روحانی: دریاچه ارومیه احیا شده است

23/07/1398 11:13 ق.ظ

رئیس جمهوری ایران در اجلاس وزرای بهداشت کشورهای منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت، مدعی شد دریاچه ارومیه احیا شده و 14 میلیون نفر از خطر طوفان نمک نجات یافته اند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهوری ایران در اجلاس وزرای بهداشت کشورهای منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت، مدعی شد دریاچه ارومیه احیا شده و 14 میلیون نفر از خطر طوفان نمک نجات یافته اند.حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران امروز در اجلاس وزرای بهداشت کشورهای منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت که در تهران برگزار شد گفت: یکی از اقدامات ما نجات 14 میلیون ایرانی از طوفان نمک با احیای دریاچه ارومیه بوده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی دولت ایران، وی با بیان اینکه احیای دریاچه ارومیه به عنوان اولین تصمیم دولت این کشور بود، ادامه داد: اگر برای این احیا قدم برداشته نمی‌شد امروز شهری به نام تبریز وجود نداشت و 14 میلیون نفر در غرب ایران مهاجرت کرده بودند و تمام باغات و مزارع در این منطقه از بین رفته بود.

همچنین روحانی در بخشی از سخنانش علت تحریم های آمریکا علیه ایران را اسرائیل، عربستان سعودی و افراطیون آمریکایی دانست و گفت: خارج شدن از یک توافق یک ننگ برای یک کشور است اما این ننگ بالاتر خواهد بود ‌آن زمان که این توافق به تایید شورای امنیت سازمان ملل متحد رسیده باشد. بنابراین مقررات بین المللی را هم زیر پا گذاشته است و این ننگ افزوده تر می شود زمانی که مواد غذایی و دارویی هم جزو اقلام تحریمی باشد. headtopics.com

روحانی با بیان اینکه امروز بیش از 95 درصد داروهای مورد نیاز در داخل این کشور تولید می شود، گفت: البته دوستان ما هم ما را فراموش نکردند و هر چند به زبان به آمریکا احترام می‌گذارند، اما در عمل به ما کمک می‌کنند.

یالان دییر دیوث

Yalançı psikopat

ادامه مطلب:
aa_persian »

رییس جمهور:آمریکا با تحریم ملت ایران، مرتکب جنایت علیه بشریت و تروریسم اقتصادی شدرئیس جمهور توجه ویژه دولت های یازدهم و دوازدهم به حوزه های سلامت و محیط زیست را افتخاری بزرگ دانست و تاکید کرد: طی 40 سال گذشته به طور متوسط سالانه 6 ماه بر امید زندگی مردم در ایران افزوده شده است. 😂😂😂😂😂😂😂😂 با بارندگی

روحانی: آمریکا مرتکب جنایت ضد بشری علیه ملت ایران شده استتهران-ایرنا- رئیس جمهوری با بیان اینکه دولت‌ آمریکا با اعمال تروریسم اقتصادی علیه ملت ایران مرتکب جنایت ضد بشری شده است، گفت: خارج شدن از یک توافق یک ننگ برای یک کشور است و این ننگ افزوده‌تر می‌شود وقتی مواد غذایی و دارویی هم جزو اقلام تحریمی باشد. ان غیبگویی است؟؟!!اصل برنامه خلاف است وحاصل بیان دفاعی ان اشکارتراست که چقدربرنامه های کشورعلمی است که درسراب رفتن رابه اب زدن تصوردارند؟؟!!

آقاسی: اتهام افساد فی‌الارض از فعالان محیط‌زیست برداشته شداتهام افساد فی‌الارض از فعالان محیط‌زیست برداشته شد آقاسی وکیل دادگستری: اتهام افساد فی‌الارض که به چهار نفر از فعالان محیط‌ زیستی بازداشتی زده شده بود، در روزهای گذشته از آنها برداشته شده است عجب خرتو خری هست . ما منتظر طناب دار بودیم. مسخره بازی چیه؟

آمریکا پست دیده‌بانی خود در جنوب عین العرب را تخلیه کرد

مجارستان؛ اولین شکست انتخاباتی هواداران ویکتور اوربان در یک دهه اخیریکی از دلایل اصلی موفقیت مخالفان ویکتور اوربان در انتخابات روز یکشنبه اتحاد آنها با یکدیگر ذکر شده است.

سیلاب و آب‌گرفتگی در شرق استان گیلانایرنا - رشت - بارش باران و طغیان رودخانه ها در شرق استان گیلان موجب سیلاب و آب‌گرفتگی خیابان‌ها در روستای «میان پشته» رودسر و همچنین «روستای اطاقور» لنگرود شده است.