روحانی: کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، جریمه می‌شوند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهوری ایران گفت که افراد و اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند‌‌‌، جریمه خواهند شد. - خبرگزاری آناتولی

03.10.2020حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران امروز شنبه در جلسه ستاد کشوری مقابله با کرونا با توجه به تشدید شیوع این ویروس در تهران اظهارداشت:"جریمه شدید برای کسی که فهمیده بیمار است و دستورالعمل‌ها را رعایت نمی‌کند وضع می‌شود".

وی با بیان اینکه این طرح از تهران آغاز خواهد شد، توضیح داد:"جریمه در تهران به عنوان الگو اجرا می‌شود و بعد در دیگر شهرها تصمیم‌گیری خواهیم کرد. در جلسه هفته آینده نیز مشخص خواهد شد برای جریمه چه مبلغی در نظر بگیریم". رئیس جمهوری ایران همچنین با اشاره به تشدید سختگیری‌ها در ادارات و مراکز خدماتی گفت:"تمام کادر دولتی، عمومی و خدماتی در سراسر کشور اگر خودشان مراعات نکردند باید با آنها باید برخورد شود. در مرحله اول تذکر و حتی تا انفصال از خدمت جزو مجازات خواهد بود. اصناف باید خودشان مراعات کنند و در نهایت پلمب می‌کنیم. همچنین خدمت دادن به کسی که اصول بهداشتی را مراعات نمی‌کند ممنوع است".

وی در خصوص عزاداری اربعین حسینی تصریح کرد:"قبلا هم گفته شده است، هیچ رفت و آمدی برای راهپیمایی در عراق وجود ندارد. مرزها کاملا بسته است".

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اول همه باید رفت سراغ خود این شازده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازارچه ساحلی دیلم سوخت؛ آتشی که دل مردم و کاسب‌ها را سوزاند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

امام جمعه اصفهان: باید جامعه را برای زنانی که کشف حجاب می‌کنند، نا‌امن کردهیچ راه حلی به جزء ایجاد ناامنی در جامعه در ذهنشان نمی گنجد . این امام جمعه باید بخاطر همین یک جمله دستگیر و زندانی شود . و حق استفاده از هیچ بلند گویی را نداشته باشد .
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

توییتر کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند، تعلیق می‌کندتوییتر کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند، تعلیق می‌کند به دنبال تایید ابتلای رئیس‌جمهوری آمریکا به کووید-۱۹، شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد پیام‌هایی که حاوی «آرزوی مرگ» برای دونالد ترامپ باشند، نقض سیاست‌های آن است و ممکن است به تعلیق کاربران منجر شود ما برای او آرزوی درمان داریم ، این یک شوالیه نیست Trump هیچ خبرگزاری کسکشی جرات ندارد برای ترامپ ارزوی مرگ کند یا هر گه اضافه بخورد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سوئد؛ دیدار با مردی که شهر را ترک و زندگی ساده در کلبه‌ای جنگلی را انتخاب کردآیا حاضرید زندگی شهری را ترک کرده و به کلبه‌ای جنگلی پناه ببرید؟ کاله فلودین، شهروند سوئد دست به چنین کاری زده؛ کانال او در یوتیوب پس از انتشار ویدئوهایی از سبک زندگی جدیدش حالا مملو از بازدید کننده شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اصل فتنه اقتصادی نه در خیابان که در بانک به پا شده‌است/ بانک‌های خصوصی، صندوق‌ها و موسسات اعتباری در حال فلج کردن تولید هستند/ کسی که اسکناس لطیف را به‌دست غیرمولد می‌دهد، مجرم‌تر از کسی است که اسلحه می‌فروشددبیرکل خانه کارگر می‌گوید: ضروری است که هیات وزیران، مجلس، شورای پول و اعتبار، شورای اقتصاد و بانک مرکزی در گزارش‌هایی، بدون غنا دادن به اعمال برخی بانک‌ها روشن کنند که چگونه آنها در ۱۰ سال گذشته به غیرمولدها پناه داده‌اند؛ غیرمولدهایی که باید به عنوان مجرم محاکمه شوند. بانک‌ها نباید به دشمنان مردم و اقتصاد پناه بدهند و از آنها حمایت کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سعید فضل‌ اولی نخستین ایرانی تیم پناه‌جویان؛ تیمی که قرار نبود همیشگی باشد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »