روحانی: به نظر من از پیک اصلی کرونا عبور کرده ایم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

رئیس جمهوری ایران در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا با اعلام اینکه کشورش از پیک اصلی کرونا عبور کرده است گفت شرایط فردای ما بدتر از امروز نخواهد بود. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

رئیس جمهوری ایران در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا با اعلام اینکه کشورش از پیک اصلی کرونا عبور کرده است گفت شرایط فردای ما بدتر از امروز نخواهد بود.حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا اظهار کرد: به نظرم از پیک اصلی کرونا در کشور عبور کردیم. در زمینه مقابله با ویروس کرونا شرایط فردای ما بدتر از امروز ‌نخواهد بود. در آینده شرایط بهتر خواهد شد.

وی ادامه داد: فاصله‌گذاری اجتماعی به صورت هوشمند را باید تا اطلاع ثانوی داشته باشیم. برخی عادات را برای یک مدتی باید فراموش کنیم. رئیس جمهوری ایران درباره مصوبات جدید ستاد مقابله با کرونا گفت: در تهران راهپیمایی خودرویی برای روز قدس برگزار خواهد شد. روحانی همچنین از بازگشایی اماکن زیارتی خبر داد و گفت: صحن‌های روباز حرم مطهر امام رضا(ع) و دیگر اماکن مقدس از ابتدای ماه شوال به صورت محدود در برخی ساعات بازگشایی می‌شود.

همچنین ستاد مقابله با کرونا در ایران اعلام کرده است بعد از ماه رمضان رستوران ها در چارچوب پروتکل ها باز خواهند شد. فعالیت‌ها و مسابقات ورزشی نیز بدون حضور تماشاچی برگزار می‌شود. دانشگاه ها نیز از 17 خرداد ( 6 ژوئن) فعالیت خود را دوباره از سر خواهند گرفت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

علی برکت الله !!!!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار قربانیان کرونا در جهان از 300 هزار نفر فراتر رفتشمار قربانیان کرونا در جهان از 300 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در ایران از 114 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مورد جدید ابتلا و مرگ ناشی از کرونا در تونس ثبت نشده استطی 4 روز گذشته هیچ مورد جدید ابتلا و مرگ ناشی از ویروس کرونا در تونس ثبت نشده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 4 میلیون و 441 هزار نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هشدار جمعی از دانشگاهیان نسبت به افزایش مبتلایان به کرونا در خوزستان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وضعیت قرمز کرونا در لرستان؛ نگرانی از تکرار تجربه خوزستان - BBC News فارسیدر ایران، وضعیت استان خراسان شمالی هم از نظر شیوع کرونا نگران کننده شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »