روایت کشته شدن سجاد رضایی؛ جنازه‌اش را بعد از پنج روز جلوی غسال‌خانه رها کردند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

از شنبه ۲۵ آبان گم شده بود. خانواده‌اش دربه‌در به دنبال او بودند. بعد از پنج روز، نیروهای امنیتی با خانواده «سجاد رضایی» تماس می‌گیرند و به آن‌ها خبر می‌دهند که پسرشان کشته شده است اعتراضات_پاییز_۹۸ اعتراضات_سراسری ملارد در گزارش aidaghajar بخوانید.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

از شنبه ۲۵ آبان گم شده بود. خانواده‌اش دربه‌در به دنبال او بودند. بعد از پنج روز، نیروهای امنیتی با خانواده «سجاد رضایی» تماس می‌گیرند و به آن‌ها خبر می‌دهند که پسرشان کشته شده است. اما ساعت پنج صبح پنج‌شنبه، پیکر او را مقابل غسال‌خانه رها کردند تا خانواده‌اش، در عزای بی‌پناهی فرزندشان، به سوگ بنشینند.

«عاشق مکانیک بود. دیپلم مکانیک داشت. در لوازم‌یدکی خودرو کار می‌کرد. ظهر سر کار بود و بعدازظهر حوالی ساعت شش و هشت از محل کارش خارج می‌شود. دیگر به خانه نمی‌رسد.» بعدازظهر ۲۵ آبان زمانی که سجاد رضایی از محل کارش در ملارد، به خانه‌اش بازمی‌گشت همان حوالی بود، خیابان‌ها شلوغ بود و صدها نفر به خیابان آمده بودند. او هم به خیل جمعیت پیوست. اما از پشت به سینه‌اش شلیک شد و روایت زندگی این جوان بیست‌ساله، به پایان رسید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

RahaAhmadi1985 aidaghajar درود بر شهیدان قیام آبانماه، این خون‌های بناحق ریخته شده تنها عزم جوانان شورشی ایران را در مبارزه برای سرنگونی رژیم فاسد آخوندی مصمم ترمیکند

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کلمه: کشته شدن ۱۰۰ نفر در شهریاروحشت وجودمو گرفت مغزم فرمان نمیده قلب کشش نداره اخه به چه گناهی ریدم به عمامه اتون بی ناموسا Serpicoo3 خوش بحال مردم با شرف ایران 😔😡😡
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روایت سمیه شیردل نامزد میثم احمدی از جان باختن جوان ۲۷ ساله کرجیLeilibazargan ShahedAlavi تعمیرکار ماشین بود نامزدش میگفت وقتی رفت روغن ماشین هنوز زیر ناخوناش بود:( ShahedAlavi اقای علوی متشکر از اینکه این مصاحبه رو منتشر کردین. زدن یک جوان زحمتکش رعنا رو کشتن بهد با پر رویی میگن اشرار.! ما هرگز فراموش نخواهیم که اشرار واقعی کیا هستن.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روایت یک فعال کارگری از مراجعه به دو بیمارستان در روزهای اعتراضjavadroshana تک تیرانداز میزنه که یک تیر بیشتر نخوردن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خودداری رئیس مرکز بهداشت قزوین از ارائه آمار بیماران مبتلا به ایدز در استان/ کشته شدن 5 نفر بر اثر آنفولانزااگرچه رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین در گفت وگو با ایلنا از اعلام آمار دقیق مبتلایان به بیماری ایدز در استان خودداری کرد اما از کشته شدن 5 نفر در اثر بیماری آنفلوانزا در چند روز اخیر در قزوین خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حمله داعش به سلیمانیه عراق 2 کشته به جا گذاشتبه دنبال درگیری نیروهای امنیتی عراق با عناصر گروه تروریستی داعش در شهرستان کفری استان سلیمانیه عراق 2 نفر کشته و 4 تن دیگر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برآوردی تازه: 161 کشته در اعتراض‌های اخیر ایرانسازمان عفو بین‌الملل روز جمعه در حساب کاربری توئیتر خود نوشت براساس گزارش‌های موثق دریافت شده، شمار حداقل ۵۰۰ نفر کشته شدن نذاشتن خبراش در بیاد صد و شصت و یک کجا بود صدها نفر کشته شدن بیش از سیصد کشته داشتیم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »