روایت حاجی‌زاده از هشدار قاسم سلیمانی به حسن روحانی | DW | 12.01.2022

22/10/1400 07:06:00 ب.ظ

حاجی زاده، فرمانده هوافضای سپاه در مصاحبه‌ای با کیهان به جلسه چهار سال پیش فرماندهان سپاه با روحانی پرداخته است. این در حالی است که انگشت اتهام خانواده قربانیان حمله موشکی سپاه به هواپیمای اوکراینی از جمله متوجه اوست.

حاجی زاده، فرمانده هوافضای سپاه در مصاحبه‌ای با کیهان به جلسه چهار سال پیش فرماندهان سپاه با روحانی پرداخته است. این در حالی است که انگشت اتهام خانواده قربانیان حمله موشکی سپاه به هواپیمای اوکراینی از جمله متوجه اوست. امیرعلی حاجی زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران در مصاحبه‌ روز چهارشنبه ۲۲ دیماه (۱۲ ژانویه) با روزنامه کیهان به بخشی از موضوعاتی که در جلسه با حسن روحانی مطرح شده پرداخته است.

موضوع بر سر جلسه فرماندهان سپاه پاسداران با حسن روحانی، رئیس جمهور پیشین جمهوری اسلامی در آغاز دومین دوره زمامداری او است.

گفته می‌شود شماری از فرماندهان عالی رتبه سپاه پاسداران در آن جلسه با حسن روحانی دیدار و گفت‌وگو کرده بودند. در آن هنگام محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران بود. افزون بر جعفری و شخص حاجی زاده، قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین سپاه قدس نیز در این نشست با رئیس جمهور وقت ایران حضور داشته است.

در جلسه مشترک فرماندهان سپاه با روحانی چه گذشت؟ حاجی زاده از هشدار قاسم سلیمانی به حسن روحانی سخن گفته است. روحانی متهم به"خودزنی" و"تخریب سپاه" شده و از او به عنوان کسی یاد شده که برخلاف اظهارات خامنه‌ای عمل می‌کرده است. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

الاریانی: ارتش یمن با پیشروی‌ در جنوب مأرب خسارت‌های سنگینی به حوثی‌ها وارد کردمعمر الاریانی‌، وزیر اطلاع‌رسانی یمن با اعلام خبر پیشروی‌های چشمگیر ارتش یمن در جبهه‌های جنوب استان مأرب، تاکید کرد که در این نبرد‌ها خسارت‌های جانی و مادی به امید آزادی ایران و سایر مردم منطقه از حکومت جنایتکار جمهوری اسلامی

تصاویر مقابله پلیس استرالیا با حامیان نواک جوکوویچ با توسل به اسپری فلفلطرفداران نواک جوکوویچ، تنیس‌باز صرب، در اطراف خودرویی که از دفتر وکیل او در ملبورن خارج شده بود و گفته می‌شد که آقای جوکوویچ در آن است، چنان تجمع کردند که آمد و شد در بخشی از این شهر مختل شد.

به‌رغم هشدارهای آمریکا، روسیه به اعزام نیرو به مرز با اوکراین ادامه می‌دهدمنابع آمریکایی گزارش دادند که مسکو به‌رغم ادامه گفت‌وگو با واشینگتن همچنان به تقویت نیروها و تجهیزات نظامی در مرزهای خود با اوکراین ادامه می‌دهد.روزنامه حق آمریکاست الان بعد از 30 سال فروپاشی شوروی هر کاری چپ ها کردن آمریکا کوتاه اومده انقدر کوتاه اومده که اینجوری شده ترامپ یک استثنا بود

نظرسنجی انتخابات ریاست جمهوری فرانسه: شانس ماکرون در برابر پکرس در دور دوم۵۰ به ۵۰ استامانوئل ماکرون که هنوز به‌طور رسمی نامزدی در انتخابات آتی را اعلام نکرده است در نظرسنجی‌های اخیر با یک ریزش ۳ درصدی بین ۲۲.۵ تا ۲۳ درصد آرا را از آن خود خواهد کرد ولی کماکان پیشتاز دور اول خواهد بود.

هشدار دبیرکل ناتو به روسیه در مورد تهاجم نظامی به اوکراین | DW | 10.01.2022نمایندگان آمریکا و روسیه تلاش دارند در ملاقات خود در ژنو راه‌حلی برای بحران اوکراین بیابند. دبیرکل پیمان ناتو گفت از پیوستن اوکراین به ناتو همچنان حمایت خواهد کرد. روسیه اما تأکید دارد که کی‌یف هرگز به ناتو نخواهد پیوست. وظيفه ناتو دادن هشدار نظامي است نه سياسي و اقتصادي. هشدار سياسي و اقتصادي دادن وظيفه وزراي خارجه است نه نظاميان

روسیه می‌گوید واکنش به شکست مذاکرات امنیتی با آمریکا «نظامی- فنی» خواهد بودمعاون وزیر خارجه روسیه پس از مذاکره با نمایندگان آمریکا گفت مسکو در حال حاضر روی مذاکرات دیپلماتیک تمرکز دارد و قصد ندارد واکنش‌های نظامی در صورت شکست این مذاکرات را توضیح دهد.