روایت اعتماد از زندگی سه زن که در معرض خشونت خانگی بودند؛ ساجده: همسرم گفت مگر از فلانی کمترم که زنش را کشت و چند سال بعد از زندان آزاد شد

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 59%

نیره خادمی-ساجده، گیسوهای تاب‌دار سیاهش، سه بار دور دستان مراد پیچیده شده و از پاهایش، آویزان از سقف مانده. پرستو، مهره پنجم کمرش زیر مشت و لگد بیرون زده، بعد دیگر بریده و از خانه بیرون زده.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

ساجده گفت: هفته پیش، پس از جلسات زوج درمانی دوباره تماس گرفت. تهدیدم کرد و گفت «منتظرم دوباره تو را در جایی گیر بیاورم، خودت و فامیل‌هایت را با تیر بزنم. مگر من از فلانی کمتر هستم که زن و فامیل‌های زنش را کشت و آخرش هم، چند سال زندان افتاد و بعد آزاد شد.»نیره خادمی-ساجده، گیسوهای تاب‌دار سیاهش، سه بار دور دستان مراد پیچیده شده و از پاهایش، آویزان از سقف مانده. پرستو، مهره پنجم کمرش زیر مشت و لگد بیرون زده، بعد دیگر بریده و از خانه بیرون زده.

دو سال به او فرصت دادم اما حتی در جلسه‌های مشاوره هم فحاشی می‌کرد. یک بار در موسسه و در مقابل مددکارها من را کتک زد که بابت آن هم در دادگاه پرونده‌ای دارم. تا همین حالا در تمام دادگاه‌ها محکوم شده و همین دو هفته پیش، پس از جلسات زوج درمانی دوباره تماس گرفت. تهدیدم کرد و گفت «منتظرم دوباره تو را در جایی گیر بیاورم، خودت و فامیل‌هایت را با تیر بزنم. مگر من از فلانی کمتر هستم که زن و فامیل‌های زنش را کشت و آخرش هم، چند سال زندان افتاد و بعد آزاد شد.

اولین باری که این خشونت اتفاق افتاد چه کردید و چه شد که تصمیم گرفتید به پلیس مراجعه کنید و ماجرا را به‌ طور قضایی پیگیری کردید؟ «روزی که متوجه این آسیب شدم، فکر می‌کردم جز مدیریت کردن آن و ادامه دادن به این زندگی، راهی ندارم در حالی که مثل روز روشن بود که ادامه آن روند، جز لطمات روحی و جسمی به خودم و بچه‌هایم، آورده دیگری ندارد. در حال پیگیری روند اداری و درمان بودم که روان درمان‌گر دخترم، خانه امن را معرفی کرد. با چند روز تاخیر، پیشنهاد را قبول کردم. روزی که وارد خانه امن شدم، تصوری از هیچ چیز نداشتم. خیلی دلم گرفته بود و احساس تنهایی می‌کردم.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فیلم/ لرز کودک فلسطینی نجات یافته از زیر آوارویدئویی از لرزش کودک فلسطینی که از زیر آوار بیرون کشیده شد را در ادامه ببینید.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

درخواست حذف رژیم صهیونیستی از کمیسیون مقام زن سازمان ملل/ یونیسف برای کودکان غزه چه کرده است؟رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی خواستار حذف رژیم صهیونیستی از کمیسیون مقام زن سال ملل متحد شد و گفت که در این خصوص مکاتباتی نیز صورت گرفته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیش از ۷۰۰ هزار تبعه‌ی غیرقانونی از کشور طرد ‌شدندفرمانده مرزبانی فراجا گفت: از ابتدای سال ۷۳۸ هزار و ۷۴۹ نفر از اتباع بیگانه که به شکل غیر قانونی وارد کشور شده بودند، از کشور طرد شدند.
منبع: MashreghNews - 🏆 5. / 63 ادامه مطلب »

بخشش مرد همسرکش بعد از ۲ بار رفتن پای چوبه دارمردی که به اتهام قتل همسرش ۲ بار پای چوبه دار رفته بود بالاخره بعد از گذشت ۱۱ سال از وقوع قتل با رضایت فرزندانش بخشیده شد و به زودی آزاد می‌شود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کارشناسان سازمان ملل خواستار آزادی دو مدافع حقوق زن از زندان طالبان شدندکارشناسان سازمان ملل متحد، سه‌شنبه 9 عقرب (آبان) از طالبان خواستند که فوراً دو مدافع حقوق زن را که بیش از یک ماه است در بازداشت به سر می‌برند و دلیلی برای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سفر 8 میلیارد ساله دورترین انفجار رادیویی کیهانیانفجارهای کوتاه و سریع امواج رادیویی که از کهکشان‌های بسیار دوردست به زمین می‌رسند، در طول یک میلی‌ثانیه همان میزان انرژی را آزاد می‌کنند که خورشید طی چند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »