روحانی: نباید هیچ چیزی از مردم مخفی بماند

20/09/1398 03:58:00 ب.ظ

رئیس جمهور ایران با بیان اینکه نباید هیچ چیزی از مردم مخفی بماند گفت لذا مردم باید بدانند تا زمانی که تحریم‌های ظالمانه وجود دارد، مشکلات هم هست. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهور ایران با بیان اینکه نباید هیچ چیزی از مردم مخفی بماند گفت لذا مردم باید بدانند تا زمانی که تحریم‌های ظالمانه وجود دارد، مشکلات هم هست. - خبرگزاری آناتولی 11.12.

2019 استانبول/خبرگزاری آناتولی حسن روحانی رئیس جمهوری ایران امروز در جلسه هیأت دولت با اشاره به لزوم دستیابی به راه‌حلی برای برون رفت از وضعیت اقتصادی این کشور اظهار داشت: بدون تردید کاهش درآمدهای دولتی، ایجاد مشکلات در مسیر روابط بانکی و صادرات نفت و کالاها زندگی مردم را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد. لذا مردم باید بدانند تا زمانی که تحریم‌های ظالمانه وجود دارد، این مشکلات هم هست و باید برای غلبه بر آن تلاش کنیم.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی ایران اظهار داشت: دولت حتی یک لحظه از بر هم زدن نقشه دشمن و تحریم‌ها غافل نبوده است. باید یا تحریم‌ها را دور بزنیم و یا دشمنان را وادار کنیم تا توبه کنند و دولت مصمم است هم با تقویت تولید داخلی و هم از طرق مختلف از جمله مذاکره این توطئه را در هم بشکند و در این راستا دولت در چارچوب خطوط قرمز نظام حرکت کرده و از آن عبور نخواهیم کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

تقویت شبکه ملی اطلاعات به‌معنای قطع اینترنت خارجی نیست/هیچ چیزی از مردم مخفی نماندرئیس جمهور، ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق را دو هدف مهم دولت دوازدهم توصیف کرد و با تأکید بر اینکه دولت تمام توان خود را برای تحقق آن بکار گرفته است، اظهار کرد: در شرایط خاص منطقه‌ای و جهانی که در آن قرار گرفته‌ایم از همه دستگاه‌ها و رسانه ملی، روزنامه‌ها و فضای حقیقی و مجازی، درخواست می‌کنم که واقعیت‌ را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کند. یادش رفته... مردم که هیچ از خود رئیس جمهور هم یعضی چیزا مخفیه:)))) イラン政府の言う真実って言うのは、自分たちにとって都合の良い嘘。 宗教指導者は自分の欲望をなすため神様のせいにするし、政権にとって都合の悪い事はアメリカやイスラエルのせい。 イランの宗教指導者、大統領、政治家ら罪人よ、報いを受けよ。 イランの希望は国民である。 شیادی آشکار چهره می‌نماید!

واقعیت‌ها باید برای مردم توضیح داده شود؛ چیزی از مردم مخفی نماند/ برای مذاکره، از چارچوب خطوط قرمز نظام عبور نخواهیم کردرئیس جمهور، ایجاد اشتغال و مبارزه با فقر مطلق را ۲ هدف مهم دولت دوازدهم توصیف کرد و با تأکید بر اینکه دولت تمام توان خود را برای تحقق آن بکار گرفته است، اظهارداشت: در شرایط خاص منطقه‌ای و جهانی که در آن قرار گرفته‌ایم از همه دستگاه‌ها و رسانه ملی، روزنامه‌ها و فضای حقیقی و مجازی، درخواست می‌کنم که واقعیت‌ را به درستی به مردم اطلاع‌رسانی کند.

نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایمپروانه سلحشوری در نطق اضطراری در مجلس: «چگونه پس منِ وکیلِ مردم کشتن جوانان میهنم را هر چند ممکن است در بین آنها افرادی نفوذ کرده باشند، برتابم و چگونه دوباره مسئولیت وکالت مردم را برعهده بگیرم.» توی کتاب گینس هم یه عالمه ادم یه عالمه کار ... کردن مه به درد مسی نمیخوره 😊 پروانه هم زده توی کار سیاه بازی

تاکید سازمان همکاری اسلامی بر لزوم دفاع از مردم افغانستاننماینده دائم سازمان همکاری های اسلامی در افغانستان بر لزوم توقف فوری درگیری‌ها و کشتار در افغانستان تاکید کرده و گفت باید از مردم این کشور دفاع کرده و آینده‌ای بهتری برای همه فراهم شود. - خبرگزاری آناتولی

پمپئو بار دیگر مدعی حمایت آمریکا از مردم ایران شدپمپئو در اظهاراتی مداخله‌جویانه: *مردم ایران، رسا و به وضوح سخن گفته‌اند *آن‌ها چهل سال فساد و سوء استفاده حکومت را رد می‌کنند *آن‌ها حکومتی که شبه‌نظامیان خارجی را به رفاه ایرانیان ترجیح می‌دهد، رد می‌کنند *آمریکا در کنار مردم ایران ایستاده است راس گفته درست گفته دقیقا واقعیت هم تلخه هم سوزناک .حرف دل مردم ایران را زده

مردم باید نتیجه‌رأی دادن را در سفره‌شان مشاهده کنند/ هیچ‌گاه بحث تحریم انتخابات را مطرح نکردیم/ حاکمیت باید خودش را با مردم هماهنگ کنددبیرکل حزب اتحاد ملت با تاکید بر اینکه تحریم انتخابات موجه نیست و ما هیچ‌گاه و هیچ وقت بحث تحریم انتخابات را مطرح نکردیم، گفت: حاکمیت باید خودش را با مردم هماهنگ کند نه اینکه آنان را به هر سمتی که می‌خواهد بکشد.