روحانی: اگر تا پنج‌شنبه به نتیجه نرسیم ایران از تعهد هسته‌ای در برجام می‌کاهد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسن‌ روحانی رئیس جمهوری ایران امروز سه‌شنبه 3سوم سپتامبر 2019، در سخنرانی‌اش در مجلس گفت که اگر

مذاکره‌های ایران و طرف‌های اروپایی در برجام تا پنج‌شنبه به نتیجه نرسد، ایران برای بار سوم از تعهدهای‌هسته‌ای‌اش در برجام می‌کاهد.

به گزارش منابع خبری ایران، روحانی حین دفاع از وزیران پیش‌نهادی‌اش برای آموزش‌وپرورش و گردش‌گری و میراث‌فرهنگی به مجلس گفت: «اگر مذاکره‌های ایران و طرف‌های مانده در برجام تا پنج‌شنبه به نتیجه نرسد، ایران برای بار سوم از تعهدهای‌هسته‌ای‌اش در برجام می‌کاهد».روحانی افزود، اگر اروپا بخشی‌ از تعهدهای‌اش را برآورده‌ کند، شاید نظر ما برای کاهش تعهدهای‌مان عوض شود.

حسن روحانی قبل از این نیز هشدار داده بود که اگر اروپا به تعهداتش عمل نکند، ایران بار دیگر سطح اجرای تعهداتش را در برجام کاهش خواهد داد، همچنان علی ربیعی سخنگوی دولت ایران نیز اعلام کرد که استراتژی تهران تعهد مقابل تعهد است، در این صورت گام سوم را متوقف می‌کنیم. سخنگوی دولت ایران گفت، در صورت پایبندی اروپا، جمهوری اسلامی به برجام باز خواهد گشت. ما تعهد در مقابل تعهد را در دست گرفتیم، خوشبختانه در بسیاری موارد دیدگاه‌ها به هم نزدیک شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مانور دریایی ایران در منطقه ۲۰ درصد حاکمیت ایران در خزر | DW | 01.09.2019مانور دریایی ارتش ایران صبح روز یکشنبه دهم شهریور (اول سپتامبر) آغاز شد. در این رزمایش انواع یگان‌های سطحی و پروازی نیروی دریایی اعم از ناوشکن‌ها، ناو موشک‌انداز، هواپیمای بال ثابت و بالگرد و همچنین تفنگداران و تکاوران نیروی دریایی ارتش شرکت کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رئیس دفتر روحانی: ایران درباره اقدامات جدید مربوط به برجام تصمیم می‌گیردمحمود واعظی، یکشنبه یکم سپتامبر 2019، با اشاره به گفت‌وگوی ایران و گروه 7 در پاریس، به شبکه یک
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ایران در گردشگری دنیا سهم کمتر از نیم درصد داردتهران-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اعلام کرد: سهم گردشگری در تجارت کل دنیا حدود هفت درصد برآورد شده که این سهم در ایران کمتر از نیم درصد است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مادر مایکل وایت: طاقتم تمام شده، می‌ترسم پسرم در زندان ایران بمیرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رونمایی از پهپاد جدید «کیان» در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رییس سازمان محیط زیست ایران: قوه قضاییه دستور داد در موضوع بازداشت شدگان دخالت نکنیمعیسی کلانتری، رییس سازمان محیط زیست ایران،در خصوص فعالان بازداشت شده محیط زیستی که بیش از یک سال و نیم است در زندان به سر می‌برند گفته است که 'دستگاه قضایی رسما به ما اعلام کرده که حق ورود به این مسئله را نداریم' و گفته دستگیرکنندگان فعالان محیط زیست 'دستگاه اطلاعاتی موازی' است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »