روایتی از نجات یک خانواده آذربایجانی در پی اصابت موشک ارمنستان به مناطق مسکونی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مایس محمد‌اف روند نجات خانواده خود از زیر آوار منزلشان با دستان خود در پی اصابت موشک ارمنستان را به خبرگزاری آناتولی توضیح داد. - خبرگزاری آناتولی

مایس محمد‌اف روند نجات خانواده خود از زیر آوار منزلشان با دستان خود در پی اصابت موشک ارمنستان را به خبرگزاری آناتولی توضیح داد.به دنبال آزادسازی سرزمین‌های تحت اشغال ارمنستان توسط آذربایجان، اریوان مناطق مسکونی در مناطق مرزی را هدف قرار می‌دهد. در یکی از این حملات که از شب گذشته الی صبح امروز مناطق مسکونی استان بیلقان و مرکز آن با موشک‌های راه دور مورد هدف قرار گرفت، تعداد زیادی از خانه‌ها این شهر دچار آسیب شده و چند تن از شهروندان آذربایجان نیز جان خود را از دست دادند.

در میان این حملات خانه مایس محمد‌اف از ساکنان بیلقان نیز هنگامی که همسر، دختر و سه مهمان در خانه حضور داشتند، مورد اصابت قرار گرفته و فرو ریخت. وی در این باره می‌گوید: خانواده ما به طور معجزه آسا جان سالم به دربردند. وقتی با همسایه در بیرون بودیم صدایی مشابه به هواپیما و سپس انفجار شنیدیم، زود خود را به سمت خانه رسانده و با این منظره تلخ مواجه شدیم.

محمد‌اف گفت: همان موقع به جستجوی زیر آوار مشغول شدیم، دست کودکی پای من را گرفت فقط یک دست بیرون بود. فهمیدم که دخترم است. با دستانمان آن جا را کنده و فرزند، همسرم و 3 مهمان خود را نجات دادیم. نمی‌توانند ما را بترسانند، وطن‌مان پایدار باشد. ارمنستان نامردی کرد. 100 خانه فدای شهدا و سربازنمان شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استفاده از ماسک از هفته آینده در استان تهران اجباری استاین بیشرفا میگذارن کار از کارمیگذره بعد اخطارمیدن تعطیل میکنن خودشون خوب میدونن چ بلایی سرملت آوردن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دولت در سه ماه اخیر بیش از ٣برابر بودجه کل امسال در بورس سهام فروختیک تحلیلگر بازار سرمایه ضمن بررسی وضعیت این بازار اظهار کرد: مشکل اساسی بازار در دوره اخیر عمدتا مربوط به رشد بخشی از بازار تحت تاثیر اخبار و تبلیغات و عرضه صندوقهای دولت بوده است. دولت فقط در سه ماهه اخیر بیش از سه برابر بودجه کل سال ۱۳۹۹ یعنی حدود ۳۵ هزار میلیارد تومان در بورس سهام فروخته و پول خارج کرده است. تمامیت جمهوری اسلامی دزدند بودجه سال 99 ، 480 هزار میلیارد تومنه چجوری 35 هزار میلیارد تومن شد سه برابر؟!!! توضیح درباره یک خبر در پی انتشار خبری مبنی بر اینکه دولت در سه ماه اخیر بیش از سه برابر بودجه کل امسال در بورس سهام فروخت، به اطلاع می‌رساند منظور بودجه کل کشور نبوده بلکه بودجه فروش سهام در بودجه کل کشور بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: جمهوری اسلامی مسئول بسیاری از خونریزی‌ها در خاورمیانه و نیز در داخل ایران است🔺مایک پمپئو: جمهوری_اسلامی مسئول بسیاری از خونریزی‌ها در خاورمیانه و نیز در داخل ایران است ⚡️وزیر خارجه آمریکا با اشاره به تلاش‌ سیاست خارجی آمریکا برای پاسداری از جان انسان‌ها، رژیم ایران را مسئول خونریزی‌ در سراسر منطقه و نیز در داخل آن کشور دانست. پاسداری از جان انسانها!!!!!!!و شما مسئول خونریزی در تمام دنیا آره جان عمت اصل عامل خونریزی درجهان ومنطه خود شما امریگایی ها دیکر شریکهای سیاسی تان است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی خانواده نوید افکاری از سرنوشت دو برادر زندانی او
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دو کارگر ترک گرفتار در شهر تحت سیطره حفتر نجات یافتند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 35 میلیون و 139 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »