روحانی: تجربه سه سال اخیر برای دولت آینده آمریکا درس باشد / دولت جدید به همه تعهدات خود برگردد- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

07/11/2020 10:32:00 ق.ظ

رئیس جمهور گفت: تجربه سه ساله درسی باشد تا دولت آینده آمریکا در برابر قانون و مقررات تسلیم باشد و به همه تعهدات خود برگردند و مردم ما پاداش صبر و ایستادگی خود را لمس کنند و ببینند.

انتخابات_۲۰۲۰_آمریکا, کرونا

روحانی: تجربه سه سال اخیر برای دولت آینده آمریکا درس باشد دولت جدید به همه تعهدات خود برگردد امیدواریم با تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا و رعایت مردم کاهش بحران کرونا را شاهد باشیم انتخابات_۲۰۲۰_آمریکا

رئیس جمهور گفت: تجربه سه ساله درسی باشد تا دولت آینده آمریکا در برابر قانون و مقررات تسلیم باشد و به همه تعهدات خود برگردند و مردم ما پاداش صبر و ایستادگی خود را لمس کنند و ببینند.

، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امیدوار هستیم با همکاری بکدیگر  چارچوب‌های مصوبه ستاد به تدریج شاهد کاهش این شرایط باشیم و همانطور که مردم مراعات خود را بالا می‌برند و ستاد هم مصوباتی دارد، شاهد آرامش بیشتر در جامعه باشیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)وی با اشاره به انتخاب آمریکا افزود:‌ تصمیم کشور ما همیشه روشن بوده و ملت ما مقاومت و صبوری خود را ادامه می‌دهد تا طرف مقابل در برابر قانون و مقرارات سر فرود بیاورد و ما امیدواریم شرایط به گونه‌ای باشد که تحریم‌کنندگان متوجه شده باشند که راهشان راه نادرست و ناصحیحی بوده و به هیچ عنوان به اهداف خود دست نخواهند یافت و این تجربه سه ساله برایشان درسی باشد تا دولت آینده آمریکا در برابر قانون و مقررات تسلیم باشد و به همه تعدات خود برگردند و مردم ما پاداش صبر و ایستادگی خود را لمس کنند و ببینند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

سیل و ویرانی در نتیجه طوفان ایان در فلوریدا

طوفان ویرانگر ایان منطقه فورت مایرز ایالت فلوریدا را درنوردید و بسیاری از خیابان‌های این منطقه دچار آب‌گرفتگی شدند. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

برای شما درس باشد آقای روحانی که سگ زرد برادر شغاله و کسی به قبل برنمی گردد. اوباما هم از سادگی شما استفاده کرد و کار نقد! از شما گرفت و وعده نقد! داد. منتظر شروط آمریکا برای برگشت به برجام باشید که عبارت است از برجام موشکی! بسیارخجالت اورمیباشد به حکومت که باهمه تلاشش نتونس دلاروبیاره پاین اما انتخابات امریکا تونس این ینی؟

افزایش 690 درصدی قیمت مسکن در دولت روحانی- اخبار راه و مسکن - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimافزایش ۶۹۰ درصدی قیمت مسکن در دولت روحانی مردادماه سال ۹۲ متوسط قیمت مسکن ۳ میلیون و ۸۳۴ هزار تومان بود از مردادماه سال ۹۲ تا پایان اسفند ۹۹ متوسط قیمت مسکن با رشد عجیب ۶۸۹.۶ درصدی به ۳۰ میلیون و ۲۷۴ هزار تومان افزایش یافته است دولت_تدبیر_و_امید دقیقا تابستان امسال بود که رییس جمهور گفتند همه دارایی خود را به بورس بسپارید .ما خونه نخریدیم آوردیم بورس خونه کلی گرون شد و سرمایه مردم رو در بورس پودر کردند .

روحانی: دوران فشار حداکثری به پایان رسید- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimرئیس‌جمهور گفت: همه نشانه‌ها در دنیای امروز علامت این است که دنیا فهمیده فشار حداکثری جواب نمی‌دهد و دوران اینگونه فشارها تمام شده است. بی خود کردی مگه کورید مشکلات مردم نمی بینید خدا ازتون نگذره ... پدر مردم در آوردید جواب داده خوبم جواب داده ... همش حرف و شعار فساد بورس نفرین_بر_روحانی نفرین_رئیسی نفربن_قالیباف نفرین_خامنه_ای باشه به شرطی که شما طیف داخلی دست از فشار حداکثری بر ملت را بردارید...

