روحانی: واکسیناسیون این هفته آغاز می‌شود

18/11/1399 12:51 ب.ظ

روحانی: واکسیناسیون این هفته آغاز می‌شود کرونا

رئیس‌جمهوری ایران گفت اولین محموله وارد کشور شده و در همین هفته قبل از 22 بهمن واکسیناسیون آغاز می‌شود. - خبرگزاری آناتولی حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران امروز شنبه 6 فوریه در جلسه ستاد کشوری مقابله با کرونا گفت: همه دستگاهها آماده واکسیناسیون هستند. اولین محموله وارد کشور شده و در همین هفته قبل از 22 بهمن واکسیناسیون آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون حداقل 5 تا 6 ماه زمان می‌برد، افزود: در ماه فوریه و مارس واکسیناسیون به طور قابل ملاحظه‌ای در بین کادر درمان، افراد مسن و دارای بیماری زمینه‌ای انجام می‌گیرد. در تابستان هم واکسن‌های داخلی هم به دستمان می‌رسد.

ادامه مطلب:
aa_persian »

روحانی: واکسیناسیون از این هفته آغاز می‌شود | DW | 06.02.2021حسن روحانی، رئیس‌ جمهوری ایران اعلام کرد نخستین محموله واکسن وارد کشور شده و واکسیناسیون در همین هفته قبل از روز چهارشنبه ۲۲ بهمن آغاز می‌شود. استان‌های مازندران، گیلان و گلستان بیشترین فوتی‌های کرونا را داشتند. دولت اصلاحات مسئول مرگ صدها هزار نفر شد و حتی در آبان هزاران نفر را با دوشکا و اسلحه گرم سلاخی کرد، ننگ بر خاتمی و اصلاحات.

روحانی :هفته جاری، هفته سختی استرییس جمهوری با اشاره به اینکه موج‌های کرونا در ایران سنگین‌تر از موج‌های اروپا نیست، اظهار کرد: البته موج چهارم موج بلندتر و سخت‌تری است ولی باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم چراکه هفته جاری هفته سختی است و رعایت پروتکل‌ها باید به ۹۰ درصد برسد.

روحانی: هفته سختی را پیش رو داریمرئیس جمهوری ایران با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا در این کشور گفت هفته سختی پیش رو است. - خبرگزاری آناتولی

روحانی: دو هفته آینده حساس است/دولت و مردم باید باهم پیش روندروحانی: *١٨ استان در شرایط نامطلوب کرونایی هستند *حدود ١٢ استان به نقطه گذر از پیک چهارم کرونا رسیده‌اند *تعداد مبتلایان، بستری‌ها و فوتی‌ها بیانگر شرایط نگران‌کننده اوضاع کرونایی است چرا بیمارستانها دراعلام فوتیها ی کرونا شفافیت ندارند..... کار سختی نیست هر بیمارستان سایتی راه بیندازد,در آن طول درمان بیماران وتجویز دکترها ونوع واکسن وداروها را صادقانه اعلام کند دروغ_قرن_کرونا حسن هفت خط

روحانی: دو هفته آینده حساس است/خطر ویروس هندی پیش روی ماستروحانی: *دو هفته آینده حساس است *آمارها و ارقام‌ نگران‌کننده است *مردم هم آنطور که باید پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند *دولت و مردم باید باهم پیش روند *امکانات بهداشتی و درمانی ما نامحدود نیست و محدودیت دارد *واکسن به اندازه کافی وارد می‌کنیم یکی به این منگول بگه که مردم چه بکنند. در کشورهای دیگر به شرکتها و مردم حقوق ماهانشان را می دهند تا همه در حانه بمانند و دوچار این ویروس نشوند. کی واکسن وارد میکنید؟ وقتی همه مردند؟ نه_به_جمهوری_اسلامی واكسن_چى_شد

رئیس‌جمهوری ایران گفت اولین محموله وارد کشور شده و در همین هفته قبل از 22 بهمن واکسیناسیون آغاز می‌شود.تهران/ خبرگزاری آناتولی

حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران امروز شنبه 6 فوریه در جلسه ستاد کشوری مقابله با کرونا گفت: همه دستگاهها آماده واکسیناسیون هستند. اولین محموله وارد کشور شده و در همین هفته قبل از 22 بهمن واکسیناسیون آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون حداقل 5 تا 6 ماه زمان می‌برد، افزود: در ماه فوریه و مارس واکسیناسیون به طور قابل ملاحظه‌ای در بین کادر درمان، افراد مسن و دارای بیماری زمینه‌ای انجام می‌گیرد. در تابستان هم واکسن‌های داخلی هم به دستمان می‌رسد.

روحانی همچنین گفت: آماری که هفته پیش در این جلسه اعلام شد نشان داد که رعایت پروتکل‌های بهداشتی کاهش پیدا کرده و به 80 درصد رسیده و امروز نیز آمار رعایت پروتکل‌های بهداشتی به 75 درصد رسیده است. اگر همینطور روند کاهشی ادامه پیدا کند، روند ابتلا و سپس مرگ و میر افزایش می‌یابد. واکسیناسیون هم آغاز شود، تا یک سال آینده باید همه پروتکل‌ها را رعایت کنیم.