیه این کشور در دولت جدید آمریکا تاکید کرد هنوز حسن‌نیتی ندیده‌ایم؛ کلام تغییر کرده اما در عمل تغییری روی نداده است. - خبرگزاری آناتولی 11.02.

2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی حسن روحانی رئیس جمهور ایران طی سخنانی در مراسم بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت بهداشت با اشاره به مانع تراشی‌های دولت ترامپ در مسیر سلامت و درمان مردم این کشور گفت: از دولت جدید آمریکا هنوز حسن‌نیتی ندیده‌ایم؛ کلام تغییر کرده اما در عمل تغییری روی نداده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ایران، روحانی ضمن انتقاد از دولت جدید آمریکا اظهار داشت: دولت جدید آمریکا اگر در شعارهایش راستگو است، بلافاصله راه جدیدی را آغاز و مشکلات را جبران کند. دولت جدید آمریکا از راه آن تروریست بزرگ که در سطح کشورش و جهان بی آبرو شده، برگردد و بداند کسی در دنیا تردید ندارد جنگ اقتصادی و سیاست تحمیل فشار بر مردم ایران شکست خورده است.

وی در ارتباط با روند مقابله با ویروس کرونا در این کشور اذعان داشت: از روز سه شنبه واکسیناسیون کادر درمانی شروع شده و امیدواریم تا پایان سال آنهایی که بیشتر در معرض خطرند، از این واکسن برخوردار شوند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

دولت موافق اخذ مالیات از اینفلوئنسرها است/ آغاز اخذ مالیات از خانه‌های خالی از مرداد ۱۴۰۰رییس سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه اخد مالیات از اینفلوئنسرها ایده خوبی است و موافق اجرای آن با رعایت انصاف هستیم، گفت: اخذ مالیات از خانه‌های خالی از مردادماه سال 1400 شروع می‌شود. هرگز مالیات اجرایی نمیشه میدونی چرا؟چونکه مسئولین بیشتر از همه باید مالیات بدن

روحانی: هنوز حسن نیتی از دولت جدید آمریکا ندیده ایمتهران- ایرنا- رییس جمهوری امروز پنجشنبه در مراسم افتتاح طرح‌های ملی وزارت بهداشت با بیان اینکه از دولت جدید آمریکا هنوز حسن نیتی ندیده ایم، گفت: دولت جدید آمریکا اگر در شعارهایش راستگو است، بلافاصله راه جدیدی را آغاز و مشکلات را جبران کند. خجالت نمی کشه غرب زده غرب گدای لیبرال فراماسونر نادان اقا بکشید بیرون از امریکا دیگه داریم به خودتون شک میکنیم یعنی اقتدار به اینه که ببینی امریکا چکار میکنه وادارش کن چه کنه رییس جمهور امریکا حاکم نیست رییس جمهور است

استقبال ایران و آمریکا از دور جدید گفت‌وگوها بر سر برجام | DW | 06.04.2021نمایندگان سیاسی کشورهای حاضر در توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ منهای آمریکا به دعوت اتحادیه اروپا در وین تشکیل جلسه می‌دهند. محور اصلی گفت‌وگوها بر سر بازگشت آمریکا به توافق هسته‌ای و پایبندی ایران به تعهدات برجامی‌اش اعلام شده است. حرف مردم ايران به دنيا يكى بيش نيست و ان سرنگونى كليت اين نظام سراپا فاسدو دزدو غارتگر و اشغالگر است ، اين حكومت مردم ايران را نمايندگى نميكند براندازم ايرانفروشى_نيست امریکا کار را مشکل کرده است امریکا با خروج ابلهانه از توافقی که ایران در حال عمل به آن بود و وضع تحریم های غیر قانونی این بحران را ایجاد کرد چیزی که اثبات کننده صداقت امریکاست لغو یکباره این تحریم هاست آیا امریکا باید برای خروج احمقانه از توافق جایزه بگیرد و طلبکار باشد؟! امریکا اصلا داخل برجام نیست تا طرف مذاکره باشد امریکا اگر مایل است به برجام بازگردد و در چهارچوب برجام حرفی بزند باید تحریم های غیر قانونی را بردارد نمی شود،هم بیرون برجام باشی،هم تحریم کنی،هم ادعای دیپلماسی و مذاکره داشته باشی!

وزیر دفاع جدید آمریکا از افزایش خشونت‌ها در افغانستان ابراز نگرانی کرد | DW | 22.03.2021لوید آستین، وزیر دفاع جدید ایالات متحده در سفری از پیش اعلام‌نشده وارد کابل شد و با اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان دیدار و گفت‌وگو کرد. هر دو طرف نگرانی خود را از افزایش خشونت‌ها ابراز کردند. کل مرغ کی نگرانی نداره ادم کشته راهی است

انتشار جزییات جدید از عملیات نیروهای ویژه ارتش آمریکا برای کشتن قاسم سلیمانیپایگاه اینترنتی یاهو نیوز در گزارشی تحقیقی و به نقل از ۱۵ مقام فعلی و پیشین آمریکا، جزییات جدیدی از عملیات کشتن قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران، منتشر کرد قاسم قمار باز،آنجا كه فكرش رو هم ميكردى امريكا بود🤣بوى كباب شاش قاسم كتلت دنيا را برداشت، ريد به تمام تهديد هاااااا🤣🤣🤣🤣🤣🤣✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️🇺🇸🇺🇸🇺🇸✌️🇺🇸✌️😘✌️🇺🇸✌️😘✌️😘🇺🇸😘🇺🇸😘🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸😘😘😘 گور پدر حاج قایم Parpanchi چه موافق و چه مخالف قاسم سلیمانی باشیم، فرقی در اینکه 'کشتن' نبوده بلکه 'ترور' بوده، ایجاد نمی‌کنه.