روایت باورناپذیر کرملین از 'دارایی‌های ناچیز' پوتین | DW | 16.04.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کاخ کرملین فهرستی از دارایی‌های شخصی ولادیمیر پوتین منتشر کرد که با شوخی و استهزای کاربران اینترنتی روبرو شد. بر مبنای این فهرست پوتین از جمله مالک یک آپارتمان ۷۷ مترمربعی و سه خودروی شخصی است.

بر پایه اطلاعاتی که کاخ کرملین منتشر کرده رئیس جمهوری روسیه، ولادیمیر پوتین در سال گذشته میلادی در مجموع ده میلیون و ۲۰۰ هزار روبل حقوق دریافت کرده که معادل حدود ۱۱۴ هزار یورو می‌شود.

منتقدان احتمال می‌دهند دارایی‌های واقعی حاکم روسیه چندین برابر فهرست اعلام شده باشد و برخی او را یکی از ثروتمندترین مردان جهان به شمار می‌آورند.دستگاه حکومتی ولادیمیر پوتین بارها به فساد مالی متهم شده و برخی ناظران معتقدند بسیاری از نزدیکان و معتمدان رئیس جمهوری روسیه الیگارش‌های روسی با ثروت‌های افسانه‌ای و افراد وابسته به آنها هستند.

آمریکا ششم آوریل در یک بسته تحریمی جدید علیه روسیه چند بانک بزرگ این کشور، دو دختر ولادیمیر پوتین و دختر و همسر سرگئی لاوروف، وزیر خارجه را تحریم کرد.یک مقام ارشد آمریکایی که نخواسته نامش فاش شود به خبرگزاری رویترز گفته است کاخ سفید به این نتیجه رسیده که نزدیکان و اعضای خانواده پوتین در پنهان کردن دارایی‌های او نقش فعالی بر عهده دارند و به همین دلیل تحریم شده‌اند.

در این فیلم به پنهانکاری‌ها و پرده‌پوشی‌های انجام شده در مالکیت این کاخ که ظاهرا به انواع تجهیزات ایمنی مجهز است اشاره می‌شود.به گفته ناوالنی و همکارانش فقط همین"قصر پوتین" بیش از یک میلیارد یورو ارزش دارد. کرملین مستند ناوالنی و همکارانش درباره این قصر را بی‌معنی و دروغ خوانده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یاد قالیباف بخیر و نیکی. تو که انقدر شبیه‌ش هستی چرا راه‌ش ندادی بیاد تو؟

یادتون دوره پیش قالی باف فهرست دارایی های خود وخانواده مافیای اش را نشان مردم داد؟ بنظرتان پوتین از جاسوسانش یاد گرفته؟ یا خالی باف از اربابش؟

MaryamMihandost اکثر اختلاسگرها انکار میکنند که به این معناست که ما غلط کرده باشیم، گووه خورده باشیم با هفت پشتمون اگر ثروت غیر قانونی داشته باشیم. یعنی اوج حقارت ماهیت ذاتی آنها. حالا به غبغب یارو و درنده خوییش نگاه نکنید ماهیتا یه موجود حقیر و بی ارزشه. 👎👎

جای تعجب نیست که دویچه‌وله فارسی به بهانه خبری در مورد 'فهرست دارایی های' یک جنایتکار جنگی زيرکانه یک عکس خندان از یک هیولای انسان نما را باز پخش می‌کند.

مثل سران مملکت ما هیچی نداره بی همه چیز

چقدر شبیه بعضی ها هست

چون رویکرد تبلیغاتی برعلیه پوتین است هرکاری بکند رسانه ها عکس آنرا می‌گوید والا درآمد سالانه‌ی سه صدو چند هزاری جوبایدن هم مسخره بود اما هیج رسان‌ی چیزی نگفت.

احتمالا آقا ولاد هم به قول بعضی ها 'هدیه‌ای' زندگی می‌کنه :)))

چقدر شبیه دارایی مسوولان ماهست🤔

چقدر آشناس این مورد

دولت ما شاگرد هایی هستند ک از استاد پیشی گرفتند ریس های دولت و مجلس و قوه قضایه ما حتی خونه هم ندارند و مستاجر هستند

خرخودشونند

نکبت! بیاایران بده اسمتو بنویسن برو یارانه بگیر خون آشام

آخی😢🤧 این که از عظما هم کمتر درآمد داره 🥺😭 دلم برا هر دو کباب شد(البته یاد گوشت کبابی نیفتند که حتما هر دو از فقر زیاد، گوشت را فقط در خواب میبینند …..)

لاکردار ، هر که با ایرونی جماعت ، نشست و برخاست کرد ، تمامی حقه ، تقیه ، خدعه ، فریب ، دروغگویی ، شارلاطانی ، و.... و... ، رشوه دادن ،و گرفتن را سریعا یاد میگیرد . و بکار هم میگیرد . 🤣

اینجا که دارایی شخصی بعضی‌ها یک پراید و دیگری تنها یک وانت کتاب است!

آمارش شبیه علم الهداس که می‌گفت مستمری بگیره تامین اجتماعیه وبه نون شبش محتاجه

درست مثل حاکمان ومسولین ج ا که بدبختها هیچی ندارند حتی برای نان شب هم محتاج هستند .مثل اون بیچاره خمینی دجال دیدید کجا زندگی میکرد یا همین خامنه ای جورابش سوراخ میشه با اون دست کچ اش خودش می دوزد. تا آخوند کفن نشود این وطن وطن نشود نه به جمهوری اسلامی

مالک روسیه پوتین است

دروغ‌توزات‌پوتین‌هست‌

ریس جمهور باشی چه نیازی به پول داری تازنده استی معاش دولتی داری پس چه نیاز به پول اضافی ؟ اگر کسی ریس جمهور باشد قصد پولدار شدن را داشته باشد بجای خدمت به وطنش خیلی احمق و بی خاصیت است.

برای همین که مردم روسیه پوتین میپرستن .. این مرد یک فرشته هست و تمام مردم روسیه به آون باور دارن

اشتباه شده آپارتمان ۷۰ متره نه ۷۷ متر .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ولی‌عهد سعودی به پوتین: از راهکار سیاسی برای حل بحران اوکراین حمایت می‌کنیممحمد بن سلمان، ولی‌عهد سعودی در گفت‌وگوی تلفنی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه، حمایت و پشتیبانی پادشاهی عربی سعودی از تلاش‌هایی که به دست‌یابی به
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی: جهان باید برای احتمال استفاده پوتین از سلاح هسته‌ای آماده باشد | DW | 16.04.2022رئیس جمهور اوکراین گفته است پوتین می‌تواند از سلاح‌های هسته‌ای و شیمیایی در جنگ اوکراین استفاده کند. پلیس کی‌یف از کشف بیش از ۹۰۰ جسد غیرنظامیان در اطراف پایتخت خبر داد. روسیه ۱۸ دیپلمات اتحادیه اروپا را اخراج کرد. درسیاست استعمال شده گان مستحق مجازات اند ریس جمهور احمق استعمال شده. نظربه اظهارات پوتین وبرداشت هرکشورعضووارساوشوروی به ناتو پایگاه دادپوتین ان پایگاه را نابودمیکند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ممانعت از اعزام فعال کارگری بیمار از زندان به بیمارستان، بازداشت دو فعال کارگریعلیرضا ثقفی، فعال کارگری محبوس در زندان کچویی کرج، وضعیت سلامتی نامناسبی دارد ولی مسئولان بهداری زندان «مانع از اعزام» او «به بیمارستان خارج از زندان» شده‌اند. این شیوه جدید اعدام فعالان سیاسی است! خودکشوندن ! اقای حداد عادل در لغتنامه درج کن این لغت اسلامی غیر انسانی را
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

کمک‌های انسانی ترکیه به بیش از 6.7 میلیون سوری از آغاز جنگهلال احمر ترکیه به بیش از 6.7 میلیون نیازمند در جریان جنگ داخلی سوریه کمکهای انسانی و غذایی ارائه کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پوتین و بن سلمان در باره تحولات اوکراین گفت‌وگو کردندرئیس جمهور روسیه و ولیعهد عربستان سعودی طی تماس تلفنی تحولات اوکراین و بازارهای انرژی را مورد بحث و گفت‌وگو قرار دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اختصاص بیش از یک میلیارد یورو کمک نظامی آلمان به اوکراین | DW | 15.04.2022دولت آلمان کمک نظامی خود به کشورهای مختلف را دو میلیارد یورو افزایش می‌دهد و بیش از نیمی از آن به اوکراین می‌رسد. خرید تسلیحات از شرکت‌های آلمانی مشروط به صدور مجوز صادرات از سوی وزارت اقتصاد آلمان است. همین صدر اعظم آلمان چند روز پیش گفته بود اگر ارسال تسلیحات سنگین غرب به اوکراین ادامه یابد منجر به جنگ جهانی سوم می‌شود. بعد الان خودشون دارن سلاح میفرستن؟!!! حقوقارو زیاد کنه با این تورم 😡🤮 جاش زلنسکی حاضر به دیدار با رهبر آلمان نیست عروسک خیمه شب بازی آمریکا رو حتی کمپینی مثل زلنسکی آدم حساب نمیکنه
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »