روایت یک پدر افغان از آواری که سرنگونی پرواز ۷۵۲ بر سرشان فرود آورد

19/10/1400 06:51 ب.ظ

در میان قربانیان هواپیمای سرنگون‌شده اوکراینی با موشک‌های سپاه پاسداران، شماری از آنان ملیت افغانستانی داشتند. یکی از آنان زین‌العابدین سعادت، دانشجوی رشتۀ اقتصاد در سوئد، بود.

در میان قربانیان هواپیمای سرنگون‌شده اوکراینی با موشک‌های سپاه پاسداران، شماری از آنان ملیت افغانستانی داشتند. یکی از آنان زین‌العابدین سعادت، دانشجوی رشتۀ اقتصاد در سوئد، بود. در میان قربانیان هواپیمای سرنگون‌شده اوکراینی با موشک‌های سپاه پاسداران در بامداد ۱۸ دی ۱۳۹۸، شماری از آنان متولد افغانستان بودند و یا ملیت افغانستانی داشتند. یکی از این قربانیان زین‌العابدین سعادت، دانشجوی رشتۀ اقتصاد در سوئد، بود.

در میان قربانیان هواپیمای سرنگون‌شده اوکراینی با موشک‌های سپاه پاسداران در بامداد ۱۸ دی ۱۳۹۸، شماری از آنان متولد افغانستان بودند و یا ملیت افغانستانی داشتند. یکی از این قربانیان زین‌العابدین سعادت، دانشجوی رشتۀ اقتصاد در سوئد، بود.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

ps752justice 💔🖤🥀 یعنی اینقدر که رادیو فردا بیاد این جانباختگان هست.، اقوام درجه دوشون بیادشون نیستند.. خباثت رسانه

اردوغان: موسیلاژ در نرخ تورم را در اسرع‌ وقت از بین خواهیم بردرئیس‌جمهور ترکیه تاکید کرد همان‌گونه که معضل موسیلاژ در نرخ ارز را پاکسازی کردیم، موسیلاژ در نرخ تورم را نیز در اسرع‌ وقت از بین خواهیم برد. - خبرگزاری آناتولی لە کلکی ئەم تێرۆریستە بەم کە ئێوە پێی ئێژن; سەرۆک کۆمار.

راستی‌آزمایی؛ آیا اومیکرون در میان افراد واکسینه‌شده مسری‌تر است؟ | DW | 08.01.2022برخی از داده‌های آلمان و دانمارک ''ظاهراً'' نشان می‌دهند که احتمال ابتلا به اومیکرون در میان افراد واکسینه‌شده‌، نسبت به افرادی که واکسن نزده‌اند، بیشتر است. آیا این ادعا درست است؟

تصاویری از چشم‌انداز زمستانی پارک مرکزی نیویورک پس از بارش برفشماری از ساکنان نیویورک روز جمعه در پارک مرکزی در مرکز منهتن به برف‌بازی و درست کردن آدم برفی مشغول شدند.

حذف ایران از بازارهای جهانی صادرات محصولات کشاورزی؛ استانداردهایی که «بیش از سه دهه» رعایت نشده‌اندبا ارتقای استاندارد محصولات کشاورزی در عرصه جهانی، صادرات محصولات ایران طی دهه‌های گذشته از کشورهای تراز اول و دوم، به چند کشور اطراف خود، از جمله عراق و افغانستان محدود شده و به گفته کارشناسان بیم آن می‌رود که ایران همین بازار را نیز از دست بدهد. جان مردم ایران ذَره ای برای رژیم پَلید مَلعون ایدئولوژی فرقه فاسد شیعه آخوندی سَپاهی ارزشی ندارد ویرانی ایران با تین حکومت عَقیدتی ننگین قَطعی میباشد 👎🏻🇮🇷 انقد که سم میزنن

احتمال قاچاق سلاح از ایران به یمن در پیش‌نویس گزارش محرمانه سازمان مللبه گزارش روزنامه «وال استریت ژورنال» تهیه‌کنندگان پیش‌نویس گزارش محرمانه سازمان ملل به مصاحبه‌های انجام‌شده با خدمه یمنی شناورهای توقیف شده و داده‌های دریانوردی استناد کرده‌اند. کس خار خامنه‌ای در برابر سیل میلیاردها دلار 'سلاحهاى زيبا' كه به ائتلاف سعوديها هديه مى دهيد، بگذاريد چند لنج سلاح هم به مردم يمن برسد! موضع شما نشان مى دهد كه در اين ميان بي طرف نمى باشيد و در كشتار مردمان بى گناه يمنى با قاتلان همراهيد.

از انهدام جنگنده خودی تا سرنگونی هواپیمای اوکراینی؛ نقش سپاه در ناامنی آسمان ایرانساقط شدن هواپیمای مسافربری با موشک‌ها سپاه در بامداد ۱۸ دی دو سال پیش نخستین مورد نبود از مواردی که یک هواگرد خودی قربانی سامانه‌های پدافندی نیروی هوافضای سپاه پاسداران می‌شد. طالبان بازداشتی‌ها را در صندوق عقب خودرو می‌اندازد!

نسخه چاپی

در میان قربانیان هواپیمای سرنگون‌شده اوکراینی با موشک‌های سپاه پاسداران در بامداد ۱۸ دی ۱۳۹۸، شماری از آنان متولد افغانستان بودند و یا ملیت افغانستانی داشتند.

یکی از این قربانیان زین‌العابدین سعادت، دانشجوی رشتۀ اقتصاد در سوئد، بود.

آن‌چه می‌شنوید، روایت تلخ و دردناک محمدمهدی سعادت، پدر هفتادساله زین‌العابدین، است از آن‌چه رخ داد و یأس کامل از حکومت جمهوری اسلامی ایران برای دادخواهی.