روایت تلخ برادر از حادثه مرگ کارگر پالایشگاه عسلویه/ 'موسی' قربانی شد/ 'درد' را از هر طرف که بنویسند 'درد' است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

برادر کارگری که چند روز پیش بر اثر ایست قلبی هنگام کار در شهرستان عسلویه فوت کرد، روایت تلخی از مرگ برادرش دارد. او می گوید: برادرم کاملا سالم و سرحال بود اما او به خاطر خانواده اش مجبور بود 12 ساعت در گرمای 50 درجه کار کند. او قربانی شرایط طاقت فرسای محیط کارش شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نامدار رضایی برادر کارگر پیمانکار تعمیرات مکانیک سرویس پالایشگاه چهارم و پنجم شهرستان عسلویه که روز بیست و نهم تیرماه فوت کرد در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره این حادثه گفت: برادرم "موسی" 35 ساله بود؛ جوانی سالم و تندرست که به علت گرمای بالای 50 درجه در حین انجام کار در شهرستان عسلویه دچار ایست قلبی شد و فوت کرد.

برادر کارگر متوفی ادامه داد: نمی‌دانم این حرف ها به گوش مسئولان می رسد یا نه . ما مردم بدبخت دردمان را از هر طرف که بنویسند درد است. مسئولان از کارگر فقط انتظار کار دارند بدون اینکه شرایط ایمن و مناسب کار را فراهم کنند. برادرم به خاطر این جانش را از دست داد که مجبور بود در گرمای بالای 50 درجه به مدت 12 ساعت کار کند. آیا مسئولان خودشان حاضرند در چنین شرایطی کار کنند؟

علی اکبر فاطمی نماینده بوشهر در شورای عالی استان ها نیز در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در مورد فوت این کارگر جوان در عسلویه گفت: به طور کلی ساعات کاری کارگران پارس جنوبی زیاد است و شرایط کار بسیار سخت، آلایندگی محیطی، گرما و رطوبت زیاد وزیدن باد بسیار گرم ، هوای شرجی شدید، آلایندگی و گرما، کار کردن کارگران در این شرایط در فضای باز باعث گرمازدگی و در برخی موارد فوت آنها می شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بهترین همدم؛ یادواره‌ای از خسرو جعفرزاده به روایت همسرش‏اخیراً خسرو جعفرزاده، موسیقی‌شناس، معمار و نویسنده ایرانی در سن ٧٨ سالگی در وین اتریش درگذشت. ‏ به نظرم کسی که از سال 1339 در وین (پایتخت اتریش)زندگی کرده و برای ایران جز ضرر چیزی نداشته اصلا نمیشه یه ایرانی دونست
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کار و زحمت از او اما جایزه مال دیگران | DW | 25.07.2019۲۵ ژوئیه ۱۹۲۰؛ ۹۹ سال پیش در چنین روزی روزالیند فرانکلین در لندن زاده شد. به عنوان دانشجوی زن اجازه نداشت در رستوران دانشگاه غذا بخورد. روزشمار یاداوری : شاه حق رای زنان رو جلوتر از سویس به زنان ایران داد. زنان ایران در دوران پهلوی از حقوق بیشتری از زنان جهان برخوردار بودن.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دولت فدرال آمریکا اجرای حکم اعدام را پس از دو دهه از سر می‌گیرد«وزارت دادگستری حاکمیت قانون را اقامه می‌کند، و ما این را به قربانیان و خانوادهٔ آنها مدیونیم که حکم نظام قضایی خود را (در مورد محکومان) به اجرا درآوریم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جنگ پهپادها؛ اصرار از آمریکا انکار از ایرانامیر حاتمی، وزیر دفاع ایران با رد ادعای آمریکا مبنی بر ساقط کردن پهپاد ایران بر فراز خلیج فارس گفت:« هیچ پهپادی از ما ساقط نشده است و پهپادهای ما به طور مرتب در حال انجام ماموریت‌های خود هستند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا از کره شمالی خواست از دست زدن به اقدامات تحریک آمیز بیشتر خودداری کندبه دنبال آزمایش‌های موشکی اخیر کره شمالی، دولت آمریکا روز پنجشنبه سوم مرداد از پیونگ یانگ خواست از دست زدن به اقدامات تحریک ‌آمیز بیشتر خودداری کند. مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست یه زمانی رهبر کره شمالی عطسه میکرد آمریکا میگفت مارو تهدید کرد اما الان چون پروژه ایرانه زیردریایی اتمی رو کنن،موشک بزنن علنا کره جنوبی رو تهدید کنن یا آمریکارو فقط این خانم میاد میگه تحریکمون!!!!نکن واقعا سیاست جالبیه مهم اینه امنیت عربها به خطر نیوفته
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

خشم بوریس جانسون از گفت‌وگوی جرمی کوربین با پرس‌تی‌ویخشم بوریس جانسون از گفت‌وگوی جرمی کوربین با پرس‌تی‌وی: *جرمی کوربین چگونه می‌تواند از ایران حرف بزند؟ *او از شبکه پرس‌تی‌وی پول گرفته است *جرمی کوربین مکررا به جای حمایت از دوستان ما در آمریکا بر سر تحولات خلیج فارس، از ایران حمایت می‌کند پشمک ! کوربین گفت gulf اما جانسون گفت persian gulf خخخ اینم احمق تر از بقیه و پوزشو به خاک میمالیم تا بفهمه ایران ینی کی یا چه کسانی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »