روایت بهبودیافتگان همدانی از چگونگی ابتلا به کرونا

22/08/1399 09:57:00 ق.ظ

روایت بهبودیافتگان از چگونگی ابتلا_به_کرونا | استفاده نکردن از ماسک، حضور در مجالس، محافل و دورهمی‌های خانوادگی و بی اعتنایی به شیوه‌نامه‌های بهداشتی قصه پرغصه بهبود یافتگانی است که آنها را گرفتار بیماری کرونا کرده است. بیشتر بخوانید:

همدان- ایرنا- استفاده نکردن از ماسک، حضور در مجالس، محافل و دورهمی‌های خانوادگی و بی اعتنایی به شیوه‌نامه‌های بهداشتی قصه پرغصه بهبود یافتگانی است که آنها را گرفتار بیماری کرونا کرده است. با شتاب گرفتن طغیان بیماری و رشد آمار مبتلایان به کرونا، بخش زیادی از کادر بهداشت و درمان نیز به این بیماری مبتلا شدند و این امر موجب شد که بار زیادی به علوم پزشکی وارد شود تا جایی که بیش از یک هزار و ۷۰۰ تن از پرسنل این دانشگاه به بیماری مبتلا شده...

با شتاب گرفتن طغیان بیماری و رشد آمار مبتلایان به کرونا، بخش زیادی از کادر بهداشت و درمان نیز به این بیماری مبتلا شدند و این امر موجب شد که بار زیادی به علوم پزشکی وارد شود تا جایی که بیش از یک هزار و ۷۰۰ تن از پرسنل این دانشگاه به بیماری مبتلا شده و ۲ تن از مدافعان سلامت شهید شدند.

کرونا هدیه نامبارک فرزند برای خانواده عین الله حسینی افزود: پس از اینکه دخترم از ابتلا به این بیماری آگاه شد نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی توجه داشت اما دیگر کار از کار گذشته بود و از طریق او ما نیز مبتلا شده بودیم.

این بیمار بهبود یافته اظهار داشت: اگر دخترم پس از بیماری به خانه ما نمی آمد و به اصول بهداشتی نظیر استفاده از ماسک توجه داشت دیگر اعضای خانواده به این ویروس مبتلا نمی شدند اما او از این موضوع غفلت کرد. headtopics.com

وی گفت: مبتلایان به کرونا بستری در بیمارستان ها و پزشکان و پرستاران شرایط سختی را پشت سر می گذارند و بنابراین همه مکلف هستیم با رعایت اصول بهداشتی، شستشوی مرتب دست ها، پرهیز از حضور در مکان های شلوغ و پرتردد و زدن ماسک در قطع زنجیره کرونا کمک کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »
Loading news...
Failed to load news.

«صد روایت، یک روایت»؛ اقدامی علیه فراموشی با روایت زندانیان جمهوری اسلامی

از احضار تا بازداشت؛ روایت مهدی محمودیان از رفتار تحقیرآمیز بازپرسمگه مهدی محمودیان خبرنگاره که این هشتگ رو براش زدین؟ تو را بخدا مرز داشته باشید.در زمانه ای که حتی احمدی نژاد اپوزیسیون شده باید مرز داشته باشید.

گزارش‌گری از زندان اوین؛ روایت بکتاش آبتین، نویسنده زندانی از مشکلات زندانیان

صد روایت، یک روایت؛ روز جمهوری اسلامی و روایت بیش از چهار دهه زندان، شکنجه و اعدامaidaghajar از دیروز دارم صد_روایت_یک_روایت رو دنبال میکنم و میخونم، کار خیلی خوبی رو شروع کردن. عالی

روایت بلومبرگ از ذوب شدن یخ برجام در نشست وینتهران-ایرنا- شبکه خبری بلومبرگ گزارش داد: آمریکا و ایران، با «سازنده» خواندن مذاکرات از سوی واشنگتن و ابراز آمادگی تهران برای مذاکره درباره جزییات نحوه احیای توافق هسته ای سال ۲۰۱۵ که دولت دونالد ترامپ از آن خارج شد، به خروج از بن بست هسته ای نزدیک می شوند.