روحانی: تصمیم‌گیری و اجرا در کشور نباید معطل اختلاف‌نظرها بماند- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

18/12/1399 06:37:00 ب.ظ

روحانی: تصمیم‌گیری و اجرا معطل اختلاف نظرها نماند مواضع شخصی که موجب عدم اطمینان از آینده شود، عوارض منفی اقتصادی دارد؛ بی‌ثباتی قیمت‌ها از عمده‌ترین عوارض تحریم است

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ، جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی عصر امروز با حضور حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام رئیسی رئیس قوه قضائیه در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور عصر دوشنبه در این جلسه با بیان اینکه وضعیت اقتصادی به سبب تحریم‌های ظالمانه به ویژه در حوزه‌هایی که ارتباط مستقیم با زندگی و معیشت مردم دارد، مورد رضایت نیست، گفت: تمامی تلاش‌ها در سه قوه و همه نهادها می بایست در جهت کم کردن فشار اقتصادی از زندگی مردم باشد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه عمده این معضلات و مشکلات به گونه‌ای از عوارض جنگ فراگیر و نفس گیر اقتصادی تحمیل شده به کشور در 3 سال گذشته است، افزود: اکنون پس از تاب‌آوری و مقاومت ستودنی مردم در خنثی‌سازی تحریم و جنگ اقتصادی، زمان برطرف شدن تحریم و عوارض آن فرا رسیده که بی ثباتی قیمت‌ها عمده‌ترین این عوارض است.

روحانی اظهار داشت: دشمنان با این تصور که جمهوری اسلامی چند ماه بیشتر در برابر فشار حداکثری تاب نخواهد آورد، تحریم‌ها را طراحی کرده بودند، اما ملت ایران با مقاومت و ایستادگی حداکثری در برابر جنگ تمام عیار اقتصادی، در برابر دیدگان جهانیان، افتخاری دیگر خلق کرد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>