روحانی: درماجرای سقوط هواپیما یک نفر مقصر نیست، سخنگوی قوه قضائیه: چند نفر بازداشت شده‌اند

14/01/2020 02:31:00 ب.ظ

روحانی: درماجرای سقوط هواپیما یک نفر مقصر نیست، سخنگوی قوه قضائیه: چند نفر بازداشت شده‌اند

روحانی: درماجرای سقوط هواپیما یک نفر مقصر نیست، سخنگوی قوه قضائیه: چند نفر بازداشت شده‌اند

حسن روحانی رییس جمهوری ایران در اولین واکنش بعد از اذعان سپاه به سرنگون کردن هواپیمای اوکراینی، گفته که می داند که فقط یک نفر مقصر نیست .

پنجره همرسانی را ببندیدحسن روحانی رییس جمهوری ایران در اولین واکنش بعد از اذعان سپاه به سرنگون کردن هواپیمای اوکراینی، گفته که می داند که فقط یک نفر مقصر نیست و از قوه قضاییه خواسته دادگاهی ویژه برای رسیدگی به این پرونده تشکیل دهد. در همین حال دادسرای امور جنایی تهران از شناسایی پیکر ۶۱ نفر از جان باختگان پرواز هواپیمای سرنگون شده اوکراین خبر داده. هیاتی کارشناسی از کانادا دیشب وارد تهران شد تا از نزدیک شواهد و مدارک مربوط به سرنگونی هواپیمای اوکراینی را بررسی کند. همزمان دیپلمات های اروپایی به خبرگزاری رویترز گفته اند که سه کشور اروپایی فرانسه، بریتانیا و آلمان امروز در نامه ای به اتحادیه اروپا، فعال شدن ساز و کار رفع اختلاف در توافق برجام را اعلام خواهند کرد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

این چندنفر عبارتند از 1 فیلم بردار لحظه اصابت موشک 2 منتشر کننده فیلم 3 چند نفر که اولین بار به هواپیمای سقوط کرده رسیدند. دستتون درد نکنه. پس این اعتراف مهدی افسر پدافند که چرا هواپیما رو ندیده چی ؟ خامنه ای جز بازداشت شده ها هست یا نه؟ حسن کلیدساز رو هم گرفتن؟ بخاطر عدم شفافیت خبری و حمایت دجالان داخل ایران من آنفالو میکنم . unfollowbbcfarsi

روحانی: قوه قضاییه باید یک دادگاه ویژه برای سقوط هواپیما تشکیل دهد- خبرگزاری آناتولی

محکومیت رضا مهرگان امضاکننده بیانیه ۱۴ نفر به ۷ سال زندان و ۷۴ ضربه شلاقخوب چه کاریه ایشون میگه این شاه بره اون یکی شاه بیاد . که چی بشه ؟ بعضیا رو هیچ وقت نمیتونم درک کنم .

دیدار روحانی با امیر قطر در تهرانحسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران در نشست خبری مشترک خود با تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر گفت: روابط دو کشور برادر، دوست و همسایه تاریخی و حسن همجواری بین ما برقرار بوده است.

ابتلای ۲۲ هزار نفر به شپش در خراسان رضویدر اواخر دوران پهلوی واکسن آبله دیگر نمیزدند چون کلا ریشه کن شده بود. الحمداله به مرحمت نظام مقدس آبله که برگشت هیچ، شپش و ساس و کک هم که مال قبل از پهلوی بود دوباره متداول شده. ننگ_ما_رهبر_الدنگ_ما از حوزه علمیه به اونجا سرایت کرده شاید هم از بیت علم الهدی

بازداشت دست‌کم سه نفر از اهالی سینما و تئاتر در اعتراضات شب گذشته

بازداشت دست‌کم سه نفر از اهالی سینما و تئاتر در اعتراضات شب گذشته

این لینک‌ها خارج از بی‌بی‌سی است و در یک پنجره جدید باز می‌شود پنجره همرسانی را ببندید حسن روحانی رییس جمهوری ایران در اولین واکنش بعد از اذعان سپاه به سرنگون کردن هواپیمای اوکراینی، گفته که می داند که فقط یک نفر مقصر نیست و از قوه قضاییه خواسته دادگاهی ویژه برای رسیدگی به این پرونده تشکیل دهد.14.رسمیت نشناختن جمهوری اسلامی که در بند ۴ زندان اوین، طی حکمی از سوی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به هفت سال زندان، ۷۴ ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم شد.حسن روحانی، رئیس جمهور ایران پس از دیدار با امیر قطر در تهران بر تقویت روابط دوستانه دو کشور تاکید کرد.

در همین حال دادسرای امور جنایی تهران از شناسایی پیکر ۶۱ نفر از جان باختگان پرواز هواپیمای سرنگون شده اوکراین خبر داده. هیاتی کارشناسی از کانادا دیشب وارد تهران شد تا از نزدیک شواهد و مدارک مربوط به سرنگونی هواپیمای اوکراینی را بررسی کند.2020 تهران/ خبرگزاری آناتولی حسن روحانی، رئیس جمهور ایران در مورد سقوط هواپیما اکراینی با بیان اینکه قوه قضاییه باید یک دادگاه ویژه با یک قاضی عالی رتبه برای پرونده سقوط هواپیما تشکیل دهد، اعلام کرد:  از لحظه‌ای که احتمال دادم، سقوط هواپیما عادی نبوده، دستور دادم تا تحقیقات فورا انجام شود. همزمان دیپلمات های اروپایی به خبرگزاری رویترز گفته اند که سه کشور اروپایی فرانسه، بریتانیا و آلمان امروز در نامه ای به اتحادیه اروپا، فعال شدن ساز و کار رفع اختلاف در توافق برجام را اعلام خواهند کرد. این فعال سیاسی پیش‌تر، با انتشار ویدیویی از زندگی مخفی خود، پس از بازداشت دیگر امضاکنندگان بیانیه ۱۴ نفر خبر داده بود. فرین عاصمی، بی‌بی‌سی، گزارش می‌دهد. موضوعات مرتبط . در دیدار امروز تصمیمات مهمی برای توسعه مناسبات دو کشور اتخاذ کردیم.