روحانی: شرایط سخت تحریم و واقعیات به مردم گفته شود

27/05/1399 04:30 ب.ظ

رییس جمهوری: علیرغم تحریم و بحران کرونا، تا پایان سال ١٠هزار تخت بیمارستانی و ٢هزار تخت مراقبت ویژه به زیرساخت درمانی کشور افزوده می‌شود

تهران-ایرنا- رییس جمهوری تاکید کرد: اگر اشکالات بیان می‌شود، شرایط سخت تحریم و دستاوردها و خدمات دولت و واقعیت‌ها هم باید به مردم گفته شود. رییس جمهوری با بیان این که صدا و سیما یک رسانه ویژه‌ای است گفت: همه مطبوعات و فضای مجازی و دیگران آنهایی که تریبون‌های مختلف دارند در صحنه بیان و اطلاع رسانی فعال هستند اما صدا و سیما یک امتیازات ویژه‌ای دارد علاوه بر این که یک رسانه بسیار گسترده...

رییس جمهوری با بیان این که صدا و سیما یک رسانه ویژه‌ای است گفت: همه مطبوعات و فضای مجازی و دیگران آنهایی که تریبون‌های مختلف دارند در صحنه بیان و اطلاع رسانی فعال هستند اما صدا و سیما یک امتیازات ویژه‌ای دارد علاوه بر این که یک رسانه بسیار گسترده ای است و ملی به این معنا که سراسر کشور را شامل و تحت پوشش قرار می دهد و انحصارا آنتن پخش را در اختیار دارد. از طرف دیگر برای مردم این رسانه بسیار مهم است.

وی یادآورشد:‌اگر مردم بخواهند نسبت به فرزند و جوان و اقوام خود از فضای مجازی استفاده کنند ممکن است دغدغه‌های مختلف از نظر اعتقادی، سیاسی و اخلاقی داشته باشند اما در صدا و سیما این گونه نیست. در صدا و سیما دغدغه اخلاقی مردم احساس کنند از نظر اعتقادی ضربه ای وارد میشود ندارند.

روحانی گفت: صدا و سیما، صدا و سیمای نظام است. وقتی صدا و سیما خبری می دهد دنیا به عنوان خبری که مورد قبول نظام است می‌شنوند. روزنامه‌ یا سایتی بخواهد حرفی بزند حتی خبرگزاری‌ها اگر رسمی باشند باز جایگاه رسانه ملی و صدا و سیما را ندارند. headtopics.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

پمپئو: آمریکا و اتحادیه اروپا شرایط بلاروس را بررسی می‌کنند🔺پمپئو: آمریکا و اتحادیه اروپا شرایط بلاروس را بررسی می‌کنند ⚡️مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، می گوید ایالات متحده و اتحادیه اروپا در حال بررسی شرایط بلاروس هستند.

رئیس بیمارستان جم: شجریان هوشیار نیست و شرایط خوبی نداردبابک حیدری، مدیرعامل بیمارستان جم، محل بستری محمدرضا شجریان روز دوشنبه ۱۷ اوت (۲۷ مرداد) گفت که وی در وضعیت هوشیار به سر نمی‌برد و شرایط خوبی ندارد.

حضور زنان در مشاغل سخت از نظر عوام وجهه جالبی ندارد/ می‌گویند به خانه برو و بچه‌داری کنسمیه صابری می‌گوید: اگر زنی تصمیم بگیرد در عرصه نجاری و ساز سازی و دیگر مشاغل مشابه فعالیت کند به محض آنکه اره دست بگیرد و شروع به کار کند، مشکلاتش آغاز خواهد شد، زیرا حضور خانم‌ها در مشاغل سخت از نظر عوام وجهه جالبی ندارد. حتی گاه پیش آمده که از سوی آقایان و دیگر افراد جامعه تحقیر شده‌ایم و ما را مسخره کرده‌اند.

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

طرح گشایش اقتصادی یا فروش نفت به مردم چیست و چه سود و زیانی دارد؟ - BBC News فارسیبا انتشار خبر نامه‌نگاری روسای قوای مقننه و قضاییه به رهبر جمهوری اسلامی ایران و اعلام مخالفتشان با طرح فروش اوراق سلف نفتی، تکذیب این نامه، برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس و دیگر حواشی پیرامون آنچه حسن روحانی، 'گشایش اقتصادی' می‌نامید، این طور به نظر می‌رسد که این طرح از همان ابتدای راه‌اندازی و اجرا معلق و بلاتکلیف باقی مانده است. اما این طرح چیست و چه سود و زیانی برای خریداران و حاکمیت دارد؟

روسای مجلس و قوه قضائیه در مخالفت با طرح اقتصادی روحانی به رهبر ایران نامه نوشتندروسای مجلس و قوه قضائیه ایران با ارسال نامه ای به آیت الله خامنه ای با طرح اقتصادی حسن روحانی مخالفت کردند. - خبرگزاری آناتولی