روایت دو دختر از خشونت‌های پ.ک.ک: ما را مورد آزار جنسی قرار دادند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دو دختر که در شرناق ترکیه از سوی پ.ک.ک ربوده و به مخفیگاه‌ این گروه تروریستی برده شدند، در گفتگو با آناتولی از آزار جنسی و خشونت‌های پ.ک.ک پرده برداشتند. - خبرگزاری آناتولی

دو دختر که در شرناق ترکیه از سوی پ.ک.ک ربوده و به مخفیگاه‌ این گروه تروریستی برده شدند، در گفتگو با آناتولی از آزار جنسی و خشونت‌های پ.ک.ک پرده برداشتند.دو دختر زیر 18 سال با اسامی رمز «چیچک» و «توپراک» که یک ماه و نیم پیش در شرناق ترکیه از سوی پ.ک.ک ربوده و به مخفیگاه‌ این گروه تروریستی برده شدند، در گفتگو با آناتولی از آزار جنسی و شکنجه‌های پ.ک.ک پرده برداشتند.

این دختران درباره ربوده شدن و خواسته تروریستها از آنها گفتند:"مشغول چراندن دامها بودیم که توسط عناصر گروه تروریستی پ.ک.ک ربوده و بدون اینکه حرفی به ما بزنند به یک منطقه کوهستانی برده شدیم. ربایندگان چند روز ما را گرسنه منتظر نگه داشته و سپس به غار پ.ک.ک بردند و در آنجا گفتند: باید تروریست شده و برای کردستان بجنگید".

چیچک و توپراک در ادامه به خشونت‌هایی که عناصر پ.ک.ک علیه آنها اعمال کردند، اشاره و فاش کردند: پس از اینکه از پذیرفتن این کار سرباز زدیم، مورد سوء استفاده جنسی و شکنجه قرار گرفتیم. چیچک درباره فرارشان از چنگ عناصر پ.ک.ک گفت: پنج روز قبل بازهم شکنجه شده و تصمیم به فرار گرفتیم. نمی‌دانم از چند روز قبل آزار و اذیت جنسی آنها شروع شد به توپراک گفتم باید از اینجا فرار کنیم و گرنه اینها ما را خواهند کشت. روزی که جلوی غار کسی کشیک نمی‌داد از فرصت استفاده کرده و پشت صخره‌ها مخفی شدیم.

او ادامه داد: یک روز تمام پیاده روی کردیم، دو روز چیزی نخوردیم و پرسان پرسان خود را به شهر رساندیم. موقع فرار لباس‌ تروریست‌ها را بر تن داشتیم اما نیروهای ژاندارمری به سوی ما شلیک نکردند زیرا ما اسلحه نداشتیم. سپس برای‌مان آب و غذا تامین کردند. ما میهن‌پرستیم می‌خواهم به اعضای گروه تروریستی پ.ک.ک بگویم که فریب دروغ‌های آنها را نخورید و تسلیم شوید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بسکتبال ایران پس از دو شکست در جام جهانی ۲۰۱۹ • پادکست ورزشی | DW | 03.09.2019در گفت‌وگو با رضا طاهری، کارشناس و داور پیشین بسکتبال در آلمان که در محل برگزاری جام جهانی در گوانجو حضور دارد، به بررسی وضعیت تیم ملی بسکتبال ایران پس از دو دیدار نخست این تیم و همچنین چگونگی بخت باقی مانده برای صعود به المپیک پرداخته‌ایم.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

یادی از پیشگامان موسیقی ایران از «وزیری» تا «دهلوی»+صوتبسیاری از کارشناسان و موسیقی‌دانان سال 1303 هجری شمسی را سرآغاز تحول موسیقی ایرانی می‌دانند. هنرمندان ایرانی از این مقطع به بعد برای ارتقای سطح کیفی موسیقی ایرانی دست به خلاقیت و نوآوری زدند. علینقی وزیری، روح‌الله خالقی، پرویز محمود، حسین ناصحی و حسین دهلوی برخی از این هنرمندان هستند که تاثیرات مهمی بر موسیقی ایرانی گذاشتند، اما دلایل ماندگاری نام آنها در تاریخ موسیقی ایران چیست؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سهم ایران از تجارت گردشگری در دنیا تنها نیم درصد است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سهم ایران از تجارت گردشگری در دنیا تنها نیم درصد است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| سهم ایران از تجارت گردشگری در دنیا تنها نیم درصد است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پس از ناکامی عملیات نجات خرس‌ها،‌ پلیس توله خرس را از سطل آشغال نجات دادپس از ناکامی عملیات نجات خرس‌ها،‌ پلیس توله خرس را از سطل آشغال نجات داد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »