روحانى: امروز و فردا نكنيد آماده مذاكره هستيم

10/03/2021 12:58:00 ب.ظ

روحانى: امروز و فردا نكنيد آماده مذاكره هستيم #العربية

العربية

روحانى: امروز و فردا نكنيد آماده مذاكره هستيم العربية

حسن روحانی، رئيس‌جمهورى ايران در راستای ارسال سیگنال به دولت جدید آمریکا با اشاره به آمادگی کامل

به گزارش ایسنا، روحانی روز چهارشنبه 20اسفند در نشست هیات دولت، خطاب به كاخ سفيد گفت: امروز و فردا نکنید. بدانید با بازگشت شما به تعهدات بلافاصله ما هم به کلیه تعهدات خود برمی‌گردیم».او به رغم اشاره به این که آمریکا باید گام اول را در بازگشت به برجام و آغاز مذاکرات بر دارد از آمادگی کامل اجرای تعهدات تهران خبر داد و گفت: آمریکا باید در اجرای پیمان (برجام) پیش قدم شود. اگر آنها برگردند ما هم آماده‌ایم برای اجرای پیمان.

رئیس جمهوری ایران با اشاره به این که دولت جدید آمریکا است که می تواند مسیر مذاکرات را انتخاب کند، گفت: ما آماده اجرای برجام هستیم. کل در برابر کل، جز در برابر جز هم آماده ایم. تعهد در برابر تعهد، بخشی از تعهد در برابر بخشی از تعهد باز هم آماده ایم.سخنان رئیس جمهوری ایران در حالی ایراد می شود که دولت جدید آمریکا با اتخاذ «رویکرد دیپلماتیک» خواستار برداشتن گام اول از سوی ایران در رابطه با آغاز مذاکرات شده است.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

Saleh_Hamid2 توبت گرگ مرگ حسن چه جونی میکنه برای مذاکره کردن التماسهای روحانی نشان میدهد، تیرشان (رفتار مخرب اخیر برای باجگیری و امتیاز گرفتن از بایدن) به سنگ خورده !