میراث روحانی برای دولت 1400- اخبار خواندنی - اخبار رسانه ها تسنیم | Tasnimمیراث روحانی برای دولت ۱۴۰۰ این آمارها را کاندیداهای انتخابات ۱۴۰۰ بخوانند ۸ سال با رشد اقتصادی صفر رکورددار تورم در ۶۰ سال اخیر صعود ۷۰۰ درصدی دلار رکورد ۱۰ ساله شکاف طبقاتی رشد ۶۵۰ درصدی قیمت مسکن سفره‌هایی که خالی شدند دولت_تدبير_و_اميد گزارش کامل: Rouhani_ir HassanRouhani Rouhani_ir HassanRouhani علت ان: تزوير و ريا و نه تدبير و اميد اميد واهي به حل مشكلات مردم ايران بدست امريكا برادر جناب روحاني دزد برادر معاون دزد زنگنه با وجود قرداد كرسنت و دزديهاي قبل وزير تفت دروغ در باره آزادي پولهاي ايران از كره جنوبي بي توجهي به توانايي داخلي سياست ضعيف در برجام Rouhani_ir HassanRouhani عجب اینم از حسن کلید... رفسنجانی خاتمی احمدی نژاد قبلی ها گفتین دزد و خائن بودن قرن ۲۱ هست ،بسه دیگه.... هستن هنوز آدمایی که خر فرضشون کنید ،اما چند ساله که از تعداد اون خرها داره کمتر میشه. مردم، مردم چند سال پیش نیستن سخته دیگه گول بخورن تسنیم جان

روحانی: بودجه 1400 منسجم و دقیق است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimروحانی: بودجه_۱۴۰۰ منسجم و دقیق است بودجه سال آینده، در عین انسجام و هدفمندی، واقع بینانه و دقیق هست دولت نه‌تنها مصر است که روزانه ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه نفت صادر کند بلکه انتظار دارد وزارت نفت شرایط را برای افزایش آن آماده نماید

تبریک پیامکی روحانی به مردم- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimتبریک پیامکی روحانی به مردم با آرزوی پایان تحریم و کرونا ، و طلوع سپیده گشایش و سلامتی، نوروز ۱۴۰۰ بر شما خجسته باد بیست ساله با همسرم دعوا نکرده بودم .الان سه ماهه اختلاف شدید پیدا کردم .توی بورس داراییمونو نابود کردی .خدا ازت نگذره به حق امام زمان .زندگیمو نابود کردی .نمی بخشمت. عید برامون گذاشتی .همش توی خونه دعوا و اختلاف سر نابود شدن سرمایمون .حلالت نمی کنم .

خبرگزاری تسنیم ، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امیدوار هستیم با همکاری بکدیگر  چارچوب‌های مصوبه ستاد به تدریج شاهد کاهش این شرایط باشیم و همانطور که مردم مراعات خود را بالا می‌برند و ستاد هم مصوباتی دارد، شاهد آرامش بیشتر در جامعه باشیم.خبرگزاری تسنیم ، بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن، متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی طی اسفند ماه 99 به 30 میلیون و 274 هزار تومان افزایش یافته است.خبرگزاری تسنیم ، حجت‌الاسلام‌ حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز پنجشنبه در آیین افتتاح طرح‌های ملی در حوزه آموزشی، بهداشتی، رفاهی و درمانی گفت:‌ با اهتمامی که آموزش و پرورش برای خانه دانش آموزان انجام داده برای دولت بسیار مهم است.میراث روحانی برای دولت ۱۴۰۰ ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید) وی با اشاره به انتخاب آمریکا افزود:‌ تصمیم کشور ما همیشه روشن بوده و ملت ما مقاومت و صبوری خود را ادامه می‌دهد تا طرف مقابل در برابر قانون و مقرارات سر فرود بیاورد و ما امیدواریم شرایط به گونه‌ای باشد که تحریم‌کنندگان متوجه شده باشند که راهشان راه نادرست و ناصحیحی بوده و به هیچ عنوان به اهداف خود دست نخواهند یافت و این تجربه سه ساله برایشان درسی باشد تا دولت آینده آمریکا در برابر قانون و مقررات تسلیم باشد و به همه تعدات خود برگردند و مردم ما پاداش صبر و ایستادگی خود را لمس کنند و ببینند. در واقع از ابتدای سال گذشته تا پایان اسفند یعنی تنها طی 12 ماه متوسط قیمت مسکن 95 درصد افزایش یافته است. رئیس‌جمهور درباره مصوبات امروز جلسه ستاد ملی تصریح کرد: امروز درباره فعالیت کسب و کار تصویب شد غیر از مشاغل و موارد ضروری بخش اول مانند فروشگاه‌های مواد غذایی و داروخانه‌ها که آزاد هستند، باید پایان ساعت کاری بخش دوم، سوم و چهارم این مشاغل از 20 آبان تا 20 آذر به مدت یک‌ماه ساعت 18 باشد؛ این محدودیت برای تهران و مراکز استان‌ها و شهرهای پرجمعیت است که ستادهای استانی درباره آن‌ها تصمیم می‌گیرند. رئیس‌جمهور تصریح کرد: مدرسه برای ما بسیار مهم است و افتتاح طرح‌های امروز برای همه مردم و دانش آموزان دلگرم کننده بوده و از افتخارات دولت است که روزانه حدود ٨ و نیم میلیارد تومان برای بازسازی نوسازی و تجهیزات مدارس در دولت اختصاص یافته است. این محدودیت‌ها که گرچه سختی‌هایی برای مردم ایجاد می‌کند ولی یکدیگر را یاری کنیم بتوانیم از انتقال این بیماری جلوگیری کنیم. از مردادماه سال 92 تا پایان اسفند 99 متوسط قیمت مسکن با رشد عجیب 689. .