روایت باشگاه پرسپولیس از «سنگ‌اندازی‌ها در تبریز» + تصاویر- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

29/02/1401 09:49 ب.ظ

روایت باشگاه پرسپولیس از «سنگ‌اندازی‌ها در تبریز» باشگاه پرسپولیس با انتشار عکسی از رامین رضاییان نوشت: سنگ بزرگی که از کنار صورت رامین رضاییان در هنگام زدن کرنر رد شد! لیگ_برتر

، رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اتفاقات و حاشیه‌های رخ داده در دیدار با تراکتور و نیمه تمام ماندن این مسابقه، نوشت:‌ «سنگ‌اندازی‌ها از همان زمان ورود پرسپولیس به ورزشگاه شروع شد. در حالی که یحیی گل‌محمدی به همراه دستیارش عسگری مشغول بازدید زمین و کیفیت چمن بودند به سمت آنها سنگ پرتاب شد که به پهلوی عسگری برخورد کرد.

پیش از آغاز بازی گل‌محمدی با توجه به محرومیت از حضور روی نیمکت، قصد داشت به جایگاه ویژه برود که همانطور که از ویدئوها و عکس‌های منتشر شده مشخص است اینگونه با پرتاب اشیا و سنگ و آجر از سوی هواداران میزبان بدرقه شد! آن هم در شرایطی که نیروی انتظامی او را مشایعت می‌کرد».

باشگاه پرسپولیس در ادامه با انتشار تصاویر زیر نوشت: «پرتاب اشیای مختلف به سمت رضاییان و کمک داور اول بازی. بعد از همین صحنه داور بازی با توجه به اخطارهایی که پیش از این داده بود که در صورت تکرار پرتاب اشیا بازی را پایان می‌دهد، توپ را برداشت و بازی نیمه تمام ماند». headtopics.com

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

خیزش گرد و خاک در بیش از ۲۰ استان/ از حضور در فضای باز اجتناب کنیدخیزش گرد و خاک در بیش از ۲۰ استان سازمان هواشناسی کشور نسبت به وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در بیش از ۲۰ استان هشدار داد و از مردم خواست از حضور در فضای باز خودداری کنند.

بازداشت ۴۰۰ معترض در ایروان در پی تشدید اعتراضات در ارمنستاندر حالی که حامیان اپوزیسیون ارمنستان به دنبال گسترش تظاهرات یک‌ماهه ضد دولتی خود در سراسر ایروان هستند، پلیس این کشور روز چهارشنبه بیش از ۴۰۰ نفر معترض را در این شهر دستگیر کرد.

جنجال 'پرشورها' در یادگار امام/ دیدار پرسپولیس و تراکتور نیمه‌کاره ماندجنجال 'پرشورها' در یادگار امام دیدار پرسپولیس و تراکتور نیمه‌کاره ماند تماشاگران تراکتور با پرتاب اشیایی به داخل زمین، باعث توقف دیدار تیم‌شان با تراکتور شدند. حاجی لاکن روایت داریم از راوی 'پرشورها' در یادگار امام , پرشورها پرشور 'مرگ بر دیکتاتور' میگفتند نوید مظفری، کارشناس داوری: کمیته انضباطی درباره نتیجه تراکتور - پرسپولیس تصمیم می‌گیرد

بازداشت شماری از رانندگان در جریان اعتراضات کارگران شرکت اتوبوسرانی تهرانتجمع کنندگان در واقع به یکی از بخشنامه‌های سازمان استخدامی کشور معترض بودند که در اردیبهشت ماه صادر شده و در تضاد با مصوبه شورای عالی کار است.

اوکراینی‌ها در آلمان از ترکیه برای تخلیه غیرنظامیان ماریوپل درخواست کمک کردندگروهی از شهروندان اوکراین با تجمع در مقابل سفارت ترکیه در برلین از آنکارا برای تخلیه امت غیرنظامیان ماریوپل درخواست کمک کردند. - خبرگزاری آناتولی

پیش‌نویس توافق در وین از دو ماه قبل آماده بود/ مسائل فرا برجامی مانع شده استسخنگوی وزارت امورخارجه فرانسه گفت، پیش‌نویس توافق بازگشت به پایبندی به برجام بیش از دو ماه است که آماده شده است.