روایتی دیگر از واقعه مرگ رومینا از زبان اولین ناظر قتل

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ایلنا گزارش می دهد؛ روایتی دیگر از واقعه مرگ رومینا از زبان اولین ناظر قتل

به گزارش خبرنگار ایلنا، رومینای 13 ساله اهل روستای لمیر، از توابع شهرستان تالش در آغوش خانواده‌ای دیده به جهان گشود که با آمدنش لبخند را بر لبان پدر و مادر نشاند و چه آرزوها که پدر و مادر در سر برای او نمی‌پروراندند؛ غافل از اینکه روزگار سرنوشت دیگری برایشان رقم زد و در اول خردادماه امسال دست پدر به خون کسی آغشته شد که تا قبل از اتفاق شوم، جان جانانش بود و مادر جوانی که مرگ تنها جگر گوشه دخترش او را در کنج خانه بیمار و نزار و مبهوت نشانده است.

عموی رومینا ادامه می‌دهد: مادر رومینا روز حادثه داخل حمام بود، وقتی متوجه می شود که کار از کار گذشته بود. او هم اکنون شرایط روحی بسیار بدی دارد و مدام در حال تشنج است. به گفته وی، ماجرا از آن جایی شروع می شود که پسری ۲۹ ساله در مسیر زندگی رومینا قرار گرفته؛ ارتباطی که بیشتر از ۸ روز طول نکشید و در آخر به زندگی رومینای معصوم پایان داد.

وی در ادامه می گوید: بعد از فرار رومینا پدر او برای پیدا کردن دختر نوجوان به مکان های مختلفی می رود که نهایتاً در آستارا سرنخی از او پیدا می‌کند و با شکایت پدر؛ قاضی دستور دستگیری را صادر و با جستجوی پلیس آگاهی شهر مرزی آستارا دختر پیدا و سپس تحویل پدر داده می شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این حادثه شوم و هزاران مانند این که در چهل سال اخیر بوقوع پیوسته جرم آن تماما به گردن زعمای دین و مروجان نظریه‌های حکومتی است که میخواهند بعنوان فرهنگ به خورد ملت بدهند. غرق کردن ملت در خرافات و تعصبات جهت فراموشی مطالبات، شیوه ناجوانمردانه ملایان و از نیرنگهای جمهوری اسلامیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واکنش روحانی به قتل رومینا اشرفی/صدور دستور تسریع در رسیدگی به لوایح منع خشونتخشونت در ماهیت هویت دروغین،من منیت مندرآوردی و علوم بی استعدال بی منطق فارسیعربی شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران از اواخرساسانیان تا به امروز بر ایرانیان تحمیلی بنیان شده باید این تشگیلات جاهلیت شئونیزم فارسی تحمیلی فرقه فارسیسم ازبیخ و بن حذف و براندازی و نابود شود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روایت اهالی سفیدسنگان از قتل رومینا اشرفیخبری با تیتر روایت اهالی سفید سنگان! خیلی شیک و مجلسی با روایت سایت خبرآنلاین دارین قضیه رو تقلیل میدین به حفظ آبرو! و مذهب و قوانین فقهی اسلام رو زیرسبیلی نجات میین؟ حالا سایت خبرآنلاین به کی نزدیکه؟ ایران وایر نزدیک به کیه؟ خود پسره مصاحبه کرده گفته رابطه ای نداشتیم فقط میخواستم از مرگ نجاتش بدم پدره کلا مریض بوده پدر پسره هم میگه مراسم گرفتیم که عروسمون بشه نامه آزمایشگاه هم گرفتیم ولی پدر عروس پلیس خبر کرد و آبروریزی کرد و بعد دختر و کشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مادر رومینا اشرفی: شوهرم می‌گفت به رومینا یاد بده خودش را حلق آویز کندAlinejadMasih DehkordiMaryam روزی خواهد آمد دختران سرزمینم مو های خود را در دستان باد میسپارند، عشقشان را میبارند بر فراز ایرانم، می شکنند این سکوت خوفناک خیابان را با خندهایشان. بی گمان کوچه پس کوچه های خاکستری سرزمینم رنگ و عطر بهار به خود میگیرند. بزرگ ترین آرزویم این است. دختر_ایران ایران AlinejadMasih DehkordiMaryam عکس اون باباشو کسی نداره ببینیم چ هیولای بوده؟ AlinejadMasih DehkordiMaryam رومینا به ایران و ایرانی مربوط میشه درباره GeorgeFloyd هموطن خودتون نظری ندارید؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به قتل رومینا: 'خانه پدری' امن نیست | DW | 27.05.2020قتل فجیع رومینا به دست پدر، بازتاب گسترده‌ای در میان فعالان سیاسی، زنان و کودکان و حقوقدانان داشته است. آیا طبق قانون این پدر مجازات می‌شود؟ قوانین و لوایح حمایت از کودکان و زنان در برابر خشونت کجا ماند‌ه‌اند‌؟ نا امنی جامعه به خاطر جمهوری داعش اسلامی است. کانال دلاک،، طبق قانون رژیم، اون صاحب خون بچه ش هست و بعد از خوابیدن سر و صداها آزاد خواهد شد و اجازه دارد بیاید جهت عقد و نکاح، از ننه بزرگ نود ساله ت تا دختر نُه سالت رو به نیش بکشه و ببر دخمه.. میخای قانون اینم قانون،، برای ما لفظ قلم حرف میزنه داشاق 🤨 لوایح حمایتی تو پستوی فرامین رهبری چندین ساله خاک می خورند. جامعه ایران پر است از قتل های ناموسی که با خودکشی ،مسمومیت و سوختن لاپوشانی شدند و برادران و پدران قاتل با آرامش خاطر در لوای حمایتی قانون و فرهنگی که ج.ا پشتیبان سفت و سختشه،بدون هیچ مجازاتی، آزاد و خوش زندگی میکنند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در ایران به بیش از 141 هزار نفرطی یک روز گذشته 2080 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در ایران شناسایی شده و 56 بیمار نیز فوت کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفرهای راهیان نور از تیر ماه از سرگرفته می‌شودرئیس ستاد مرکزی راهیان نور اعلام کرد با رعایت پروتکل های بهداشتی از تیر ماه ۱۳۹۹ سفرهای راهیان نور در مناطق سفید انجام می شود. راهیان گور؟ تنها چند روز پس از بازگشایی مدارس در کره جنوبی که به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل بودند، بار دیگر بسیاری از مدارس به دلیل افزایش دوباره موارد ابتلا به این ویروس تعطیل شدند. بیش از ۱۸۰ مدرسه بار دیگر به آموزش آنلاین روی آورده‌اند درشو بزارین با این ستاد🤮
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »