روایت یک زن دیگر از وضعیت مخوف زندان قرچک ورامین| نامه عاطفه رنگریز؛ قرچک نام مستعار جهنم است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ روایت یک زن دیگر از وضعیت مخوف زندان قرچک ورامین| نامه عاطفه_رنگریز؛ قرچک نام مستعار جهنم است ⚡️ خانم رنگریز در نامه خود بند‌های زندان قرچک_ورامین را به قطار و اتاق‌های هر بند را به کابین قطار تشبیه کرد و نوشت «به قولی قرچک نام مستعار جهنم است.»

اسرائیل به دو عضو مسلمان کنگره آمریکا اجازه ورود به اسرائیل را نمی‌دهد؛ استقبال پرزیدنت ترامپاسرائیل ورود دو قانون‌گذار مسلمان آمریکایی به خاک اسرائیل را ممنوع کرد.

پرزیدنت ترامپ در این توئیت نوشت: «آنها از اسرائیل و همه مردم یهود متنفر هستند و هیچ گفتار یا کرداری برای تغییر ذهنیت آنها، کارساز نیست.» به گزارش رویترز، رشیده طلیب و الهان عمر، دو عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا که چندین بار از اسرائیل انتقاد کرده‌اند، اعلام کرده بودند که قصد دارند به کرانه باختری رود اردن و اورشلیم شرقی سفر کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شش دختر آزادی در زندان قرچک ورامین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا احکام زندان سه تن از فعالان زن را محکوم کرد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا صدور حکم زندان برای سه مخالف حجاب اجباری در ایران را محکوم کردآمریکا صدورحکم زندان برای سه مخالف حجاب_اجباری درایران را محکوم کرد سخنگوی وزارت خارجه آمریکا که در توئیت خود از هشتگ «چهارشنبه‌های سفید» به انگلیسی WhiteWednesdays استفاده کرده است از همه کشورها دعوت کرده تا این نقض جدی وسنگین حقوق بشر را محکوم کنند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

انتقال شاپور احسانی راد به بند عمومی زندان اوین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نادر فتوره‌چی مترجم و روزنامه‌نگار ایرانی به زندان و جزای نقدی محکوم شدنادر فتوره‌چی مترجم و روزنامه‌نگار ایرانی به زندان و جزای نقدی محکوم شد «نادر فتوره چی» مترجم و روزنامه‌نگار ایرانی از سوی دادگاه کیفری استان تهران به یک سال زندان و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شش دختر آزادی در زندان قرچک ورامین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »