روحانی: هفته سختی را پیش رو داریم

17/04/2021 10:45:00 ق.ظ

#روحانی: هفته سختی را پیش رو داریم

شیوع ویروس کرونا, کرونا در ایران

روحانی: هفته سختی را پیش رو داریم

رئیس جمهوری ایران با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا در این کشور گفت هفته سختی پیش رو است. - خبرگزاری آناتولی

17.04.2021تهران/ خبرگزاری آناتولیحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران امروز شنبه 17 آوریل در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا گفت: هفته سختی را پیش رو داریم. رعایت پروتکل‌ها باید به 90 درصد برسد.وی همچنین گفت:‌ وقتی مرگ و میر کاهش یابد، همه می‌گویند موفقیت حاصل عملکرد ما بود. هیچ تریبونی نباید آرامش را بر هم بزند.

روحانی با بیان اینکه طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی در دو ماه گذشته هر هفته سرایت ویروس دوبرابر شده است، افزود: این به دلیل همه‌گیری ویروس جهش‌یافته است. من با برخی از سران کشورهای همسایه که صحبت می‌کردم همه آنان گرفتار این موج تازه شده‌اند.رئیس جمهوری ایران در این جلسه اظهار داشت: برای تامین تخت بیمارستانی تلاش خواهیم کرد تا پایان دولت هزاران تخت آماده کنیم تا اینکه بتوانیم این هفته‌های سخت را بگذرانیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

روحانی :هفته جاری، هفته سختی استرییس جمهوری با اشاره به اینکه موج‌های کرونا در ایران سنگین‌تر از موج‌های اروپا نیست، اظهار کرد: البته موج چهارم موج بلندتر و سخت‌تری است ولی باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم چراکه هفته جاری هفته سختی است و رعایت پروتکل‌ها باید به ۹۰ درصد برسد.

روحانی: دو هفته آینده حساس است/دولت و مردم باید باهم پیش روندروحانی: *١٨ استان در شرایط نامطلوب کرونایی هستند *حدود ١٢ استان به نقطه گذر از پیک چهارم کرونا رسیده‌اند *تعداد مبتلایان، بستری‌ها و فوتی‌ها بیانگر شرایط نگران‌کننده اوضاع کرونایی است چرا بیمارستانها دراعلام فوتیها ی کرونا شفافیت ندارند..... کار سختی نیست هر بیمارستان سایتی راه بیندازد,در آن طول درمان بیماران وتجویز دکترها ونوع واکسن وداروها را صادقانه اعلام کند دروغ_قرن_کرونا حسن هفت خط

روحانی: دو هفته آینده حساس است/خطر ویروس هندی پیش روی ماستروحانی: *دو هفته آینده حساس است *آمارها و ارقام‌ نگران‌کننده است *مردم هم آنطور که باید پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند *دولت و مردم باید باهم پیش روند *امکانات بهداشتی و درمانی ما نامحدود نیست و محدودیت دارد *واکسن به اندازه کافی وارد می‌کنیم یکی به این منگول بگه که مردم چه بکنند. در کشورهای دیگر به شرکتها و مردم حقوق ماهانشان را می دهند تا همه در حانه بمانند و دوچار این ویروس نشوند. کی واکسن وارد میکنید؟ وقتی همه مردند؟ نه_به_جمهوری_اسلامی واكسن_چى_شد

ابتلای جمعی از نمایندگان به کرونا، مجلس را ۲ هفته به تعطیلی کشاندمجلس دو هفته به‌خاطر کرونا تعطیل شد سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس در دو هفته آینده جلسه علنی نخواهد داشت. درِ طویله بسته شد حسن کچل خسته شد دیدن مردم اومدن جلو اعتراض کنن ، به بهونه کرونا تعطیل کردن رفتن

دیوان عالی ایران شکایت رسمی اهل سنت از روحانی را تایید کرد | DW | 20.04.2021خلف وعده، عدم تامین مشارکت عمومی اقوام و ادیان و ادامه تبعیض علیه پیروان آن‌ها علت شکایت از حسن روحانی بوده است. دیوان عالی جمهوری اسلامی دریافت شکایت‌نامه علیه رئیس جمهور ایران را تایید کرده است. آنچه البته به جایی نرسد فریاد است آخ چقد دلسوزانه دویچه میخاد خطر سرنگونی از سر رژیم رو دور کنه با محکوم بازیهای خودی و باز هم خودی!. هیچوقت ایران نیایید بعد سرنگونی رژیم سیرک ملاها تمامی ندارد...در هشت سال گذشته کور و کر بودند؟ که حالا به فکر شکایت افتاده اند؟!

رئیس جمهوری ایران با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا در این کشور گفت هفته سختی پیش رو است.به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه امروز ما با یک شدتی از جانب کرونا مواجهیم، اظهار کرد: طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی در دو ماه گذشته هر هفته سرایت ویروس دوبرابر شده است و این به دلیل همه‌گیری ویروس جهش‌یافته است.به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه همه آنانی که نظارت و کنترل را به دست دارند باید کارشان را تشدید کنند، اظهار کرد: اگر جز این باشد نمی‌توانیم به راحتی از این موج خلاص شویم؛ البته مردم هم آنطور که باید پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند که لازم است در این زمینه هم مردم توجه بیشتری داشته باشند.به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه همه آنانی که نظارت و کنترل را به دست دارند باید کارشان را تشدید کنند، اظهار کرد: اگر جز این باشد نمی‌توانیم به راحتی از این موج خلاص شویم؛ البته مردم هم آنطور که باید پروتکل‌ها را رعایت نمی‌کنند که لازم است در این زمینه هم مردم توجه بیشتری داشته باشند.

17.04. وی با تاکید بر اینکه تنها رعایت یک پروتکل کافی نیست، گفت: فقط شستن دست کافی نیست، فقط ماسک زدن و دست شستن کافی نیست  باید فاصله‌گذاری اجتماعی هم انجام شود و نیز باید از تجمعات دوری کرد.2021 تهران/ خبرگزاری آناتولی حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران امروز شنبه 17 آوریل در جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا گفت: هفته سختی را پیش رو داریم. پس هم دولت و هم مردم وظایفی دارند و باید باهم پیش روند. رعایت پروتکل‌ها باید به 90 درصد برسد. در شرایط فعلی فقط سفر نرفتن کافی نیست. وی همچنین گفت:‌ وقتی مرگ و میر کاهش یابد، همه می‌گویند موفقیت حاصل عملکرد ما بود. وی ادامه داد: ۱۲ استان شرایطی دارند که اگر مراقبت کنند، وضعیت بهتری خواهند داشت.

هیچ تریبونی نباید آرامش را بر هم بزند. نه اینگونه نیست. سایر استان‌ها از نظر ابتلا، بستری‌ها و فوتی‌ها شرایط نگران‌کننده‌ای دارند و باید در این شرایط مراقبت کنیم. روحانی با بیان اینکه طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی در دو ماه گذشته هر هفته سرایت ویروس دوبرابر شده است، افزود: این به دلیل همه‌گیری ویروس جهش‌یافته است. من با برخی از سران کشورهای همسایه که صحبت می‌کردم همه آنان گرفتار این موج تازه شده‌اند. رییس‌جمهوری با تاکید بر اینکه هیچ عاملی به تنهایی نمی‌تواند مسئله کرونا را حل کند، تصریح کرد: در شرایطی که مشکل ایجاد می‌شود، باید همه به فکر باشیم و دست به دست هم دهیم. رئیس جمهوری ایران در این جلسه اظهار داشت: برای تامین تخت بیمارستانی تلاش خواهیم کرد تا پایان دولت هزاران تخت آماده کنیم تا اینکه بتوانیم این هفته‌های سخت را بگذرانیم. رییس‌جمهوری با یادآوری اینکه مردم رعایت پروتکل‌ها را به عنوان وظیفه دینی، اخلاقی و انسانی بینند، اظهار کرد: آنهایی که بهداشت عمومی را با خطر روبه‌رو می‌سازند، اقدام‌شان علیه بهداشت عمومی است و یک جرم در این زمینه وجود دارد و قوه قضاییه می‌تواند اقدام کند. گفتنی است، براساس آخرین گزارش وزارت بهداشت ایران تا ظهر جمعه 16 آوریل 2 میلیون و 194 هزار و 133 نفر به کووید-19 مبتلا شده‌اند و 66 هزار و 8 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. نباید تریبونی داشته باشیم که آرامش را بهم بریزد. وی با اشاره به آمارها و ارقام‌ نگران‌کننده، تصریح کرد: باید با همه توان‌مان مراعات کنیم.

.