روحانی: در سال تحصیلی جاری ثابت خواهیم کرد که دوگانه «سلامت و آموزش» ناصحیح است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥 روحانی: دوگانگی سلامت و آموزش نادرست است امسال با مسئولیت سخت‌تر و سنگین‌تر بار آموزش دانش‌آموزان سراسر کشور را بر دوش می‌گیریم سلامت دانش آموزان به دلیل حضور کرونا باید مورد توجه بیشتری باشد معلمان امسال وظایف جدیدی بر دوش دارند بازگشایی_مدارس

، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز در آیین آغاز سال تحصیلی جدید که به صورت ارتباط تصویری انجام شد، طی سخنانی اظهار داشت: همه ما در آزمون بزرگی قرار گرفته‌ایم تا وظیفه خود را به خوبی انجام دهیم. برای ما مهم است که در کنار زندگی، حیات و سلامت جامعه، روند علم و آموزش در کشور جریان داشته باشد.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما سال تحصیلی را با دقت بیشتر در امر سلامت آغاز می‌کنیم، تصریح کرد: سلامت دانش آموزان همیشه یکی از دغدغه‌های آموزش و پرورش بوده و قبل از اینکه دانش آموزی وارد مدرسه شود، غربالگری‌هایی که انجام می‌شد به معنای دغدغه آموزش و پرورش برای سلامت دانش آموزان عزیز بوده و همیشه دغدغه آموزش دانش آموزان داشتند که با بهترین بیان، بهترین کمک آموزشی و با بهترین کتاب بتوانند نوجوانان و جوانان ما را به مقصد عالی‌شان که علم و دانش است، برسانند.

روحانی ادامه داد: این دقت‌ها امسال بیشتر خواهد بود و سلامت دانش آموزان به‌علت حضور یک دشمن طبیعی در جامعه یعنی «ویروس کرونا» با دقت بیشتری باید مد نظر باشد. این بار بر دوش پدران، مادران، خانواده‌ها، مدیران و معلمان سرافراز ماست. وی با اشاره به اینکه امروز آموزش علم و دانش آغاز می‌شود تا بگوییم آموزش در کشور ما در سخت‌ترین شرایط تعطیل نخواهد شد، یادآور شد: ما در هشت سال جنگ تحمیلی و در روزهای سخت بمباران در شهرها آموزش را تعطیل نکردیم و دانش آموزان علیرغم سختی‌ها آموزش را انجام دادند.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: امسال ضمن تبریک سال تحصیلی به دانش آموزان، معلمان، خانواده‌ها، محضر معلمین عزیز عرض می‌کنم که امسال رسالت و وظایف سخت‌تری بر دوش همه شما عزیزان و فداکاران صحنه علم و دانش و پیشرفت و تعالی کشور است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سالی رابرتز، کشتی‌گیر: صدای تمام کشتی‌گیرانی را که نگران جان نوید هستند، به دنیا خواهیم رساند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بایدن: پلیس‌هایی که به دو سیاهپوست شلیک کرده‌اند باید محاکمه شوندجو بایدن: «به نظر من باید اجازه دهیم که سیستم قضایی کارش را انجام دهد. من معتقدم که کمترین کار این است که این افسران محاکمه شوند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اشتباه ساده ریاضی که می‌تواند موجب ورشکستگی شود - BBC News فارسی'مغالطه قمارباز' - استدلالی است که می‌تواند همه انسان‌ها از ورزشکار گرفته تا مامور پلیس را تحت تاثیر قرار دهد و با ایجاد سوگیری‌های ذهنی فریبنده‌، فرد را به پیش‌بینی الگوهایی سوق می‌دهد که در واقعیت وجود ندارند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عکس روز: بر فراز شهری که هرگز نمی‌خوابد | DW | 04.09.2020با این تصاویر نگاهی می‌افکنیم به جهان پیرامون‌مان. تصاویری از رویدادهای خارق‌العاده یا روزمره، از زیبایی‌ها و زشتی‌ها. و البته در این تصاویر همیشه انسان‌ها و حیوانات جایگاهی خاص دارند. زن جوانی با ماسکی بر صورت بر بام بلندترین بام نیویورک ایستاده است. بام بلندترین آسمانخراش نیویورک چند ماهی به علت گسترش کرونا تعطیل بود، اما سرانجام چهارشنبه دوم سپتامبر به روی عموم باز شد، تا از بلندترین نقطه شهری را تماشا کنند که خواب ندارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: یونان بار دیگر نشان داد که طرفدار مذاکره نیستچاووش‌اوغلو: یونان بار دیگر نشان داد که طرفدار مذاکره نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

میان سینما و جامعه مذهبی شکاف ایجاد شده/ به مراجع حق بدهیم که به سینما اعتماد نکنند/ مدیران دهه نود شهامت مدیران اول انقلاب را ندارندیک تهیه‌کننده سینما و تلویزیون با اشاره به مشکلات پیش آمده در ساخت فیلم و سریال مذهبی و دینی، از شکاف میان جامعه مذهبی و سینمای ایران سخن گفت و بر لزوم جلب اعتماد توسط سینماگران تاکید کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »